SK Sigma Olomouc 2026/27 - zarobki zawodników
Czech First League · najlepiej zarabiający Antonín Růsek z pensją 18 025 zł tygodniowo
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 4 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Antonín Růsek | 18 025 zł | 937 300 zł | 26 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Czechy | CZE 2029 | ||
| Abubakar Ghali | 18 025 zł | 937 300 zł | 25 | Prawy wahadłowy, prawy skrzydłowy | Nigeria | CZE 2028 | ||
| Dario Grgić | 17 510 zł | 910 520 zł | 22 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Serbia | CZE 2029 | ||
| Jan Kliment | 15 965 zł | 830 180 zł | 31 | Lewy skrzydłowy, napastnik | Czechy | CZE 2026 | ||
| Louis Lurvink | 15 450 zł | 803 400 zł | 23 | Środkowy obrońca | Szwajcaria | CZE 2030 | ||
| Péter Baráth | 14 420 zł | 749 840 zł | 23 | Defensywny pomocnik | Węgry | CZE 2029 | ||
| Václav Sejk | 12 875 zł | 669 500 zł | 23 | Napastnik | Czechy | CZE 2028 | ||
| Artūr Dolžnikov | 12 875 zł | 669 500 zł | 25 | Skrzydłowy, napastnik | Litwa | GRU 2027 | ||
| Dominik Janošek | 12 360 zł | 642 720 zł | 27 | Ofensywny pomocnik | Czechy | CZE 2027 | ||
| John Dembe | 10 815 zł | 562 380 zł | 20 | Napastnik | Uganda | CZE 2028 | ||
| Mohamed Yasser | 9785 zł | 508 820 zł | 24 | Napastnik | Egipt | CZE 2027 | ||
| Michal Beran | 9785 zł | 508 820 zł | 24 | Ofensywny pomocnik | Czechy | CZE 2030 | ||
| Jakub Jezierski | 5665 zł | 294 580 zł | 21 | Defensywny pomocnik | Polska | CZE 2028 | ||
| Michal Leibl | 4444 zł | 231 111 zł | 33 | Środkowy obrońca | Czechy | CZE 2026 | ||
| David Tkáč | 4362 zł | 226 827 zł | 23 | Ofensywny pomocnik | Czechy | CZE 2029 | ||
| Jiří Spáčil | 3641 zł | 189 335 zł | 26 | Defensywny pomocnik | Czechy | CZE 2028 | ||
| Jiří Sláma | 3600 zł | 187 192 zł | 26 | Lewy obrońca | Czechy | CZE 2027 | ||
| Danijel Šturm | 3569 zł | 185 585 zł | 26 | Skrzydłowy, napastnik | Słowenia | - | ||
| Fabijan Krivak | 3466 zł | 180 229 zł | 20 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Chorwacja | - | ||
| František Matys | 2987 zł | 155 324 zł | 22 | Środkowy obrońca | Czechy | CZE 2026 | ||
| Matěj Hadaš | 2616 zł | 136 042 zł | 21 | Prawy obrońca, prawy pomocnik | Czechy | CZE 2028 | ||
| Jakub Elbel | 2415 zł | 125 598 zł | 25 | Lewy obrońca | Czechy | CZE 2027 | ||
| Tomáš Digaňa | 2266 zł | 117 832 zł | 28 | Bramkarz | Słowacja | CZE 2026 | ||
| Matúš Malý | 2034 zł | 105 781 zł | 24 | Środkowy obrońca | Słowacja | CZE 2028 | ||
| Matúš Hruška | 1720 zł | 89 445 zł | 30 | Bramkarz | Słowacja | CZE 2027 | ||
| Jan Kral | 1705 zł | 88 642 zł | 26 | Środkowy obrońca | Czechy | - | ||
| Jáchym Šíp | 1689 zł | 87 838 zł | 22 | Lewy skrzydłowy | Czechy | CZE 2026 | ||
| Moses Amasi | 1494 zł | 77 662 zł | 21 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Nigeria | CZE 2028 | ||
| Yunusa Muritala | 1298 zł | 67 486 zł | 25 | Napastnik | Nigeria | CZE 2026 | ||
| Jan Koutný | 1288 zł | 66 950 zł | 20 | Bramkarz | Czechy | CZE 2028 | ||
| Šimon Jalovičor | 1282 zł | 66 682 zł | 19 | Środkowy pomocnik | Czechy | - | ||
| Dele Israel | 1241 zł | 64 540 zł | 23 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Nigeria | CZE 2026 | ||
| Filip Slavíček | 1159 zł | 60 255 zł | 22 | Prawy obrońca | Czechy | CZE 2027 | ||
| Tadeáš Stoppen | 1154 zł | 59 987 zł | 21 | Bramkarz | Czechy | CZE 2028 | ||
| Matěj Mikulenka | 958 zł | 49 811 zł | 21 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Czechy | CZE 2029 | ||
| Victor Kenneth Riedl | - | - | 16 | Defensywny pomocnik | Czechy | - | ||
| Radim Kaštyl | - | - | 17 | Środkowy pomocnik | Czechy | - | ||
| Jakub Pávek | - | - | 18 | Środkowy obrońca | Czechy | - | ||
| Tomáš Ulenfeld | - | - | 18 | Bramkarz | Czechy | - | ||
| Tomáš Hilbert | - | - | 16 | Napastnik | Czechy | - | ||
| Šimon Příkazský | - | - | 18 | Środkowy obrońca | Czechy | - | ||
| Marek Křiklava | - | - | 17 | Napastnik | Czechy | - | ||
| Nikola Jadrníček | - | - | 17 | Ofensywny pomocnik | Czechy | - | ||
| Miroslav Andrle | - | - | 18 | Defensywny pomocnik | Czechy | - | ||
| Adrian Malovec | - | - | 17 | Bramkarz | Słowenia | - | ||
| Filip Capka | - | - | 17 | Lewy obrońca | Czechy | - | ||
| Jakub Prohászka | - | - | 17 | Prawy skrzydłowy | Czechy | - | ||
| Matyáš Beran | - | - | 18 | Środkowy obrońca | Czechy | - | ||
| Patrik Siegl | - | - | 17 | Środkowy obrońca | Czechy | CZE 2027 | ||
| Štěpán Hruban | - | - | 17 | Bramkarz | Czechy | - | ||
| Kauã Rodrigo | - | - | 18 | Napastnik | Brazylia | STY 2028 | ||
| Jiří Pšenica | - | - | 16 | Ofensywny pomocnik | Czechy | - | ||
| Patrik Přibylka | - | - | 18 | Środkowy pomocnik | Czechy | - | ||
| Abdoulaye Sylla | - | - | 25 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Gwinea | CZE 2028 | ||
| Patrik Lakomý | - | - | 17 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Czechy | - | ||
| Roman Čtvrtlík | - | - | 18 | Bramkarz | Czechy | - | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 38% budżetu płacowego, spośród 35 zawodników, których zarobki znamy.
SK Sigma Olomouc na tle Czech First League
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
SK Sigma Olomouc średnia Czech First League · SK Sigma Olomouc płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki SK Sigma Olomouc, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu SK Sigma Olomouc w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu SK Sigma Olomouc w sezonie 2026/27 wynosi 11 645 015 zł rocznie (223 943 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 56 zawodników. Mamy zarobki 35 z 56 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie SK Sigma Olomouc?
Antonín Růsek jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu SK Sigma Olomouc — 18 025 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu SK Sigma Olomouc?
Zawodnik klubu SK Sigma Olomouc w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 7509 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 26, których zarobki znamy. Mediana wynosi 4002 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra SK Sigma Olomouc?
SK Sigma Olomouc gra w rozgrywkach Czech First League. Czech First League (Czechy) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.










