SALARYSPORT
0
PARIS FC · D C · 21 LAT · ITALY

Diego Coppola - zarobki, kontrakt i zarobki w karierze

Diego Coppola zarabia 136 620 zł tygodniowo i 7 104 240 zł rocznie w klubie Paris FC. Diego Coppola zarobił 23 542 136 zł z pensji w trakcie kariery. Obecny kontrakt wygasa 30 czerwca 2030.

PENSJA TYGODNIOWA 136 620 zł
PENSJA ROCZNA 7,1 mln zł
ZAROBKI W KARIERZE 23,5 mln zł
WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU CZE 2030

Zarabia więcej niż 70,7% zawodników ligi Ligue 1.

Zarobki w czasie

Pensja tygodniowa według roku kontraktu, w sezonach, dla których znamy pensję

1 tys zł 2020
1 tys zł 2021
1 tys zł 2022
43 tys zł 2023
43 tys zł 2024
228 tys zł 2025
137 tys zł 2026
137 tys zł 2027

Historia kontraktów

Dotknij nagłówka kolumny, aby zmienić sortowanie
ROKPENSJA TYGODNIOWAPENSJA ROCZNAKLUB LIGAPOZYCJAWIEK WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU
2027 136 620 zł 7 104 240 zł Paris FC Ligue 1 D C 21 30 czerwca 2030
2026 136 620 zł 7 104 240 zł Paris FC Ligue 1 D C 21 30 czerwca 2030
2025 227 700 zł 11 840 400 zł Paris FC Ligue 1 D C 21 30 czerwca 2028
2024 42 504 zł 2 210 208 zł Hellas Verona FC Serie B D C 19 30 czerwca 2027
2023 42 504 zł 2 210 208 zł Hellas Verona FC Serie B D C 18 30 czerwca 2027
2022 1113 zł 57 886 zł Hellas Verona FC Serie B D C 17 30 czerwca 2023
2021 1179 zł 61 307 zł Hellas Verona FC Serie B D (C) 16 30 czerwca 2023
2020 1113 zł 57 886 zł Hellas Verona FC Serie B D C 16 30 czerwca 2023

Oś czasu kontraktów

Podpisane kontrakty i terminy ich wygaśnięcia

1113 zł/tyg
1179 zł/tyg
1113 zł/tyg
42 504 zł/tyg
23-24
227 700 zł/tyg
136 620 zł/tyg
26-27
2020202320252028

Ranking zarobków w klubie Paris FC

Diego Coppola jest 4. najlepiej zarabiającym zawodnikiem w kadrze

Kevin Trapp
293 480 zł
Moses Simon
237 820 zł
Maxime Lopez
141 680 zł
Diego Coppola
136 620 zł
Luca Koleosho
126 500 zł
Pierre Lees-Melou
101 200 zł
Hamari Traoré
96 140 zł
Ilan Kebbal
91 080 zł

Skumulowane zarobki w karierze

Suma narastająco według roku, w sezonach, dla których znamy pensję

58 tys zł 2020
119 tys zł 2021
177 tys zł 2022
2,4 mln zł 2023
4,6 mln zł 2024
16,4 mln zł 2025
23,5 mln zł 2026

Najczęściej zadawane pytania

Diego Coppola, Paris FC

Ile Diego Coppola zarabia tygodniowo?

Diego Coppola zarabia 136 620 zł tygodniowo w klubie Paris FC.

Jakie są roczne zarobki Diego Coppola?

Roczna pensja Diego Coppola wynosi 7 104 240 zł.

Jaki jest majątek Diego Coppola?

Publikujemy zarobki w karierze, a nie majątek. Diego Coppola zarobił 23 542 136 zł z pensji w 7 zarejestrowanych sezonach.

Kiedy wygasa kontrakt Diego Coppola?

Obecny kontrakt Diego Coppola z klubem Paris FC wygasa 30 czerwca 2030.

Na jakiej pozycji gra Diego Coppola?

Diego Coppola gra na pozycji D C w klubie Paris FC w lidze ligue-1.

Ile lat ma Diego Coppola?

Diego Coppola ma 21 lat.

Inni zawodnicy klubu Paris FC

BUDŻET PŁACOWY Paris FC →

Umieść to na swojej stronie

Do darmowego użytku na każdej stronie. Skopiuj kod poniżej.