
Blackburn Rovers 2026/27 - zarobki zawodników
Championship · najlepiej zarabiający Todd Cantwell z pensją 89 590 zł tygodniowo · zobacz transfery Blackburn Rovers · Zarobki wszech czasów · Finanse
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 12 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Todd Cantwell | 89 590 zł | 4 658 680 zł | 27 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Andri Lucas Guðjohnsen | 68 510 zł | 3 562 520 zł | 23 | Napastnik | Islandia | CZE 2028 | ||
| Aynsley Pears | 68 510 zł | 3 562 520 zł | 27 | Bramkarz | Anglia | CZE 2027 | ||
| Hayden Carter | 57 970 zł | 3 014 440 zł | 25 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Harry Pickering | 57 970 zł | 3 014 440 zł | 26 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Mathias Jørgensen | 47 430 zł | 2 466 360 zł | 24 | Skrzydłowy, napastnik | Dania | CZE 2029 | ||
| Oladapo Afolayan | 47 430 zł | 2 466 360 zł | 27 | Skrzydłowy | Anglia | CZE 2027 | ||
| Balázs Tóth | 44 795 zł | 2 329 340 zł | 27 | Bramkarz | Węgry | CZE 2027 | ||
| Augustus Kargbo | 44 795 zł | 2 329 340 zł | 25 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Sierra Leone | CZE 2027 | ||
| Adam Forshaw | 44 795 zł | 2 329 340 zł | 33 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Dion De Neve | 44 268 zł | 2 301 936 zł | 24 | Lewy wahadłowy, lewy skrzydłowy | Belgia | CZE 2028 | ||
| Ryoya Morishita | 42 160 zł | 2 192 320 zł | 28 | Ofensywny pomocnik | Japonia | CZE 2028 | ||
| Sean McLoughlin | 42 160 zł | 2 192 320 zł | 28 | Środkowy obrońca | Irlandia | CZE 2027 | ||
| Scott Wharton | 42 160 zł | 2 192 320 zł | 27 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2028 | ||
| Lewis Miller | 42 160 zł | 2 192 320 zł | 24 | Środkowy obrońca | Australia | CZE 2028 | ||
| Ryan Alebiosu | 40 579 zł | 2 110 108 zł | 23 | Prawy obrońca | Nigeria | CZE 2028 | ||
| Sam Morsy | 40 052 zł | 2 082 704 zł | 33 | Defensywny pomocnik | Egipt | CZE 2026 | ||
| Yuki Ohashi | 31 620 zł | 1 644 240 zł | 28 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Japonia | CZE 2027 | ||
| Yuri Ribeiro | 31 620 zł | 1 644 240 zł | 28 | Środkowy obrońca | Portugalia | CZE 2027 | ||
| Jake Garrett | 26 877 zł | 1 397 604 zł | 22 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Jayden Fevrier | 21 607 zł | 1 123 564 zł | 22 | Prawy wahadłowy, skrzydłowy | Anglia | CZE 2027 | ||
| Felix Goddard | 6851 zł | 356 252 zł | 21 | Bramkarz | Anglia | CZE 2027 | ||
| Harley O'Grady-Macken | 6324 zł | 328 848 zł | 20 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Harvey Higgins | 6324 zł | 328 848 zł | 16 | Skrzydłowy, napastnik | Anglia | CZE 2028 | ||
| Isaac Dunn | 5797 zł | 301 444 zł | 16 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2028 | ||
| Kristi Montgomery | 5270 zł | 274 040 zł | 21 | Prawy obrońca, defensywny pomocnik | Szkocja | CZE 2026 | ||
| Matthew Litherland | 4743 zł | 246 636 zł | 19 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Max Davies | 4743 zł | 246 636 zł | 18 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2029 | ||
| Aodhan Doherty | 4480 zł | 232 934 zł | 19 | Ofensywny pomocnik | Irlandia Północna | CZE 2027 | ||
| Lorenze Mullinkrey-Matthews | 3900 zł | 202 790 zł | 18 | Prawy wahadłowy, skrzydłowy | Anglia | CZE 2026 | ||
| Tom Atcheson | 3162 zł | 164 424 zł | 18 | Środkowy obrońca | Irlandia Północna | CZE 2028 | ||
| Silver Eze | 3162 zł | 164 424 zł | 16 | Środkowy obrońca | Włochy | CZE 2028 | ||
| Adam Khan | 3162 zł | 164 424 zł | 19 | Bramkarz | Pakistan | CZE 2026 | ||
| Zack Stritch | 2635 zł | 137 020 zł | 19 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Lucas Houghton | 2582 zł | 134 280 zł | 18 | Prawy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Nathan Dlamini | 2477 zł | 128 799 zł | 18 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Patrik Farkas | 2372 zł | 123 318 zł | 18 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Węgry | CZE 2026 | ||
| Alfie McIlroy | 2134 zł | 110 986 zł | 16 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Archie McCoy | 2134 zł | 110 986 zł | 16 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Aaron Potter | 2134 zł | 110 986 zł | 17 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Archie Henderson | 2134 zł | 110 986 zł | 16 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Blake Wolsoncroft | 2082 zł | 108 246 zł | 17 | Bramkarz | Anglia | CZE 2026 | ||
| Bruce Leeming | 2082 zł | 108 246 zł | 17 | Lewy obrońca | Walia | CZE 2026 | ||
| Charlie Clanford | 2029 zł | 105 505 zł | 16 | Skrzydłowy | Anglia | CZE 2027 | ||
| David Odogun | 1976 zł | 102 765 zł | 16 | Prawy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Freddie Leatherbarrow | 1871 zł | 97 284 zł | 17 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Frank Vare | 1871 zł | 97 284 zł | 17 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Finlay Wilkinson | 1871 zł | 97 284 zł | 17 | Prawy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Harry Holt | 1765 zł | 91 803 zł | 16 | Bramkarz | Anglia | CZE 2027 | ||
| Harry Lister | 1765 zł | 91 803 zł | 16 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Harvey Pates | 1765 zł | 91 803 zł | 17 | Lewy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Igor Tyjon | 1713 zł | 89 063 zł | 17 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Jayden Sergeant | 1660 zł | 86 323 zł | 16 | Skrzydłowy | Anglia | CZE 2026 | ||
| Levi Ball | 1555 zł | 80 842 zł | 16 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Leon Kelley-Quinn | 1555 zł | 80 842 zł | 17 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Luke Thompson | 1555 zł | 80 842 zł | 17 | Bramkarz | Anglia | CZE 2026 | ||
| Michael Decandia | 1502 zł | 78 101 zł | 17 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Tyler Mansbridge | 1133 zł | 58 919 zł | 17 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Thomas Cryer | 1133 zł | 58 919 zł | 16 | Skrzydłowy, napastnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Valentin Joseph | 1028 zł | 53 438 zł | 17 | Napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Gady Beyuku | - | - | 19 | Środkowy obrońca, prawy pomocnik | Francja | CZE 2026 | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 32% budżetu płacowego, spośród 60 zawodników, których zarobki znamy.
Blackburn Rovers na tle Championship
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Blackburn Rovers średnia Championship · Blackburn Rovers płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Blackburn Rovers, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Blackburn Rovers w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Blackburn Rovers w sezonie 2026/27 wynosi 56 445 389 zł rocznie (1 085 488 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 61 zawodników. Mamy zarobki 60 z 61 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Blackburn Rovers?
Todd Cantwell jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Blackburn Rovers — 89 590 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Blackburn Rovers?
Zawodnik klubu Blackburn Rovers w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 46 529 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 21, których zarobki znamy. Mediana wynosi 44 268 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Blackburn Rovers?
Blackburn Rovers gra w rozgrywkach Championship. Championship (Anglia) to 2. poziom rozgrywkowy w piłce nożnej.
Inne zespoły Championship



































