Zarobki zawodników — 2. Bundesliga
19 klubów 2. Bundesliga, które śledzimy, płaci łącznie 17 842 019 zł tygodniowo. Najwięcej zarabia Maximilian Arnold — 373 700 zł tygodniowo.
Budżet płacowy według klubu
Łączne tygodniowe wydatki na zarobki zawodników
Najlepiej zarabiający — 2. Bundesliga
Dziesięciu najlepiej zarabiających bierze 12% budżetu ligi
Ile naprawdę zarabia zawodnik 2. Bundesliga
Tygodniowe zarobki 330 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy, spośród 536 w kadrach
Mediana 34 845 zł tygodniowo wobec średniej 44 879 zł, na 330 zawodnikach, których to obejmuje.
Ile zarabia każda pozycja
Średnie tygodniowe zarobki i udział w budżecie płacowym wśród zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Lata najwyższych zarobków
Średnie tygodniowe zarobki według przedziału wiekowego
Skąd pochodzą zawodnicy 2. Bundesliga
Dziesięć najczęstszych narodowości w lidze
Wszystkie kluby 2. Bundesliga
Budżet płacowy, liczebność kadry i najlepiej zarabiający. Kliknij nagłówek, aby posortować.
| KLUB | BUDŻET/TYDZIEŃ | BUDŻET/ROK | ŚREDNIA 22+ | KADRA | NAJLEPIEJ ZARABIAJĄCY | Z PENSJĄ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| | 4 289 490 zł | 223 053 490 zł | 155 565 zł | 34 | Maximilian Arnold | 373 700 zł |
| | 1 368 424 zł | 71 158 035 zł | 57 363 zł | 30 | Eric Smith | 111 100 zł |
| | 1 258 617 zł | 65 448 061 zł | 64 191 zł | 24 | Patrick Mainka | 121 200 zł |
| | 914 191 zł | 47 537 953 zł | 52 480 zł | 26 | Márton Dárdai | 95 950 zł |
| | 900 107 zł | 46 805 561 zł | 37 269 zł | 31 | Erencan Yardımcı | 80 800 zł |
| | 884 760 zł | 46 007 520 zł | 46 399 zł | 31 | Marcel Hartel | 151 500 zł |
| | 877 761 zł | 45 643 556 zł | 36 052 zł | 29 | Christian Clemens | 75 750 zł |
| | 816 363 zł | 42 450 866 zł | 38 436 zł | 30 | Kevin Vogt | 85 850 zł |
| | 799 854 zł | 41 592 426 zł | 31 911 zł | 34 | Giorgi Kvilitaia | 55 550 zł |
| | 782 750 zł | 40 703 000 zł | 36 446 zł | 26 | Dominique Heintz | 80 800 zł |
| | 740 724 zł | 38 517 643 zł | 36 698 zł | 28 | Mika Faye | 101 000 zł |
| | 719 989 zł | 37 439 407 zł | 31 770 zł | 27 | Ben Bobzien | 80 800 zł |
| | 696 612 zł | 36 223 832 zł | 29 719 zł | 29 | Maximilian Bauer | 80 800 zł |
| | 688 658 zł | 35 810 237 zł | 29 957 zł | 29 | Noah Katterbach | 55 550 zł |
| | 557 404 zł | 28 985 000 zł | 25 275 zł | 26 | Barış Atik | 65 650 zł |
| | 505 581 zł | 26 290 199 zł | 26 639 zł | 25 | Luca Itter | 50 500 zł |
| | 502 450 zł | 26 127 387 zł | 24 033 zł | 26 | Daniel-Kofi Kyereh | 136 350 zł |
| | 482 735 zł | 25 102 197 zł | 26 336 zł | 27 | Marvin Wanitzek | 95 950 zł |
| FC Energie Cottbus | 55 550 zł | 2 888 600 zł | - | 24 | Mladen Cvjetinović | 24 745 zł |
Najczęstsze pytania
Zarobki — 2. Bundesliga
Jaki jest łączny budżet płacowy 2. Bundesliga?
19 klubów 2. Bundesliga, które śledzimy, płaci łącznie 17 842 019 zł tygodniowo, czyli 927 784 970 zł rocznie, na 536 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w 2. Bundesliga?
Maximilian Arnold z klubu VfL Wolfsburg — 373 700 zł tygodniowo, czyli 19 432 400 zł rocznie.
Który klub 2. Bundesliga ma największy budżet płacowy?
VfL Wolfsburg — 4 289 490 zł tygodniowo na 34 zawodników.
Ile wynoszą średnie zarobki w 2. Bundesliga?
44 879 zł tygodniowo na 330 zawodnikach w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy. Mediana wynosi 34 845 zł.

















