Aldershot Town 2026/27 - zarobki zawodników
National League · najlepiej zarabiający James Henry z pensją 5555 zł tygodniowo · zobacz transfery Aldershot Town
Mamy zarobki 40 z 42 zawodników. Średnia obejmuje 16 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy.
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 6 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| James Henry | 5555 zł | 288 860 zł | 36 | AM RC | Anglia | ||
| Josh Barrett | 4596 zł | 238 966 zł | 27 | AM LC | Irlandia | ||
| Cameron Hargreaves | 4444 zł | 231 088 zł | 26 | DM, AM C | Anglia | ||
| Ryan Hill | 4192 zł | 217 958 zł | 27 | AM RLC | Anglia | ||
| Dejan Tetek | 4141 zł | 215 332 zł | 22 | DM | Serbia | ||
| Ollie Harfield | 4091 zł | 212 706 zł | 27 | D LC | Anglia | ||
| Tristan Abrahams | 4091 zł | 212 706 zł | 26 | AM R, ST | Anglia | ||
| Theo Widdrington | 4091 zł | 212 706 zł | 26 | DM | Anglia | ||
| Marcus Dewhurst | 3939 zł | 204 828 zł | 24 | GK | Anglia | ||
| Josh Brooking | 3838 zł | 199 576 zł | 22 | D RC | Anglia | ||
| Ryheem Sheckleford | 3687 zł | 191 698 zł | 28 | D/WB R | Anglia | ||
| Jed Meerholz | 3586 zł | 186 446 zł | 19 | D LC, DM | Anglia | ||
| Kwame Thomas | 3535 zł | 183 820 zł | 29 | ST | Saint Kitts & Nevis | ||
| Ashley Akpan | 3535 zł | 183 820 zł | 21 | D/WB/M R | Polska | ||
| Luke Jenkins | 3485 zł | 181 194 zł | 22 | D C | Anglia | ||
| Brody Peart | 3485 zł | 181 194 zł | 19 | AM R, ST | Anglia | ||
| Matt Penney | 3434 zł | 178 568 zł | 27 | D/WB/M L | Anglia | ||
| Hady Ghandour | 3434 zł | 178 568 zł | 25 | AM R, ST | Liban | ||
| Tyler Frost | 3081 zł | 160 186 zł | 26 | WB/AM RL | Anglia | ||
| Christy Grogan | 2929 zł | 152 308 zł | 19 | D C | Irlandia | ||
| Keane Anderson | 2273 zł | 118 170 zł | 21 | DM | Anglia | ||
| Pat Nash | 2020 zł | 105 040 zł | 21 | GK | Anglia | ||
| Joe Lewis-Evans | 758 zł | 39 390 zł | 20 | D/WB L | Walia | ||
| Maxwell Chinyere | 758 zł | 39 390 zł | 17 | D/WB L | Anglia | ||
| Louis Knight | 758 zł | 39 390 zł | 17 | GK | Anglia | ||
| Gabriel Wall | 758 zł | 39 390 zł | 18 | M C | Anglia | ||
| Malakai Gamblin-Green | 758 zł | 39 390 zł | 17 | D/WB L | Anglia | ||
| Sam Holubec | 758 zł | 39 390 zł | 16 | D RLC | Anglia | ||
| Felix Hills | 758 zł | 39 390 zł | 16 | ST | Anglia | ||
| Jude Sullivan | 758 zł | 39 390 zł | 17 | D L | Anglia | ||
| Toby Nelson | 758 zł | 39 390 zł | 17 | AM C | Anglia | ||
| Kaden Hughes | 758 zł | 39 390 zł | 17 | D C | Anglia | ||
| Mark Holley | 758 zł | 39 390 zł | 18 | M C | Anglia | ||
| Callum Hamnett | 758 zł | 39 390 zł | 17 | D C, DM | Anglia | ||
| Charlie Sell | 758 zł | 39 390 zł | 16 | AM LC | Anglia | ||
| Lewis Hillary | 758 zł | 39 390 zł | 16 | M C | Anglia | ||
| Archie Wisdom | 758 zł | 39 390 zł | 16 | D L | Anglia | ||
| Harrison Davey | 758 zł | 39 390 zł | 17 | D R | Anglia | ||
| Keanu Black | 758 zł | 39 390 zł | 16 | GK | Anglia | ||
| Maddox McMillan | 253 zł | 13 130 zł | 18 | AM RC | Anglia | ||
| Coniah Boyce-Clarke | - | - | 22 | GK | Jamajka | ||
| Archie Cooper | - | - | 19 | D C | Anglia | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 24% budżetu płacowego, spośród 40 zawodników, których zarobki znamy.
Aldershot Town na tle National League
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Aldershot Town średnia National League · Aldershot Town płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Aldershot Town, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Aldershot Town w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Aldershot Town w sezonie 2026/27 wynosi 4 918 498 zł rocznie (94 587 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 42 zawodników. Mamy zarobki 40 z 42 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Aldershot Town?
James Henry jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Aldershot Town — 5555 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Aldershot Town?
Zawodnik klubu Aldershot Town w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 3979 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 16, których zarobki znamy. Mediana wynosi 4015 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Aldershot Town?
Aldershot Town gra w rozgrywkach National League. National League (Anglia) to 5. poziom rozgrywkowy w piłce nożnej.







