
Middlesbrough 2026/27 - zarobki zawodników
Championship · najlepiej zarabiający Jeremy Sarmiento z pensją 194 990 zł tygodniowo · zobacz transfery Middlesbrough · Zarobki wszech czasów · Finanse
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 9 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jeremy Sarmiento | 194 990 zł | 10 139 480 zł | 23 | Ofensywny pomocnik | Ekwador | CZE 2027 | ||
| David Strelec | 131 750 zł | 6 851 000 zł | 24 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Słowacja | CZE 2030 | ||
| Sam Byram | 131 750 zł | 6 851 000 zł | 31 | Obrońca, prawy pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Morgan Whittaker | 126 480 zł | 6 576 960 zł | 24 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Anglia | CZE 2029 | ||
| Ashley Phillips | 121 210 zł | 6 302 920 zł | 20 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2028 | ||
| Callum Brittain | 115 940 zł | 6 028 880 zł | 27 | Prawy obrońca | Anglia | CZE 2029 | ||
| Aidan Morris | 110 670 zł | 5 754 840 zł | 23 | Defensywny pomocnik | Stany Zjednoczone | CZE 2028 | ||
| Adilson Malanda | 105 400 zł | 5 480 800 zł | 23 | Środkowy obrońca | Francja | CZE 2031 | ||
| Riley McGree | 100 130 zł | 5 206 760 zł | 26 | Ofensywny pomocnik | Australia | CZE 2028 | ||
| Alfie Jones | 94 860 zł | 4 932 720 zł | 27 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Kanada | CZE 2029 | ||
| George Edmundson | 94 860 zł | 4 932 720 zł | 27 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Neto Borges | 84 320 zł | 4 384 640 zł | 28 | Środkowy obrońca | Brazylia | CZE 2027 | ||
| Micah Hamilton | 84 320 zł | 4 384 640 zł | 21 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2028 | ||
| Leo Castledine | 79 050 zł | 4 110 600 zł | 19 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Anglia | CZE 2030 | ||
| Luke Ayling | 79 050 zł | 4 110 600 zł | 33 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Alex Bangura | 79 050 zł | 4 110 600 zł | 26 | Lewy obrońca, lewy skrzydłowy | Sierra Leone | CZE 2027 | ||
| Sol Brynn | 73 780 zł | 3 836 560 zł | 24 | Bramkarz | Anglia | CZE 2030 | ||
| Tommy Conway | 73 780 zł | 3 836 560 zł | 22 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Szkocja | CZE 2028 | ||
| Connor Barron | 73 780 zł | 3 836 560 zł | 22 | Defensywny pomocnik | Szkocja | MAJ 2028 | ||
| Amario Cozier-Duberry | 68 510 zł | 3 562 520 zł | 20 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2028 | ||
| Kyle Joseph | 63 240 zł | 3 288 480 zł | 23 | Skrzydłowy, napastnik | Szkocja | CZE 2028 | ||
| Myles Peart-Harris | 46 903 zł | 2 438 956 zł | 22 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Will Lankshear | 42 160 zł | 2 192 320 zł | 20 | Napastnik | Anglia | CZE 2029 | ||
| Joe Wildsmith | 32 147 zł | 1 671 644 zł | 29 | Bramkarz | Anglia | CZE 2026 | ||
| Max Arfsten | 31 093 zł | 1 616 836 zł | 24 | Boczny obrońca, skrzydłowy | Stany Zjednoczone | GRU 2027 | ||
| Radek Vítek | 30 039 zł | 1 562 028 zł | 21 | Bramkarz | Czechy | CZE 2028 | ||
| Sebastian Berhalter | 24 242 zł | 1 260 584 zł | 24 | Defensywny pomocnik | Stany Zjednoczone | GRU 2026 | ||
| Law McCabe | 21 080 zł | 1 096 160 zł | 19 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2028 | ||
| George McCormick | 16 864 zł | 876 928 zł | 20 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Jon McLaughlin | 16 337 zł | 849 524 zł | 37 | Bramkarz | Szkocja | CZE 2026 | ||
| Luke Woolston | 15 810 zł | 822 120 zł | 20 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Josh Dede | 11 067 zł | 575 484 zł | 19 | Prawy obrońca, prawy skrzydłowy | Szkocja | CZE 2028 | ||
| Daniel James | 7378 zł | 383 656 zł | 18 | Środkowy pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Finlay Cartwright | 6851 zł | 356 252 zł | 18 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Frankie Coulson | 6851 zł | 356 252 zł | 18 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Haseem Bakre | 6324 zł | 328 848 zł | 19 | Skrzydłowy, napastnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Harley Hunt | 6324 zł | 328 848 zł | 17 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| James Wilson | 5797 zł | 301 444 zł | 18 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Nathan Fisher | 4743 zł | 246 636 zł | 20 | Bramkarz | Anglia | CZE 2026 | ||
| Brayden Johnson | 4690 zł | 243 896 zł | 19 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2028 | ||
| Cruz Ibeh | 4638 zł | 241 155 zł | 17 | Napastnik | Anglia | CZE 2029 | ||
| Eric Hamelberg | 4532 zł | 235 674 zł | 17 | Środkowy pomocnik | Portugalia | CZE 2028 | ||
| Hinneh Listowell | 4374 zł | 227 453 zł | 17 | Skrzydłowy | Ghana | CZE 2029 | ||
| Isaac Greenup | 4321 zł | 224 713 zł | 16 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2028 | ||
| Jack Daley | 4269 zł | 221 972 zł | 18 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Owen Foster | 4216 zł | 219 232 zł | 20 | Bramkarz | Anglia | CZE 2026 | ||
| Layton Campbell | 4163 zł | 216 492 zł | 19 | Napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Oliver Martin | 4005 zł | 208 270 zł | 17 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2029 | ||
| Oliver Samuels | 4005 zł | 208 270 zł | 19 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Prince Acheampong | 3952 zł | 205 530 zł | 18 | Obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Rio Patterson-Powell | 3689 zł | 191 828 zł | 19 | Prawy wahadłowy, prawy skrzydłowy | Anglia | CZE 2027 | ||
| Shea Connor | 3162 zł | 164 424 zł | 19 | Bramkarz | Anglia | CZE 2027 | ||
| Ellis Moss | 1924 zł | 100 025 zł | 16 | Prawy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Ike Givenson | 1713 zł | 89 063 zł | 16 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Joey Tremain | 1660 zł | 86 323 zł | 16 | Lewy skrzydłowy | Anglia | CZE 2027 | ||
| Joseph Jones | 1660 zł | 86 323 zł | 16 | Środkowy pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Joseph Richardson | 1660 zł | 86 323 zł | 16 | Bramkarz | Anglia | CZE 2027 | ||
| Joe Roberts | 1660 zł | 86 323 zł | 17 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Lucca Kakai | 1555 zł | 80 842 zł | 16 | Napastnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Logan Williams | 1555 zł | 80 842 zł | 17 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Leandro Bevin | 1555 zł | 80 842 zł | 17 | Napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Logan Edmundson | 1555 zł | 80 842 zł | 16 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Lucas Harrison | 1555 zł | 80 842 zł | 17 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| McCartney Woodhouse | 1502 zł | 78 101 zł | 17 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Oliver Lloyd | 1397 zł | 72 621 zł | 17 | Bramkarz | Walia | CZE 2026 | ||
| Leon Parker | 1370 zł | 71 250 zł | 18 | Prawy skrzydłowy | Anglia | CZE 2026 | ||
| Tyler Smith | 1133 zł | 58 919 zł | 16 | Lewy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| William Okine | 975 zł | 50 697 zł | 17 | Prawy skrzydłowy | Anglia | CZE 2026 | ||
| Will McPartland | 975 zł | 50 697 zł | 17 | Prawy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 28% budżetu płacowego, spośród 69 zawodników, których zarobki znamy.
Middlesbrough na tle Championship
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Middlesbrough średnia Championship · Middlesbrough płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Middlesbrough, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Middlesbrough w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Middlesbrough w sezonie 2026/27 wynosi 129 914 143 zł rocznie (2 498 349 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 69 zawodników. Mamy zarobki wszystkich 69 zawodników kadry.
Kto zarabia najwięcej w klubie Middlesbrough?
Jeremy Sarmiento jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Middlesbrough — 194 990 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Middlesbrough?
Zawodnik klubu Middlesbrough w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 85 664 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 22, których zarobki znamy. Mediana wynosi 81 685 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Middlesbrough?
Middlesbrough gra w rozgrywkach Championship. Championship (Anglia) to 2. poziom rozgrywkowy w piłce nożnej.
Inne zespoły Championship



































