
Kashima Antlers 2026/27 - zarobki zawodników
J1 League · najlepiej zarabiający Aleksandar Čavrić z pensją 103 000 zł tygodniowo · zobacz transfery Kashima Antlers · Finanse
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 3 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aleksandar Čavrić | 103 000 zł | 5 356 000 zł | 31 | Skrzydłowy, napastnik | Serbia | CZE 2027 | ||
| Leo Ceara | 87 550 zł | 4 552 600 zł | 30 | Napastnik | Brazylia | CZE 2027 | ||
| Elber | 87 550 zł | 4 552 600 zł | 33 | Ofensywny pomocnik | Brazylia | CZE 2027 | ||
| Gaku Shibasaki | 77 250 zł | 4 017 000 zł | 33 | Defensywny pomocnik | Japonia | CZE 2027 | ||
| Naomichi Ueda | 66 950 zł | 3 481 400 zł | 30 | Środkowy obrońca | Japonia | CZE 2027 | ||
| Yûma Suzuki | 51 500 zł | 2 678 000 zł | 29 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Japonia | CZE 2027 | ||
| Kento Misao | 51 500 zł | 2 678 000 zł | 29 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Japonia | CZE 2027 | ||
| Koki Anzai | 41 200 zł | 2 142 400 zł | 30 | Lewy obrońca | Japonia | CZE 2027 | ||
| Ryoya Ogawa | 39 655 zł | 2 062 060 zł | 28 | Lewy obrońca | Japonia | CZE 2027 | ||
| Yuta Higuchi | 37 595 zł | 1 954 940 zł | 28 | Środkowy pomocnik | Japonia | CZE 2027 | ||
| Kyôsuke Tagawa | 36 050 zł | 1 874 600 zł | 26 | Prawy skrzydłowy, napastnik | Japonia | CZE 2027 | ||
| Ryuta Koike | 34 505 zł | 1 794 260 zł | 29 | Boczny obrońca | Japonia | CZE 2027 | ||
| Tomoki Hayakawa | 28 840 zł | 1 499 680 zł | 26 | Bramkarz | Japonia | CZE 2027 | ||
| Ikuma Sekigawa | 26 265 zł | 1 365 780 zł | 24 | Środkowy obrońca | Japonia | CZE 2027 | ||
| Kaito Chida | 25 750 zł | 1 339 000 zł | 30 | Środkowy obrońca | Japonia | CZE 2027 | ||
| Matheus Bueno | 25 235 zł | 1 312 220 zł | 26 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Brazylia | CZE 2027 | ||
| Kim Tae Hyeon | 20 600 zł | 1 071 200 zł | 24 | Środkowy obrońca | Korea Południowa | CZE 2027 | ||
| Rikuto Hirose | 19 055 zł | 990 860 zł | 29 | Boczny obrońca, lewy skrzydłowy | Japonia | CZE 2027 | ||
| Yuta Matsumura | 6695 zł | 348 140 zł | 24 | Skrzydłowy | Japonia | CZE 2027 | ||
| Yuji Kajikawa | 6695 zł | 348 140 zł | 33 | Bramkarz | Japonia | CZE 2027 | ||
| Keisuke Tsukui | 4944 zł | 257 088 zł | 21 | Środkowy obrońca | Japonia | CZE 2027 | ||
| Shuhei Mizoguchi | 4532 zł | 235 664 zł | 21 | Lewy obrońca | Japonia | CZE 2027 | ||
| Taiki Yamada | 4481 zł | 232 986 zł | 23 | Bramkarz | Japonia | CZE 2027 | ||
| Yoshihiro Shimoda | 4223 zł | 219 596 zł | 21 | Defensywny pomocnik | Japonia | CZE 2026 | ||
| Haruto Matsumoto | 2627 zł | 136 578 zł | 18 | Prawy obrońca | Japonia | CZE 2027 | ||
| Homare Tokuda | 2627 zł | 136 578 zł | 18 | Napastnik | Japonia | CZE 2027 | ||
| Mihiro Sato | 2369 zł | 123 188 zł | 18 | Lewy obrońca | Japonia | CZE 2026 | ||
| Talles Brener | - | - | 27 | Ofensywny pomocnik | Brazylia | CZE 2026 | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 47% budżetu płacowego, spośród 27 zawodników, których zarobki znamy.
Kashima Antlers na tle J1 League
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Kashima Antlers średnia J1 League · Kashima Antlers płaci powyżej średniej ligowej w 3 z 4. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Kashima Antlers, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Kashima Antlers w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Kashima Antlers w sezonie 2026/27 wynosi 46 760 558 zł rocznie (899 242 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 28 zawodników. Mamy zarobki 27 z 28 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Kashima Antlers?
Aleksandar Čavrić jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Kashima Antlers — 103 000 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Kashima Antlers?
Zawodnik klubu Kashima Antlers w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 41 808 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 21, których zarobki znamy. Mediana wynosi 36 050 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Kashima Antlers?
Kashima Antlers gra w rozgrywkach J1 League. J1 League (Japonia) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.




















