
Swansea City 2026/27 - zarobki zawodników
Championship · najlepiej zarabiający Ross Stewart z pensją 115 940 zł tygodniowo · zobacz transfery Swansea City · Zarobki wszech czasów · Finanse
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 2 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ross Stewart | 115 940 zł | 6 028 880 zł | 29 | Napastnik | Szkocja | CZE 2026 | ||
| Cameron Burgess | 105 400 zł | 5 480 800 zł | 29 | Środkowy obrońca | Australia | CZE 2028 | ||
| Adam Idah | 100 130 zł | 5 206 760 zł | 24 | Napastnik | Irlandia | CZE 2030 | ||
| Stephen Eustáquio | 94 860 zł | 4 932 720 zł | 28 | Defensywny pomocnik | Kanada | CZE 2027 | ||
| Eom Ji-Sung | 89 590 zł | 4 658 680 zł | 23 | Skrzydłowy | Korea Południowa | CZE 2028 | ||
| Jenson Seelt | 79 050 zł | 4 110 600 zł | 22 | Środkowy obrońca | Holandia | CZE 2028 | ||
| Lawrence Vigouroux | 79 050 zł | 4 110 600 zł | 31 | Bramkarz | Chile | CZE 2028 | ||
| Marko Stamenić | 73 780 zł | 3 836 560 zł | 23 | Defensywny pomocnik | Nowa Zelandia | CZE 2028 | ||
| Ben Cabango | 68 510 zł | 3 562 520 zł | 25 | Środkowy obrońca | Walia | CZE 2028 | ||
| Gonçalo Franco | 57 970 zł | 3 014 440 zł | 24 | Defensywny pomocnik | Portugalia | CZE 2028 | ||
| Jay Fulton | 52 700 zł | 2 740 400 zł | 31 | Defensywny pomocnik | Szkocja | CZE 2028 | ||
| Žan Vipotnik | 52 700 zł | 2 740 400 zł | 23 | Napastnik | Słowenia | CZE 2028 | ||
| Zeidane Inoussa | 52 700 zł | 2 740 400 zł | 23 | Lewy skrzydłowy | Szwecja | CZE 2030 | ||
| Jeremy Monga | 52 700 zł | 2 740 400 zł | 16 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2029 | ||
| Stephen Welsh | 45 322 zł | 2 356 744 zł | 25 | Środkowy obrońca | Szkocja | MAJ 2027 | ||
| Josh Tymon | 42 687 zł | 2 219 724 zł | 26 | Lewy obrońca | Anglia | CZE 2029 | ||
| Josh Key | 42 687 zł | 2 219 724 zł | 25 | Prawy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Melker Widell | 41 633 zł | 2 164 916 zł | 23 | Ofensywny pomocnik | Szwecja | CZE 2029 | ||
| Ronald | 40 579 zł | 2 110 108 zł | 24 | Skrzydłowy | Brazylia | CZE 2027 | ||
| Andrew Fisher | 34 255 zł | 1 781 260 zł | 27 | Bramkarz | Anglia | CZE 2028 | ||
| Filip Lissah | 22 661 zł | 1 178 372 zł | 20 | Obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Elijah Just | 12 121 zł | 630 292 zł | 25 | Ofensywny pomocnik | Nowa Zelandia | MAJ 2027 | ||
| Joseph Opoku | 11 067 zł | 575 484 zł | 19 | Lewy skrzydłowy | Ghana | CZE 2027 | ||
| Moussa Yeo | 10 013 zł | 520 676 zł | 21 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Mali | CZE 2027 | ||
| Paul Farman | 9486 zł | 493 272 zł | 35 | Bramkarz | Anglia | CZE 2026 | ||
| Aimar Govea | 7905 zł | 411 060 zł | 19 | Lewy skrzydłowy | Ekwador | CZE 2026 | ||
| Ben Lloyd | 7905 zł | 411 060 zł | 20 | Ofensywny pomocnik | Walia | CZE 2027 | ||
| Daniel Watts | 4058 zł | 211 011 zł | 19 | Środkowy pomocnik | Walia | CZE 2026 | ||
| Joe Collins | 3215 zł | 167 164 zł | 18 | Bramkarz | Irlandia | CZE 2027 | ||
| Blair McKenzie | 3157 zł | 164 150 zł | 19 | Środkowy obrońca | Szkocja | CZE 2027 | ||
| Callum Deacon | 3057 zł | 158 943 zł | 18 | Defensywny pomocnik | Walia | CZE 2026 | ||
| Caleb Demery | 3057 zł | 158 943 zł | 19 | Skrzydłowy, napastnik | Walia | CZE 2026 | ||
| Iestyn Jones | 2477 zł | 128 799 zł | 18 | Środkowy obrońca | Walia | CZE 2026 | ||
| Josh Pescatore | 2424 zł | 126 058 zł | 18 | Prawy skrzydłowy | Anglia | CZE 2027 | ||
| Alfie Jones | 2134 zł | 110 986 zł | 16 | Defensywny pomocnik | Walia | CZE 2027 | ||
| Ben Phillips | 2082 zł | 108 246 zł | 17 | Środkowy obrońca | Walia | CZE 2026 | ||
| Billy Clarke | 2082 zł | 108 246 zł | 17 | Środkowy pomocnik | Walia | CZE 2026 | ||
| Bobo Evans | 2082 zł | 108 246 zł | 16 | Środkowy obrońca | Walia | CZE 2027 | ||
| Caio Ifans | 2029 zł | 105 505 zł | 17 | Lewy obrońca | Walia | CZE 2026 | ||
| Carter Heywood | 2029 zł | 105 505 zł | 16 | Środkowy obrońca | Walia | CZE 2027 | ||
| Callum Jones | 2029 zł | 105 505 zł | 17 | Ofensywny pomocnik | Walia | CZE 2026 | ||
| Ramon Rees-Siso | 2003 zł | 104 135 zł | 18 | Ofensywny pomocnik | Walia | CZE 2027 | ||
| Evan Anderson | 1924 zł | 100 025 zł | 18 | Bramkarz | Szkocja | CZE 2026 | ||
| Elis Thomas | 1924 zł | 100 025 zł | 16 | Obrońca | Walia | CZE 2027 | ||
| Thomas Searle | 1897 zł | 98 654 zł | 18 | Prawy obrońca, prawy pomocnik | Walia | CZE 2026 | ||
| Thomas Woodward | 1897 zł | 98 654 zł | 18 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Walia | CZE 2026 | ||
| Harvey Gray | 1765 zł | 91 803 zł | 16 | Napastnik | Walia | CZE 2027 | ||
| Isaac Dudding | 1713 zł | 89 063 zł | 16 | Bramkarz | Walia | CZE 2026 | ||
| Jakub Nowak | 1660 zł | 86 323 zł | 16 | Bramkarz | Polska | CZE 2027 | ||
| Josiah Kallicharan | 1660 zł | 86 323 zł | 17 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Trynidad i Tobago | CZE 2027 | ||
| Jack May | 1660 zł | 86 323 zł | 17 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Kaven Bloniarczyk | 1607 zł | 83 582 zł | 16 | Środkowy obrońca | Walia | CZE 2027 | ||
| Kai Rhodes | 1607 zł | 83 582 zł | 16 | Napastnik | Walia | CZE 2027 | ||
| Lukas Murphy | 1555 zł | 80 842 zł | 16 | Defensywny pomocnik | Walia | CZE 2027 | ||
| Milo Robinson | 1502 zł | 78 101 zł | 17 | Defensywny pomocnik | Walia | CZE 2026 | ||
| Yori Griffith | 1370 zł | 71 250 zł | 18 | Prawy skrzydłowy | Walia | CZE 2026 | ||
| Tom Wright | 1133 zł | 58 919 zł | 16 | Bramkarz | Walia | CZE 2027 | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 35% budżetu płacowego, spośród 57 zawodników, których zarobki znamy.
Swansea City na tle Championship
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Swansea City średnia Championship · Swansea City płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Swansea City, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Swansea City w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Swansea City w sezonie 2026/27 wynosi 76 241 765 zł rocznie (1 466 188 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 57 zawodników. Mamy zarobki wszystkich 57 zawodników kadry.
Kto zarabia najwięcej w klubie Swansea City?
Ross Stewart jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Swansea City — 115 940 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Swansea City?
Zawodnik klubu Swansea City w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 61 485 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 21, których zarobki znamy. Mediana wynosi 52 700 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Swansea City?
Swansea City gra w rozgrywkach Championship. Championship (Anglia) to 2. poziom rozgrywkowy w piłce nożnej.
Inne zespoły Championship




































