
Hellas Verona FC 2026/27 - zarobki zawodników
Serie B · najlepiej zarabiający Ali Al Musrati z pensją 277 750 zł tygodniowo · zobacz transfery Hellas Verona FC
Mamy zarobki 48 z 86 zawodników. Średnia obejmuje 20 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy.
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 5 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ali Al Musrati | 277 750 zł | 14 443 000 zł | 29 | DM | Libia | ||
| Domagoj Bradaric | 166 650 zł | 8 665 800 zł | 25 | D/WB L | Chorwacja | ||
| Suat Serdar | 161 600 zł | 8 403 200 zł | 28 | DM | Niemcy | ||
| Amin Sarr | 156 550 zł | 8 140 600 zł | 24 | AM RL, ST | Szwecja | ||
| Antoine Bernede | 131 300 zł | 6 827 600 zł | 26 | M C | Francja | ||
| Cheikh Niasse | 126 250 zł | 6 565 000 zł | 25 | DM | Senegal | ||
| Abdou Harroui | 80 800 zł | 4 201 600 zł | 27 | DM, AM C | Maroko | ||
| Lorenzo Montipò | 75 750 zł | 3 939 000 zł | 29 | GK | Włochy | ||
| Dailon Livramento | 70 700 zł | 3 676 400 zł | 24 | AM RL, ST | Republika Zielonego Przylądka | ||
| Samuele Mulattieri | 60 600 zł | 3 151 200 zł | 24 | ST | Włochy | ||
| Daniel Mosquera | 47 470 zł | 2 468 440 zł | 25 | ST | Kolumbia | ||
| Martin Frese | 44 945 zł | 2 337 140 zł | 27 | D LC | Dania | ||
| Rafik Belghali | 43 935 zł | 2 284 620 zł | 23 | D/WB R | Algieria | ||
| Nicola Leali | 39 895 zł | 2 074 540 zł | 32 | GK | Włochy | ||
| Simone Perilli | 38 380 zł | 1 995 760 zł | 30 | GK | Włochy | ||
| Tomas Suslov | 38 380 zł | 1 995 760 zł | 23 | AM RLC | Słowacja | ||
| Charlys | 37 370 zł | 1 943 240 zł | 21 | DM | Brazylia | ||
| Tobias Slotsager | 28 280 zł | 1 470 560 zł | 19 | D C | Dania | ||
| Luca Monticelli | 25 250 zł | 1 313 000 zł | 20 | AM/F C | Belgia | ||
| Daniel Oyegoke | 22 220 zł | 1 155 440 zł | 22 | D RC | Anglia | ||
| Seid Korać | 13 130 zł | 682 760 zł | 23 | D RC | Luksemburg | ||
| Andrias Edmundsson | 12 625 zł | 656 500 zł | 24 | D C | Wyspy Owcze | ||
| Fallou Cham | 11 615 zł | 603 980 zł | 19 | D/WB R | Gambia | ||
| Giacomo Toniolo | 11 110 zł | 577 720 zł | 21 | GK | Włochy | ||
| Kacper Sezonienko | 10 100 zł | 525 200 zł | 22 | AM RL, ST | Polska | ||
| Isaac | 5555 zł | 288 860 zł | 21 | ST | Brazylia | ||
| Andrej Popović | 3959 zł | 205 878 zł | 19 | D C | Serbia | ||
| Angelo Vapore | 3717 zł | 193 274 zł | 19 | ST | Włochy | ||
| Jurgen Peci | 2651 zł | 137 865 zł | 18 | M C | Albania | ||
| Ruben Akalé | 2485 zł | 129 199 zł | 18 | AM RC, F C | Francja | ||
| Veis Yıldız | 2283 zł | 118 695 zł | 19 | DM, AM C | Turcja | ||
| Ardian Murati | 2273 zł | 118 170 zł | 18 | ST | Kosowo | ||
| Andrè Leonardo Kevin Gallina | 2273 zł | 118 170 zł | 18 | DM | Włochy | ||
| Davide De Battisti | 2121 zł | 110 292 zł | 19 | D/M L | Włochy | ||
| William Feola | 1833 zł | 95 324 zł | 19 | D/WB R | Włochy | ||
| Francesco Tommasi | 1768 zł | 91 910 zł | 19 | GK | Włochy | ||
| Matteo Martini | 1667 zł | 86 658 zł | 18 | WB/AM R | Włochy | ||
| Oumar Barry | 1288 zł | 66 963 zł | 19 | D L | Francja | ||
| Nicolò Calabrese | 1111 zł | 57 772 zł | 20 | D C | Włochy | ||
| Kevin Stella | 1106 zł | 57 509 zł | 18 | ST | Włochy | ||
| Ioan Vermeşan | 1106 zł | 57 509 zł | 18 | AM R, ST | Rumunia | ||
| Mirko Castagnini | 1106 zł | 57 509 zł | 18 | GK | Włochy | ||
| Andrea Caleffi | 1106 zł | 57 509 zł | 18 | ST | Włochy | ||
| Luca Szimionaş | 1106 zł | 57 509 zł | 18 | DM | Rumunia | ||
| Giovanni Mecenero | 1106 zł | 57 509 zł | 18 | M C | Włochy | ||
| Francesco Albertini | 1106 zł | 57 509 zł | 18 | D C | Włochy | ||
| Michele De Rossi | 1106 zł | 57 509 zł | 18 | DM | Włochy | ||
| Mark Topollaj | 1106 zł | 57 509 zł | 17 | GK | Albania | ||
| Alessandro Fabbri | - | - | 17 | D C | Włochy | ||
| Daniel Çuli | - | - | 16 | GK | Albania | ||
| Tian Mačak | - | - | 16 | D LC | Słowenia | ||
| Dragoş Kirali | - | - | 16 | D C | Rumunia | ||
| Nichita Josan | - | - | 17 | ST | Mołdawia | ||
| David Zanin | - | - | 16 | M C | Włochy | ||
| Tommaso Casagrande | - | - | 16 | ST | Włochy | ||
| Ebrima Jatta | - | - | 16 | D RC | Gambia | ||
| Alessandro Dezio | - | - | 17 | ST | Włochy | ||
| Baye Diagne | - | - | 18 | D C | Senegal | ||
| Riccardo Callegaro | - | - | 16 | M C | Włochy | ||
| David Odia | - | - | 17 | ST | Nigeria | ||
| Gabriel Marcon | - | - | 17 | WB/M R | Włochy | ||
| Marco Bortolotti | - | - | 17 | D C | Włochy | ||
| Andréa Le Borgne | - | - | 18 | DM | Francja | ||
| Noè Mael Tagne | - | - | 16 | D/WB L | Francja | ||
| Filippo Cavazza | - | - | 17 | AM C | Włochy | ||
| Riccardo Pinessi | - | - | 17 | AM/F C | Włochy | ||
| Fabian Hallidri | - | - | 17 | D/WB RL | Albania | ||
| Lorenzo Garofalo | - | - | 17 | M C | Włochy | ||
| Luca Burungiu | - | - | 16 | D C | Rumunia | ||
| Mattia Buniotto | - | - | 17 | ST | Włochy | ||
| Mattia Mendolia | - | - | 17 | AM C | Włochy | ||
| Gabriel Salvetti | - | - | 17 | D C | Włochy | ||
| Leonardo Zecchetto | - | - | 16 | GK | Włochy | ||
| Gabriele Molinari | - | - | 18 | M C | Włochy | ||
| Denzel Gato | - | - | 16 | M C | Kuba | ||
| Matteo Mussola | - | - | 17 | AM L, ST | Włochy | ||
| Francesco Molica | - | - | 17 | GK | Włochy | ||
| Pierfrancesco Grassi | - | - | 17 | D C | Włochy | ||
| Jacopo Pennacchioni | - | - | 17 | GK | Włochy | ||
| Diego Vianello | - | - | 17 | ST | Włochy | ||
| Arthur Rampineli | - | - | 17 | GK | Brazylia | ||
| Eloghosa Newton Sunday | - | - | 17 | ST | Nigeria | ||
| Denis Intrabartolo | - | - | 17 | M C | Włochy | ||
| Alexandru Ionita | - | - | 17 | D C | Rumunia | ||
| Davide Moisa | - | - | 17 | D C | Rumunia | ||
| Raffaele Deimichei | - | - | 17 | M C | Włochy | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 50% budżetu płacowego, spośród 48 zawodników, których zarobki znamy.
Hellas Verona FC na tle Serie B
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Hellas Verona FC średnia Serie B · Hellas Verona FC płaci powyżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Hellas Verona FC, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Hellas Verona FC w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Hellas Verona FC w sezonie 2026/27 wynosi 92 434 675 zł rocznie (1 777 590 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 86 zawodników. Mamy zarobki 48 z 86 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Hellas Verona FC?
Ali Al Musrati jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Hellas Verona FC — 277 750 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Hellas Verona FC?
Zawodnik klubu Hellas Verona FC w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 80 952 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 20, których zarobki znamy. Mediana wynosi 54 035 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Hellas Verona FC?
Hellas Verona FC gra w rozgrywkach Serie B. Serie B (Włochy) to 2. poziom rozgrywkowy w piłce nożnej.
Inne zespoły Serie B
















