FK Pardubice 2026/27 - zarobki zawodników
Czech First League · najlepiej zarabiający Michal Hlavatý z pensją 14 935 zł tygodniowo
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 3 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Michal Hlavatý | 14 935 zł | 776 620 zł | 27 | Ofensywny pomocnik | Czechy | CZE 2030 | ||
| Aleš Mandous | 12 875 zł | 669 500 zł | 33 | Bramkarz | Czechy | CZE 2028 | ||
| Abdoull Tanko | 12 875 zł | 669 500 zł | 27 | Prawy skrzydłowy, napastnik | Nigeria | CZE 2028 | ||
| Fivos Botos | 11 845 zł | 615 940 zł | 24 | Ofensywny pomocnik | Grecja | CZE 2027 | ||
| Ryan Mahuta | 8755 zł | 455 260 zł | 23 | Lewy obrońca, lewy pomocnik | Finlandia | CZE 2026 | ||
| Daniel Smékal | 7210 zł | 374 920 zł | 23 | Napastnik | Czechy | CZE 2027 | ||
| Luka Kharatishvili | 5150 zł | 267 800 zł | 22 | Bramkarz | Gruzja | - | ||
| Kamil Vacek | 5150 zł | 267 800 zł | 38 | Defensywny pomocnik | Czechy | CZE 2026 | ||
| Jan Řezníček | 5145 zł | 267 532 zł | 32 | Defensywny pomocnik | Czechy | CZE 2027 | ||
| Mikuláš Konečný | 4990 zł | 259 498 zł | 19 | Środkowy obrońca | Czechy | CZE 2028 | ||
| Ladislav Krobot | 4862 zł | 252 803 zł | 24 | Napastnik | Czechy | CZE 2027 | ||
| Tobias Boledovič | 4630 zł | 240 752 zł | 18 | Lewy obrońca, lewy pomocnik | Czechy | CZE 2030 | ||
| David Šimek | 4542 zł | 236 200 zł | 27 | Środkowy obrońca | Czechy | CZE 2026 | ||
| Denis Darmovzal | 3996 zł | 207 813 zł | 24 | Środkowy pomocnik | Czechy | CZE 2026 | ||
| Michal Surzyn | 3899 zł | 202 725 zł | 27 | Boczny obrońca | Czechy | CZE 2027 | ||
| Jan Stejskal | 3687 zł | 191 745 zł | 28 | Bramkarz | Czechy | CZE 2026 | ||
| Jiří Hamza | 3687 zł | 191 745 zł | 20 | Środkowy obrońca | Czechy | CZE 2030 | ||
| Mohammed Marzuq Yahaya | 3533 zł | 183 711 zł | 21 | Napastnik | Nigeria | CZE 2026 | ||
| Jan Trédl | 3095 zł | 160 948 zł | 21 | Prawy obrońca | Czechy | CZE 2029 | ||
| Milan Lexa | 3080 zł | 160 144 zł | 20 | Ofensywny pomocnik | Czechy | CZE 2029 | ||
| Bohdan Sliubyk | 3064 zł | 159 341 zł | 21 | Środkowy obrońca | Ukraina | CZE 2030 | ||
| Matěj Šimůnek | 2627 zł | 136 578 zł | 21 | Bramkarz | Czechy | CZE 2027 | ||
| Filip Vecheta | 2596 zł | 134 971 zł | 22 | Napastnik | Czechy | - | ||
| Vojtěch Patrák | 2575 zł | 133 900 zł | 25 | Skrzydłowy | Czechy | CZE 2027 | ||
| Ayatullahi Suleiman | 2060 zł | 107 120 zł | 20 | Środkowy pomocnik | Nigeria | CZE 2027 | ||
| Emmanuel Godwin | 2039 zł | 106 049 zł | 20 | Boczny obrońca | Nigeria | - | ||
| Simon Bammens | 1669 zł | 86 767 zł | 27 | Środkowy obrońca, napastnik | Belgia | - | ||
| Štěpán Míšek | 1612 zł | 83 821 zł | 19 | Środkowy pomocnik | Czechy | - | ||
| Tomáš Solil | 1586 zł | 82 482 zł | 25 | Środkowy pomocnik | Czechy | - | ||
| Jason Noslin | 1365 zł | 70 967 zł | 25 | Środkowy obrońca | Holandia | - | ||
| Robi Saarma | 1365 zł | 70 967 zł | 24 | Skrzydłowy, napastnik | Estonia | - | ||
| Tomáš Koukola | 1354 zł | 70 431 zł | 23 | Środkowy obrońca | Czechy | CZE 2027 | ||
| Tomáš Jelínek | 1231 zł | 64 004 zł | 19 | Ofensywny pomocnik | Czechy | - | ||
| Samuel Šimek | 1143 zł | 59 452 zł | 23 | Środkowy pomocnik | Czechy | - | ||
| Filip Brdička | 942 zł | 49 007 zł | 20 | Lewy skrzydłowy, napastnik | Czechy | CZE 2026 | ||
| Samuel Kopásek | 927 zł | 48 204 zł | 22 | Prawy obrońca | Słowacja | CZE 2030 | ||
| Daniel Pandula | 819 zł | 42 580 zł | 21 | Lewy skrzydłowy | Czechy | - | ||
| Marek Halda | 309 zł | 16 068 zł | 19 | Środkowy pomocnik | Czechy | - | ||
| Matěj Kvaček | - | - | 18 | Napastnik | Czechy | - | ||
| Diego Zarate | - | - | 18 | Lewy skrzydłowy | Stany Zjednoczone | - | ||
| Nicolas Richter | - | - | 17 | Wahadłowy | Słowacja | - | ||
| Muhammed Suso | - | - | 19 | Skrzydłowy | Gambia | - | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 39% budżetu płacowego, spośród 38 zawodników, których zarobki znamy.
FK Pardubice na tle Czech First League
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
FK Pardubice średnia Czech First League · FK Pardubice płaci powyżej średniej ligowej w 1 z 4. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki FK Pardubice, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu FK Pardubice w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu FK Pardubice w sezonie 2026/27 wynosi 8 175 666 zł rocznie (157 224 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 42 zawodników. Mamy zarobki 38 z 42 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie FK Pardubice?
Michal Hlavatý jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu FK Pardubice — 14 935 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu FK Pardubice?
Zawodnik klubu FK Pardubice w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 5196 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 23, których zarobki znamy. Mediana wynosi 3996 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra FK Pardubice?
FK Pardubice gra w rozgrywkach Czech First League. Czech First League (Czechy) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.





