FK Mladá Boleslav 2026/27 - zarobki zawodników
Czech First League · najlepiej zarabiający Matěj Hybš z pensją 14 935 zł tygodniowo
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 5 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Matěj Hybš | 14 935 zł | 776 620 zł | 32 | Lewy obrońca | Czechy | CZE 2027 | ||
| Ondřej Karafiát | 14 420 zł | 749 840 zł | 30 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Czechy | CZE 2027 | ||
| Christophe Kabongo | 12 360 zł | 642 720 zł | 21 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Czechy | CZE 2028 | ||
| Michal Ševčík | 9785 zł | 508 820 zł | 22 | Ofensywny pomocnik | Czechy | CZE 2027 | ||
| Dominik Mareš | 7210 zł | 374 920 zł | 23 | Prawy obrońca, prawy pomocnik | Czechy | CZE 2027 | ||
| Jetmir Haliti | 5665 zł | 294 580 zł | 28 | Środkowy obrońca | Kosowo | CZE 2026 | ||
| Dominik Kostka | 4908 zł | 255 213 zł | 29 | Prawy obrońca, prawy pomocnik | Czechy | CZE 2026 | ||
| David Pech | 4779 zł | 248 518 zł | 23 | Środkowy pomocnik | Czechy | - | ||
| Nicolas Penner | 4635 zł | 241 020 zł | 24 | Ofensywny pomocnik | Czechy | CZE 2026 | ||
| Martin Králik | 4635 zł | 241 020 zł | 30 | Środkowy obrońca | Słowacja | CZE 2027 | ||
| Denis Donát | 3996 zł | 207 813 zł | 23 | Środkowy obrońca | Czechy | CZE 2026 | ||
| Roman Macek | 3914 zł | 203 528 zł | 28 | Prawy wahadłowy, defensywny pomocnik, środkowy pomocnik | Czechy | CZE 2026 | ||
| Solomon John | 3770 zł | 196 030 zł | 23 | Skrzydłowy | Nigeria | CZE 2026 | ||
| Filip Lehký | 3348 zł | 174 070 zł | 23 | Ofensywny pomocnik | Czechy | CZE 2027 | ||
| Jiří Klíma | 3286 zł | 170 856 zł | 28 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Czechy | - | ||
| Jiří Floder | 2781 zł | 144 612 zł | 28 | Bramkarz | Czechy | CZE 2026 | ||
| David Kozel | 2771 zł | 144 076 zł | 23 | Środkowy pomocnik | Czechy | CZE 2026 | ||
| Adam Zouhar | 2699 zł | 140 327 zł | 18 | Środkowy obrońca | Czechy | CZE 2028 | ||
| Victor Boluwatife Ogungbayi | 2575 zł | 133 900 zł | 21 | Lewy skrzydłowy | Nigeria | CZE 2027 | ||
| Vojtěch Vorel | 2575 zł | 133 900 zł | 29 | Bramkarz | Czechy | CZE 2026 | ||
| Josef Kolářík | 2415 zł | 125 598 zł | 18 | Prawy skrzydłowy | Czechy | CZE 2027 | ||
| Matous Krulich | 2168 zł | 112 744 zł | 20 | Napastnik | Czechy | CZE 2027 | ||
| Daniel Langhamer | 2086 zł | 108 459 zł | 22 | Środkowy pomocnik | Czechy | - | ||
| Jan Zíka | 1869 zł | 97 211 zł | 19 | Ofensywny pomocnik | Czechy | CZE 2027 | ||
| Jan Harušťák | 1869 zł | 97 211 zł | 20 | Środkowy obrońca | Czechy | - | ||
| Matthias Leitl | 1715 zł | 89 177 zł | 23 | Lewy obrońca | Słowacja | CZE 2027 | ||
| Stefan Jovanoski | 1452 zł | 75 520 zł | 19 | Bramkarz | Macedonia Północna | GRU 2026 | ||
| Martin Šubert | 1427 zł | 74 181 zł | 22 | Ofensywny pomocnik | Czechy | - | ||
| Jan Buryán | 1128 zł | 58 648 zł | 19 | Napastnik | Czechy | - | ||
| Filip Matoušek | 1128 zł | 58 648 zł | 24 | Prawy obrońca | Czechy | - | ||
| Adam Vančata | 906 zł | 47 133 zł | 18 | Lewy wahadłowy | Czechy | CZE 2027 | ||
| Maxim Kalabus | 906 zł | 47 133 zł | 17 | Napastnik | Czechy | CZE 2027 | ||
| Petr Kaulfus | - | - | 17 | Prawy obrońca | Czechy | - | ||
| Tomáš Horák | - | - | 16 | Bramkarz | Czechy | - | ||
| Teo Sandev | - | - | 19 | Skrzydłowy, napastnik | Macedonia Północna | - | ||
| Filip Juranka | - | - | 16 | Środkowy pomocnik | Czechy | - | ||
| Vasyl Ivanytskyy | - | - | 17 | Środkowy obrońca, napastnik | Ukraina | - | ||
| Samuel Raban | - | - | 17 | Prawy skrzydłowy | Czechy | - | ||
| Josef Provazník | - | - | 16 | Środkowy obrońca | Czechy | - | ||
| Jan Knobloch | - | - | 16 | Lewy obrońca | Czechy | - | ||
| Ondřej Rittenauer | - | - | 18 | Środkowy pomocnik | Czechy | - | ||
| Michal Adolf Ditrich | - | - | 18 | Ofensywny pomocnik | Czechy | - | ||
| Alex Eichler | - | - | 18 | Skrzydłowy, napastnik | Czechy | - | ||
| Martin Otta | - | - | 18 | Środkowy obrońca | Czechy | - | ||
| Jakub Sokol | - | - | 18 | Środkowy obrońca | Czechy | - | ||
| Davud Jusič | - | - | 17 | Lewy obrońca | Bośnia i Hercegowina | - | ||
| Michael Kühnel | - | - | 18 | Napastnik | Czechy | - | ||
| Jan Žáček | - | - | 18 | Lewy obrońca | Czechy | - | ||
| Matěj Škrdla | - | - | 17 | Bramkarz | Czechy | - | ||
| Filip Černý | - | - | 16 | Napastnik | Czechy | - | ||
| David Holzer | - | - | 16 | Prawy skrzydłowy, napastnik | Czechy | - | ||
| Matyáš Kodera | - | - | 17 | Prawy skrzydłowy | Czechy | - | ||
| Lukáš Neufus | - | - | 16 | Prawy pomocnik | Czechy | - | ||
| Štěpán Lelek | - | - | 17 | Środkowy obrońca | Czechy | - | ||
| David Kosorič | - | - | 17 | Ofensywny pomocnik | Czechy | - | ||
| Samuel Klieštik | - | - | 17 | Ofensywny pomocnik | Czechy | - | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 44% budżetu płacowego, spośród 32 zawodników, których zarobki znamy.
FK Mladá Boleslav na tle Czech First League
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
FK Mladá Boleslav średnia Czech First League · FK Mladá Boleslav płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki FK Mladá Boleslav, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu FK Mladá Boleslav w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu FK Mladá Boleslav w sezonie 2026/27 wynosi 6 974 048 zł rocznie (134 116 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 56 zawodników. Mamy zarobki 32 z 56 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie FK Mladá Boleslav?
Matěj Hybš jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu FK Mladá Boleslav — 14 935 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu FK Mladá Boleslav?
Zawodnik klubu FK Mladá Boleslav w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 4939 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 21, których zarobki znamy. Mediana wynosi 3914 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra FK Mladá Boleslav?
FK Mladá Boleslav gra w rozgrywkach Czech First League. Czech First League (Czechy) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.








