SALARYSPORT
★ 0
SS

SK Slavia Praha 2026/27 - zarobki zawodników

Czech First League · najlepiej zarabiający David Jurásek z pensją 149 350 zł tygodniowo

SEZON
2026/27
TYGODNIOWY BUDŻET PŁACOWY869 tys zł
ROCZNY BUDŻET PŁACOWY 45,2 mln zł
LICZEBNOŚĆ KADRY53
TRENER 180 tys zł Jindřich Trpišovský
ŚREDNIA TYGODNIOWA, 22+ 34 tys zł

Na co idą pieniądze

Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 3 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej

Bramkarze
56 650 zł · 7%
Obrońcy
351 745 zł · 40%
Pomocnicy
83 492 zł · 10%
Napastnicy
376 753 zł · 43%

Zarobki kadry

Zarobki kadry klubu SK Slavia Praha, 2026/27. Można sortować według zawodnika, wieku oraz zarobków tygodniowych i rocznych.
Obserwuj ZAWODNIK TYGODNIOWO ▼ ROCZNIE WIEK POZYCJA KRAJ WYGASA PORÓWNAJ
David Jurásek
149 350 zł
7 766 200 zł 24 Lewy obrońca Czechy CZE 2029
Muhammed-Cham Saracevic
133 900 zł
6 962 800 zł 24 Ofensywny pomocnik Austria CZE 2028
Igoh Ogbu
46 865 zł
2 436 980 zł 25 Środkowy obrońca Nigeria GRU 2027
Tomas Chory
44 290 zł
2 303 080 zł 30 Napastnik Czechy CZE 2027
Lukáš Provod
41 200 zł
2 142 400 zł 28 Ofensywny pomocnik Czechy CZE 2029
David Zima
38 110 zł
1 981 720 zł 24 Środkowy obrońca Czechy CZE 2028
Divine Teah
38 110 zł
1 981 720 zł 19 Ofensywny pomocnik Liberia CZE 2029
Ondřej Kolář
35 020 zł
1 821 040 zł 30 Bramkarz Czechy CZE 2027
Tomáš Holeš
33 990 zł
1 767 480 zł 32 Środkowy obrońca Czechy CZE 2026
Jan Bořil
31 415 zł
1 633 580 zł 34 Środkowy obrońca Czechy CZE 2026
Petr Ševčík
29 870 zł
1 553 240 zł 31 Ofensywny pomocnik Czechy CZE 2026
Štěpán Chaloupek
25 750 zł
1 339 000 zł 22 Środkowy obrońca, defensywny pomocnik Czechy CZE 2030
Michal Sadílek
25 235 zł
1 312 220 zł 26 Defensywny pomocnik, środkowy pomocnik Czechy CZE 2028
David Douděra
17 510 zł
910 520 zł 27 Prawy obrońca, prawy pomocnik Czechy CZE 2028
Dominik Javorček
17 510 zł
910 520 zł 22 Lewy obrońca Słowacja CZE 2029
David Moses
17 510 zł
910 520 zł 21 Defensywny pomocnik Nigeria CZE 2029
Erik Prekop
16 995 zł
883 740 zł 27 Napastnik Słowacja CZE 2028
Jindřich Staněk
15 965 zł
830 180 zł 29 Bramkarz Czechy CZE 2027
Ivan Schranz
15 965 zł
830 180 zł 31 Skrzydłowy, napastnik Słowacja GRU 2027
Mojmír Chytil
14 935 zł
776 620 zł 26 Napastnik Czechy CZE 2027
Oscar
14 420 zł
749 840 zł 26 Środkowy pomocnik Liberia CZE 2027
Simion Michez
13 390 zł
696 280 zł 23 Prawy skrzydłowy Kamerun CZE 2028
Vasil Kusej
12 875 zł
669 500 zł 25 Skrzydłowy, napastnik Czechy GRU 2028
Youssoupha Sanyang
11 845 zł
615 940 zł 19 Skrzydłowy Gambia CZE 2030
Tomáš Vlček
8240 zł
428 480 zł 24 Środkowy obrońca Czechy CZE 2027
Jakub Markovič
5665 zł
294 580 zł 24 Bramkarz Czechy CZE 2029
Alexandr Bužek
4697 zł
244 234 zł 20 Defensywny pomocnik Czechy CZE 2028
Petr Potměšil
3378 zł
175 677 zł 17 Napastnik Czechy CZE 2029
Samuel Isife
3090 zł
160 680 zł 21 Prawy obrońca Nigeria CZE 2029
Youssoupha Mbodji
1545 zł
80 340 zł 21 Lewy obrońca Senegal CZE 2030
Vít Skokan
-
- 17 Defensywny pomocnik Czechy -
Patrik Horváth
-
- 17 Defensywny pomocnik Czechy -
Adam Paar
-
- 17 Bramkarz Czechy -
Šimon Janota
-
- 17 Lewy wahadłowy Czechy -
Tomáš Brázda
-
- 17 Środkowy pomocnik Czechy -
Jakub Kratochvíl
-
- 16 Środkowy obrońca Czechy -
Matyáš Tomek
-
- 16 Napastnik Czechy -
Jakub Šmiga
-
- 17 Środkowy obrońca, defensywny pomocnik Czechy -
Maxim Magada
-
- 16 Napastnik Czechy -
Ondřej Frolík
-
- 17 Środkowy pomocnik Czechy -
Martin Palaščák
-
- 17 Defensywny pomocnik Czechy -
Martin Pancíř
-
- 16 Prawy obrońca Czechy -
David Barčot
-
- 16 Środkowy obrońca Czechy -
Štěpán Chaluš
-
- 17 Środkowy obrońca Czechy -
Ondrej Červenka
-
- 17 Środkowy obrońca Czechy -
Patrik Kubů
-
- 16 Lewy wahadłowy Czechy -
Jan Fuksa
-
- 17 Środkowy obrońca Czechy -
Ondřej Suchý
-
- 16 Bramkarz Czechy -
Sameer Kovácz
-
- 17 Lewy obrońca Słowacja -
Jan Lažek
-
- 16 Bramkarz Czechy -
Tomáš Ferenc
-
- 17 Defensywny pomocnik Czechy -
Jan Drašnar
-
- 17 Lewy wahadłowy Czechy -
Sebastian Bartošic
-
- 17 Środkowy pomocnik Czechy -

Zarobki a wiek

Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody

149 tys zł 99 tys zł 49 tys zł 0
1722273136
WIEK

Piramida zarobków kadry

Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie

ZAWODNICY ZAROBKI TYGODNIOWE UDZIAŁ W BUDŻECIE
4
Poniżej 5 tys zł
1%
2
5 tys zł-10 tys zł
2%
12
10 tys zł-26 tys zł
22%
10
26 tys zł-52 tys zł
42%
52 tys zł-129 tys zł
2
129 tys zł-515 tys zł
33%

Pięciu najlepiej zarabiających bierze 48% budżetu płacowego, spośród 30 zawodników, których zarobki znamy.

SK Slavia Praha na tle Czech First League

Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy

Bramkarze 3
19 tys zł + 210%
Obrońcy 9
41 tys zł + 328%
Pomocnicy 4
21 tys zł + 100%
Napastnicy 9
36 tys zł + 241%

SK Slavia Praha średnia Czech First League · SK Slavia Praha płaci powyżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.

Wygasające kontrakty

Kiedy kończą się obecne kontrakty

2026
3 zawodnicy
2027
8 zawodników
2028
8 zawodników
2029
8 zawodników
2030
3 zawodnicy

Najczęstsze pytania

Zarobki SK Slavia Praha, 2026/27

Ile wynosi budżet płacowy klubu SK Slavia Praha w sezonie 2026/27?

Łączny budżet płacowy klubu SK Slavia Praha w sezonie 2026/27 wynosi 45 169 290 zł rocznie (868 640 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 53 zawodników. Mamy zarobki 30 z 53 zawodników.

Kto zarabia najwięcej w klubie SK Slavia Praha?

David Jurásek jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu SK Slavia Praha — 149 350 zł tygodniowo.

Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu SK Slavia Praha?

Zawodnik klubu SK Slavia Praha w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 34 284 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 23, których zarobki znamy. Mediana wynosi 25 235 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.

W jakiej lidze gra SK Slavia Praha?

SK Slavia Praha gra w rozgrywkach Czech First League. Czech First League (Czechy) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.

Inne zespoły Czech First League

STATYSTYKI LIGI → NAJLEPIEJ ZARABIAJĄCY →

Kluby o podobnym budżecie płacowym

Umieść to na swojej stronie

Do darmowego użytku na każdej stronie. Skopiuj kod poniżej.