SALARYSPORT
★ 0
1S

1. FC Slovácko 2026/27 - zarobki zawodników

Czech First League · najlepiej zarabiający Marek Havlík z pensją 20 085 zł tygodniowo

SEZON
2026/27
TYGODNIOWY BUDŻET PŁACOWY180 tys zł
ROCZNY BUDŻET PŁACOWY 9,4 mln zł
LICZEBNOŚĆ KADRY47
TRENER 4 tys zł Roman Skuhravý
ŚREDNIA TYGODNIOWA, 22+ 7 tys zł

Na co idą pieniądze

Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 7 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej

Bramkarze
21 805 zł · 12%
Obrońcy
51 454 zł · 29%
Pomocnicy
50 869 zł · 28%
Napastnicy
55 932 zł · 31%

Zarobki kadry

Zarobki kadry klubu 1. FC Slovácko, 2026/27. Można sortować według zawodnika, wieku oraz zarobków tygodniowych i rocznych.
Obserwuj ZAWODNIK TYGODNIOWO ▼ ROCZNIE WIEK POZYCJA KRAJ WYGASA PORÓWNAJ
Marek Havlík
20 085 zł
1 044 420 zł 30 Defensywny pomocnik Czechy CZE 2029
Michal Trávník
20 085 zł
1 044 420 zł 31 Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik Czechy CZE 2029
Milan Heča
14 935 zł
776 620 zł 34 Bramkarz Czechy CZE 2028
Martin Koscelník
14 935 zł
776 620 zł 30 Prawy obrońca, prawy pomocnik Słowacja GRU 2026
Gigli Ndefe
11 330 zł
589 160 zł 31 Boczny obrońca Angola CZE 2026
Tomáš Huk
8240 zł
428 480 zł 30 Środkowy obrońca, defensywny pomocnik Słowacja CZE 2027
Alan Marinelli
7725 zł
401 700 zł 26 Skrzydłowy, napastnik Argentyna CZE 2027
Filip Vasko
6695 zł
348 140 zł 25 Środkowy obrońca Słowacja CZE 2027
Jan Suchan
5665 zł
294 580 zł 29 Ofensywny pomocnik Czechy CZE 2026
Andrej Stojčevski
5608 zł
291 634 zł 22 Środkowy obrońca, defensywny pomocnik Macedonia Północna CZE 2028
Štěpán Beran
5150 zł
267 800 zł 21 Ofensywny pomocnik Czechy CZE 2028
Daniel Tetour
4908 zł
255 213 zł 30 Ofensywny pomocnik Czechy CZE 2027
Patrik Blahút
4836 zł
251 464 zł 27 Prawy wahadłowy, skrzydłowy Słowacja GRU 2026
Milan Rundić
4635 zł
241 020 zł 33 Środkowy obrońca Serbia CZE 2027
Jonathan Mulder
4326 zł
224 952 zł 23 Środkowy obrońca Izrael CZE 2028
Alexandr Urban
4151 zł
215 847 zł 21 Bramkarz Czechy CZE 2027
Pavel Juroška
4120 zł
214 240 zł 24 Ofensywny pomocnik Czechy CZE 2027
Petr Reinberk
4120 zł
214 240 zł 35 Obrońca Czechy CZE 2026
Bryan Ouanda
4099 zł
213 169 zł 20 Skrzydłowy Kanada GRU 2030
Martin Šviderský
3899 zł
202 725 zł 22 Defensywny pomocnik Słowacja CZE 2028
Ousman Ceesay
3069 zł
159 609 zł 20 Ofensywny pomocnik, napastnik Gambia CZE 2027
Tomáš Fryšták
2719 zł
141 398 zł 37 Bramkarz Czechy CZE 2026
Vlastimil Daníček
2575 zł
133 900 zł 33 Środkowy obrońca, defensywny pomocnik Czechy CZE 2026
Paul Ndubuisi
2472 zł
128 544 zł 19 Prawy wahadłowy, prawy skrzydłowy Nigeria CZE 2029
Michael Krmencik
2348 zł
122 117 zł 32 Napastnik Czechy CZE 2026
Tihomir Kostadinov
1967 zł
102 300 zł 29 Ofensywny pomocnik Macedonia Północna -
Milan Petržela
1715 zł
89 177 zł 42 Prawy skrzydłowy Czechy CZE 2026
Adrián Fiala
1468 zł
76 323 zł 20 Ofensywny pomocnik Słowacja CZE 2026
Roman Horák
1164 zł
60 523 zł 20 Defensywny pomocnik Czechy CZE 2027
Lukáš Raběčný
1015 zł
52 757 zł 18 Środkowy obrońca Czechy CZE 2026
Lukáš Vodička
-
- 17 Środkowy obrońca Czechy CZE 2027
Jakub Snopek
-
- 18 Środkowy obrońca Czechy CZE 2027
Marek Lašák
-
- 17 Napastnik Czechy CZE 2028
Patrik Sehnal
-
- 18 Napastnik Czechy CZE 2027
Lukáš Hrbáček
-
- 18 Lewy obrońca Czechy CZE 2027
Jakub Hastík
-
- 17 Bramkarz Czechy CZE 2027
Antonio Markov
-
- 18 Defensywny pomocnik Bułgaria CZE 2027
Tadeáš Tichánek
-
- 16 Środkowy pomocnik Czechy CZE 2027
Filip Hruška
-
- 16 Środkowy pomocnik Czechy -
Vojtěch Petr
-
- 18 Środkowy pomocnik Czechy CZE 2027
Ondřej Hastík
-
- 17 Środkowy obrońca Czechy CZE 2027
Jakub Zemánek
-
- 17 Środkowy obrońca Czechy CZE 2027
Roman Horný
-
- 17 Defensywny pomocnik Słowacja CZE 2027
Martin Uhrovič
-
- 17 Napastnik Czechy CZE 2027
Peter Holič
-
- 17 Napastnik Słowacja CZE 2027
Adam Bárta
-
- 18 Ofensywny pomocnik, napastnik Czechy CZE 2026
Daniel Barát
-
- 18 Skrzydłowy, napastnik Czechy CZE 2028

Zarobki a wiek

Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody

20 tys zł 13 tys zł 7 tys zł 0
1722273136
WIEK

Piramida zarobków kadry

Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie

ZAWODNICY ZAROBKI TYGODNIOWE UDZIAŁ W BUDŻECIE
19
Poniżej 5 tys zł
33%
6
5 tys zł-10 tys zł
22%
5
10 tys zł-26 tys zł
45%

Pięciu najlepiej zarabiających bierze 45% budżetu płacowego, spośród 30 zawodników, których zarobki znamy.

1. FC Slovácko na tle Czech First League

Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy

Bramkarze 2
9 tys zł + 45%
Obrońcy 10
7 tys zł -30%
Pomocnicy 7
11 tys zł + 4%
Napastnicy 9
6 tys zł -44%

1. FC Slovácko średnia Czech First League · 1. FC Slovácko płaci powyżej średniej ligowej w 2 z 4. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.

Wygasające kontrakty

Kiedy kończą się obecne kontrakty

2026
12 zawodników
2027
22 zawodnicy
2028
7 zawodników
2029
3 zawodnicy
2030
1 zawodnik

Najczęstsze pytania

Zarobki 1. FC Slovácko, 2026/27

Ile wynosi budżet płacowy klubu 1. FC Slovácko w sezonie 2026/27?

Łączny budżet płacowy klubu 1. FC Slovácko w sezonie 2026/27 wynosi 9 363 091 zł rocznie (180 059 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 47 zawodników. Mamy zarobki 30 z 47 zawodników.

Kto zarabia najwięcej w klubie 1. FC Slovácko?

Marek Havlík jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu 1. FC Slovácko — 20 085 zł tygodniowo.

Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu 1. FC Slovácko?

Zawodnik klubu 1. FC Slovácko w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 7159 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 22, których zarobki znamy. Mediana wynosi 4872 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.

W jakiej lidze gra 1. FC Slovácko?

1. FC Slovácko gra w rozgrywkach Czech First League. Czech First League (Czechy) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.

Inne zespoły Czech First League

STATYSTYKI LIGI → NAJLEPIEJ ZARABIAJĄCY →

Kluby o podobnym budżecie płacowym

Umieść to na swojej stronie

Do darmowego użytku na każdej stronie. Skopiuj kod poniżej.