
Stoke City 2026/27 - zarobki zawodników
Championship · najlepiej zarabiający Ben Johnson z pensją 221 450 zł tygodniowo · zobacz transfery Stoke City · Zarobki wszech czasów · Finanse
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 9 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ben Johnson | 221 450 zł | 11 515 400 zł | 25 | Boczny obrońca, prawy pomocnik | Anglia | CZE 2028 | ||
| George Hirst | 185 400 zł | 9 640 800 zł | 26 | Napastnik | Szkocja | CZE 2029 | ||
| Ben Pearson | 144 200 zł | 7 498 400 zł | 30 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Aaron Cresswell | 118 450 zł | 6 159 400 zł | 35 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Justin Devenny | 103 000 zł | 5 356 000 zł | 21 | Lewy wahadłowy, defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Irlandia Północna | CZE 2027 | ||
| Bae Jun-Ho | 103 000 zł | 5 356 000 zł | 21 | Ofensywny pomocnik | Korea Południowa | CZE 2027 | ||
| Ben Wilmot | 92 700 zł | 4 820 400 zł | 25 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Ben Gibson | 92 700 zł | 4 820 400 zł | 32 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Sam Gallagher | 92 700 zł | 4 820 400 zł | 29 | Skrzydłowy, napastnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Viktor Johansson | 87 550 zł | 4 552 600 zł | 26 | Bramkarz | Szwecja | CZE 2027 | ||
| Maksym Taloverov | 87 550 zł | 4 552 600 zł | 25 | Środkowy obrońca | Ukraina | CZE 2028 | ||
| Bosun Lawal | 82 400 zł | 4 284 800 zł | 22 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Irlandia | CZE 2028 | ||
| Million Manhoef | 56 650 zł | 2 945 800 zł | 23 | Skrzydłowy | Holandia | CZE 2027 | ||
| Tomáš Rigo | 56 650 zł | 2 945 800 zł | 23 | Ofensywny pomocnik | Słowacja | CZE 2029 | ||
| Lamine Cissé | 51 500 zł | 2 678 000 zł | 22 | Skrzydłowy, napastnik | Francja | CZE 2029 | ||
| Junior Tchamadeu | 51 500 zł | 2 678 000 zł | 21 | Prawy obrońca | Kamerun | CZE 2027 | ||
| Róbert Boženík | 51 500 zł | 2 678 000 zł | 25 | Napastnik | Słowacja | CZE 2028 | ||
| Eric Bocat | 47 895 zł | 2 490 540 zł | 25 | Lewy obrońca | Francja | CZE 2028 | ||
| Ato Ampah | 43 775 zł | 2 276 300 zł | 19 | Prawy wahadłowy, skrzydłowy | Anglia | CZE 2029 | ||
| Ethan Galbraith | 42 745 zł | 2 222 740 zł | 24 | Prawy obrońca, defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Irlandia Północna | CZE 2028 | ||
| Svante Ingelsson | 41 200 zł | 2 142 400 zł | 27 | Ofensywny pomocnik | Szwecja | CZE 2026 | ||
| Frank Fielding | 22 145 zł | 1 151 540 zł | 37 | Bramkarz | Anglia | CZE 2026 | ||
| Josh Griffiths | 21 115 zł | 1 097 980 zł | 23 | Bramkarz | Anglia | CZE 2027 | ||
| Jack McGlynn | 21 115 zł | 1 097 980 zł | 22 | Ofensywny pomocnik | Stany Zjednoczone | GRU 2028 | ||
| Chinonso Chibueze | 12 360 zł | 642 720 zł | 19 | Prawy wahadłowy, ofensywny pomocnik, napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Luke Badley-Morgan | 10 300 zł | 535 600 zł | 21 | Środkowy obrońca | Jamajka | CZE 2026 | ||
| Ruben Curley | 8755 zł | 455 260 zł | 19 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Djibril Soumaré | 7210 zł | 374 920 zł | 22 | Defensywny pomocnik | Senegal | CZE 2026 | ||
| Japhet Mpadi | 5665 zł | 294 580 zł | 19 | Ofensywny pomocnik | Walia | CZE 2026 | ||
| Jaden Mears | 5665 zł | 294 580 zł | 19 | Prawy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Luca Bombino | 5150 zł | 267 800 zł | 19 | Lewy obrońca | Stany Zjednoczone | CZE 2029 | ||
| Adriel Walker | 3605 zł | 187 460 zł | 19 | Napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Luke Graham | 3554 zł | 184 782 zł | 21 | Środkowy obrońca | Szkocja | MAJ 2027 | ||
| Gabriel Kelly | 3039 zł | 158 002 zł | 18 | Defensywny pomocnik | Irlandia | CZE 2027 | ||
| Caleb Clothier | 2987 zł | 155 324 zł | 17 | Bramkarz | Szwajcaria | CZE 2026 | ||
| Tyler Martin | 2884 zł | 149 968 zł | 17 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Jake Griffin | 2884 zł | 149 968 zł | 19 | Środkowy obrońca | Irlandia | CZE 2027 | ||
| Francis Gyimah | 2833 zł | 147 290 zł | 18 | Lewy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Jerome Osei | 2627 zł | 136 578 zł | 17 | Skrzydłowy | Anglia | CZE 2028 | ||
| Joshua Maskall | 2369 zł | 123 188 zł | 18 | Prawy skrzydłowy | Anglia | CZE 2027 | ||
| Josh Bickerton | 2369 zł | 123 188 zł | 19 | Lewy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Laurence Giani | 2266 zł | 117 832 zł | 17 | Lewy obrońca | Włochy | CZE 2027 | ||
| Noah Cooper | 2163 zł | 112 476 zł | 19 | Bramkarz | Anglia | CZE 2026 | ||
| Angus Lloyd | 2086 zł | 108 459 zł | 16 | Napastnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Anas Dauda | 2086 zł | 108 459 zł | 16 | Prawy obrońca | Włochy | CZE 2027 | ||
| Wiktor Gromek | 2060 zł | 107 120 zł | 20 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Polska | CZE 2026 | ||
| Ben Chivers | 2034 zł | 105 781 zł | 16 | Bramkarz | Anglia | CZE 2027 | ||
| Connor Day | 1983 zł | 103 103 zł | 17 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Daniel Eyaife | 1931 zł | 100 425 zł | 17 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| David Osamuyimen | 1931 zł | 100 425 zł | 17 | Napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Deandre Witter | 1931 zł | 100 425 zł | 16 | Prawy skrzydłowy | Anglia | CZE 2027 | ||
| Elliot Fearn | 1880 zł | 97 747 zł | 17 | Skrzydłowy, napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Francis Oppong | 1828 zł | 95 069 zł | 16 | Środkowy obrońca | Ghana | CZE 2027 | ||
| Harry Collins | 1725 zł | 89 713 zł | 16 | Lewy obrońca, lewy pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Hayden Ovaere | 1725 zł | 89 713 zł | 16 | Bramkarz | Anglia | CZE 2027 | ||
| Will Smith | 1700 zł | 88 374 zł | 19 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Isreal Kelly | 1674 zł | 87 035 zł | 16 | Napastnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Josh McWilliams | 1622 zł | 84 357 zł | 16 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Jayden Ogbebor | 1622 zł | 84 357 zł | 17 | Napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Jensen Tortoishell | 1622 zł | 84 357 zł | 17 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Lucas Knight | 1519 zł | 79 001 zł | 17 | Bramkarz | Anglia | CZE 2026 | ||
| Lucas Connell | 1519 zł | 79 001 zł | 16 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Max Harrison | 1468 zł | 76 323 zł | 16 | Środkowy pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Oghi Enabulele | 1365 zł | 70 967 zł | 17 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Owen Powell | 1365 zł | 70 967 zł | 17 | Prawy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Pedro Nzau | 1313 zł | 68 289 zł | 17 | Skrzydłowy, napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Pijus Otegbayo | 1313 zł | 68 289 zł | 17 | Środkowy obrońca | Irlandia | CZE 2026 | ||
| Rocco Bardsley | 1210 zł | 62 933 zł | 16 | Lewy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Ryan Liu | 1210 zł | 62 933 zł | 16 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Sultan Sotunde | 1159 zł | 60 255 zł | 16 | Lewy wahadłowy | Anglia | CZE 2027 | ||
| Sanchez Phillips | 1159 zł | 60 255 zł | 17 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Tristan Achu | 1107 zł | 57 577 zł | 16 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Tommy McNally | 1107 zł | 57 577 zł | 16 | Napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 38% budżetu płacowego, spośród 73 zawodników, których zarobki znamy.
Stoke City na tle Championship
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Stoke City średnia Championship · Stoke City płaci powyżej średniej ligowej w 1 z 4. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Stoke City, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Stoke City w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Stoke City w sezonie 2026/27 wynosi 106 903 082 zł rocznie (2 055 829 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 73 zawodników. Mamy zarobki wszystkich 73 zawodników kadry.
Kto zarabia najwięcej w klubie Stoke City?
Ben Johnson jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Stoke City — 221 450 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Stoke City?
Zawodnik klubu Stoke City w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 77 374 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 21, których zarobki znamy. Mediana wynosi 56 650 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Stoke City?
Stoke City gra w rozgrywkach Championship. Championship (Anglia) to 2. poziom rozgrywkowy w piłce nożnej.
Inne zespoły Championship




































