Yeovil Town 2026/27 - zarobki zawodników
National League · najlepiej zarabiający Josh Sims z pensją 10 815 zł tygodniowo · zobacz transfery Yeovil Town
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 6 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Josh Sims | 10 815 zł | 562 380 zł | 28 | Prawy wahadłowy, skrzydłowy | Anglia | CZE 2026 | ||
| Luke McCormick | 10 300 zł | 535 600 zł | 26 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2028 | ||
| Brett McGavin | 7725 zł | 401 700 zł | 25 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Aaron Jarvis | 7725 zł | 401 700 zł | 27 | Napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Alex Whittle | 7725 zł | 401 700 zł | 32 | Lewy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| James Daly | 5665 zł | 294 580 zł | 25 | Lewy skrzydłowy, napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Joy Mukena | 5665 zł | 294 580 zł | 26 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Jake Wannell | 4687 zł | 243 698 zł | 31 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Harvey Greenslade | 4017 zł | 208 884 zł | 21 | Napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Ryan Jones | 4017 zł | 208 884 zł | 23 | Lewy wahadłowy, lewy skrzydłowy | Anglia | CZE 2028 | ||
| Finn Cousin-Dawson | 3863 zł | 200 850 zł | 23 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Irlandia Północna | CZE 2026 | ||
| Matt Gould | 3760 zł | 195 494 zł | 31 | Bramkarz | Anglia | CZE 2026 | ||
| Terrell Works | 3142 zł | 163 358 zł | 20 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Jonathon Page | 3142 zł | 163 358 zł | 23 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Tahvon Campbell | 3090 zł | 160 680 zł | 28 | Napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Josh Tobin | 2112 zł | 109 798 zł | 21 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Troy Perrett | 1854 zł | 96 408 zł | 18 | Ofensywny pomocnik | Walia | CZE 2026 | ||
| Ollie Hughes | 773 zł | 40 170 zł | 17 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Ryan Collins | 258 zł | 13 390 zł | 17 | Bramkarz | Anglia | CZE 2027 | ||
| Liam Nardiello | - | - | 17 | Napastnik | Anglia | - | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 49% budżetu płacowego, spośród 19 zawodników, których zarobki znamy.
Yeovil Town na tle National League
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Yeovil Town średnia National League · Yeovil Town płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Yeovil Town, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Yeovil Town w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Yeovil Town w sezonie 2026/27 wynosi 4 697 212 zł rocznie (90 331 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 20 zawodników. Mamy zarobki 19 z 20 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Yeovil Town?
Josh Sims jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Yeovil Town — 10 815 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Yeovil Town?
Zawodnik klubu Yeovil Town w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 6015 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 13, których zarobki znamy. Mediana wynosi 5665 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Yeovil Town?
Yeovil Town gra w rozgrywkach National League. National League (Anglia) to 5. poziom rozgrywkowy w piłce nożnej.















