Zarobki zawodników — Ligue 1
18 klubów Ligue 1, które śledzimy, płaci łącznie 47 065 455 zł tygodniowo. Najwięcej zarabia Ousmane Dembélé — 1 676 600 zł tygodniowo.
Budżet płacowy według klubu
Łączne tygodniowe wydatki na zarobki zawodników
Najlepiej zarabiający — Ligue 1
Dziesięciu najlepiej zarabiających bierze 23% budżetu ligi
Ile naprawdę zarabia zawodnik Ligue 1
Tygodniowe zarobki 290 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy, spośród 1370 w kadrach
Mediana 70 700 zł tygodniowo wobec średniej 139 824 zł, na 290 zawodnikach, których to obejmuje. Średnia jest tak wysoka, bo ciągnie ją garstka kontraktów na szczycie.
Ile zarabia każda pozycja
Średnie tygodniowe zarobki i udział w budżecie płacowym wśród zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Lata najwyższych zarobków
Średnie tygodniowe zarobki według przedziału wiekowego
Skąd pochodzą zawodnicy Ligue 1
Dziesięć najczęstszych narodowości w lidze
Wszystkie kluby Ligue 1
Budżet płacowy, liczebność kadry i najlepiej zarabiający. Kliknij nagłówek, aby posortować.
| KLUB | BUDŻET/TYDZIEŃ | BUDŻET/ROK | ŚREDNIA 22+ | KADRA | NAJLEPIEJ ZARABIAJĄCY | Z PENSJĄ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| | 14 783 885 zł | 768 762 025 zł | 695 819 zł | 83 | Ousmane Dembélé | 1 676 600 zł |
| | 5 083 987 zł | 264 367 298 zł | 261 858 zł | 83 | Ansu Fati | 696 900 zł |
| | 4 250 969 zł | 221 050 378 zł | 185 047 zł | 78 | Séko Fofana | 701 950 zł |
| | 3 884 738 zł | 202 006 363 zł | 163 297 zł | 82 | Loïs Openda | 499 950 zł |
| | 3 277 975 zł | 170 454 710 zł | 144 991 zł | 83 | Geoffrey Kondogbia | 459 550 zł |
| | 2 228 903 zł | 115 902 974 zł | 103 050 zł | 79 | Tanguy Nianzou | 333 300 zł |
| | 2 100 982 zł | 109 251 054 zł | 106 686 zł | 85 | Filip Jörgensen | 363 600 zł |
| | 1 888 372 zł | 98 195 331 zł | 74 250 zł | 77 | Kevin Trapp | 292 900 zł |
| | 1 760 188 zł | 91 529 755 zł | 86 799 zł | 69 | Amadou Haïdara | 222 200 zł |
| | 1 706 264 zł | 88 725 712 zł | 103 389 zł | 72 | Terem Moffi | 262 600 zł |
| | 1 307 884 zł | 68 009 986 zł | 62 378 zł | 82 | Lucas Tousart | 126 250 zł |
| | 1 240 942 zł | 64 528 961 zł | 86 916 zł | 63 | Branco van den Boomen | 212 100 zł |
| | 1 154 602 zł | 60 039 288 zł | 52 904 zł | 80 | Romain Faivre | 166 650 zł |
| | 796 410 zł | 41 413 333 zł | 40 592 zł | 80 | Amir Richardson | 202 000 zł |
| | 765 767 zł | 39 819 876 zł | 36 910 zł | 78 | Souleymane Faye | 106 050 zł |
| | 574 387 zł | 29 868 124 zł | 43 026 zł | 73 | Mark McKenzie | 126 250 zł |
| | 259 201 zł | 13 478 470 zł | 15 716 zł | 73 | Renaud Ripart | 45 450 zł |
| Le Mans FC | - | - | - | 50 | Harold Voyer | - |
Najczęstsze pytania
Zarobki — Ligue 1
Jaki jest łączny budżet płacowy Ligue 1?
18 klubów Ligue 1, które śledzimy, płaci łącznie 47 065 455 zł tygodniowo, czyli 2 447 403 639 zł rocznie, na 1370 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w Ligue 1?
Ousmane Dembélé z klubu Paris Saint-Germain — 1 676 600 zł tygodniowo, czyli 87 183 200 zł rocznie.
Który klub Ligue 1 ma największy budżet płacowy?
Paris Saint-Germain — 14 783 885 zł tygodniowo na 83 zawodników.
Ile wynoszą średnie zarobki w Ligue 1?
139 824 zł tygodniowo na 291 zawodnikach w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy. Mediana wynosi 70 700 zł.
















