Zarobki zawodników — National League
21 klubów National League, które śledzimy, płaci łącznie 2 826 556 zł tygodniowo. Najwięcej zarabia Ted Curd — 33 330 zł tygodniowo.
Budżet płacowy według klubu
Łączne tygodniowe wydatki na zarobki zawodników
Najlepiej zarabiający — National League
Dziesięciu najlepiej zarabiających bierze 7% budżetu ligi
Ile naprawdę zarabia zawodnik National League
Tygodniowe zarobki 351 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy, spośród 742 w kadrach
Mediana 4495 zł tygodniowo wobec średniej 5964 zł, na 351 zawodnikach, których to obejmuje.
Ile zarabia każda pozycja
Średnie tygodniowe zarobki i udział w budżecie płacowym wśród zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Lata najwyższych zarobków
Średnie tygodniowe zarobki według przedziału wiekowego
Skąd pochodzą zawodnicy National League
Dziesięć najczęstszych narodowości w lidze
Wszystkie kluby National League
Budżet płacowy, liczebność kadry i najlepiej zarabiający. Kliknij nagłówek, aby posortować.
| KLUB | BUDŻET/TYDZIEŃ | BUDŻET/ROK | ŚREDNIA 22+ | KADRA | NAJLEPIEJ ZARABIAJĄCY | Z PENSJĄ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| | 222 857 zł | 11 588 538 zł | 8075 zł | 49 | Bryn Morris | 12 625 zł |
| | 220 635 zł | 11 472 994 zł | 9373 zł | 26 | Ben Jackson | 17 675 zł |
| | 219 322 zł | 11 404 718 zł | 9433 zł | 37 | Callum Whelan | 17 170 zł |
| | 192 986 zł | 10 035 259 zł | 9080 zł | 34 | James Berry | 20 705 zł |
| | 176 952 zł | 9 201 504 zł | 5782 zł | 40 | Joe Garner | 15 655 zł |
| | 168 039 zł | 8 738 015 zł | 9060 zł | 47 | Andy Dallas | 17 675 zł |
| Boreham Wood | 142 764 zł | 7 423 702 zł | 4944 zł | 23 | Ted Curd | 33 330 zł |
| | 142 511 zł | 7 410 572 zł | 4919 zł | 29 | Zain Westbrooke | 15 150 zł |
| Boston United | 139 582 zł | 7 258 264 zł | 3990 zł | 36 | Jake Rooney | 20 705 zł |
| Hartlepool United | 136 981 zł | 7 123 025 zł | 5833 zł | 53 | Adam Campbell | 12 625 zł |
| | 131 174 zł | 6 821 035 zł | 5570 zł | 40 | Spike Brits | 13 130 zł |
| Woking | 115 191 zł | 5 989 906 zł | 4454 zł | 38 | Olly Sanderson | 14 140 zł |
| Gateshead | 108 272 zł | 5 630 144 zł | 4530 zł | 35 | Ben Radcliffe | 7575 zł |
| Altrincham | 106 101 zł | 5 517 226 zł | 5156 zł | 28 | Josh Grant | 10 605 zł |
| Eastleigh | 102 414 zł | 5 325 528 zł | 6363 zł | 57 | Aaron Pierre | 12 625 zł |
| Aldershot Town | 94 587 zł | 4 918 498 zł | 3979 zł | 42 | James Henry | 5555 zł |
| FC Halifax Town | 93 880 zł | 4 881 734 zł | 4787 zł | 23 | Kieron Morris | 15 150 zł |
| Yeovil Town | 92 870 zł | 4 829 214 zł | 5782 zł | 21 | Josh Sims | 10 605 zł |
| Solihull Moors | 91 102 zł | 4 737 304 zł | 6691 zł | 32 | Joe Sbarra | 10 605 zł |
| Wealdstone | 65 473 zł | 3 404 609 zł | 3752 zł | 20 | Connor McAvoy | 4697 zł |
| Tamworth | 62 867 zł | 3 269 107 zł | 2924 zł | 32 | Dan Creaney | 4899 zł |
Najczęstsze pytania
Zarobki — National League
Jaki jest łączny budżet płacowy National League?
21 klubów National League, które śledzimy, płaci łącznie 2 826 556 zł tygodniowo, czyli 146 980 896 zł rocznie, na 742 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w National League?
Ted Curd z klubu Boreham Wood — 33 330 zł tygodniowo, czyli 1 733 160 zł rocznie.
Który klub National League ma największy budżet płacowy?
Harrogate Town — 222 857 zł tygodniowo na 49 zawodników.
Ile wynoszą średnie zarobki w National League?
5964 zł tygodniowo na 351 zawodnikach w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy. Mediana wynosi 4495 zł.







