
FC Schalke 04 2026/27 - zarobki zawodników
Bundesliga · najlepiej zarabiający Robin Gosens z pensją 303 850 zł tygodniowo · zobacz transfery FC Schalke 04 · Zarobki wszech czasów · Finanse
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 11 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Robin Gosens | 303 850 zł | 15 800 200 zł | 31 | Lewy obrońca, lewy pomocnik | Niemcy | CZE 2028 | ||
| Junior Dina Ebimbe | 159 650 zł | 8 301 800 zł | 24 | Prawy wahadłowy, defensywny pomocnik, środkowy pomocnik | Kamerun | CZE 2027 | ||
| Maximilian Wöber | 149 350 zł | 7 766 200 zł | 27 | Środkowy obrońca | Austria | CZE 2027 | ||
| Junior Adamu | 108 150 zł | 5 623 800 zł | 24 | Napastnik | Austria | CZE 2027 | ||
| Kevin Müller | 87 550 zł | 4 552 600 zł | 34 | Bramkarz | Niemcy | CZE 2027 | ||
| Dejan Ljubicic | 72 100 zł | 3 749 200 zł | 27 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Austria | CZE 2028 | ||
| Edin Džeko | 72 100 zł | 3 749 200 zł | 39 | Napastnik | Bośnia i Hercegowina | CZE 2026 | ||
| Kenan Karaman | 66 950 zł | 3 481 400 zł | 31 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Turcja | CZE 2028 | ||
| Adil Aouchiche | 66 950 zł | 3 481 400 zł | 22 | Ofensywny pomocnik | Algieria | CZE 2027 | ||
| Moussa Sylla | 56 650 zł | 2 945 800 zł | 25 | Prawy skrzydłowy, napastnik | Mali | CZE 2028 | ||
| Satoshi Tanaka | 51 500 zł | 2 678 000 zł | 22 | Defensywny pomocnik | Japonia | CZE 2030 | ||
| Timo Becker | 46 350 zł | 2 410 200 zł | 28 | Środkowy obrońca | Niemcy | CZE 2029 | ||
| Bryan Lasme | 43 775 zł | 2 276 300 zł | 26 | Skrzydłowy, napastnik | Francja | CZE 2027 | ||
| Finn Porath | 42 745 zł | 2 222 740 zł | 28 | Wahadłowy, ofensywny pomocnik | Niemcy | CZE 2027 | ||
| Hasan Kuruçay | 42 230 zł | 2 195 960 zł | 27 | Środkowy obrońca | Turcja | CZE 2027 | ||
| Loris Karius | 41 200 zł | 2 142 400 zł | 32 | Bramkarz | Niemcy | CZE 2027 | ||
| Ron Schallenberg | 41 200 zł | 2 142 400 zł | 26 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Niemcy | CZE 2027 | ||
| Nikola Katic | 40 685 zł | 2 115 620 zł | 28 | Środkowy obrońca | Bośnia i Hercegowina | CZE 2028 | ||
| Adrian Gantenbein | 38 625 zł | 2 008 500 zł | 24 | Prawy obrońca | Szwajcaria | CZE 2028 | ||
| Janik Bachmann | 36 565 zł | 1 901 380 zł | 29 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Niemcy | CZE 2027 | ||
| Soufiane El-Faouzi | 33 990 zł | 1 767 480 zł | 23 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Niemcy | CZE 2029 | ||
| Emil Højlund | 27 295 zł | 1 419 340 zł | 20 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Dania | CZE 2028 | ||
| Mertcan Ayhan | 14 935 zł | 776 620 zł | 18 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Turcja | CZE 2028 | ||
| Amar Ibrisimovic | 12 875 zł | 669 500 zł | 18 | Środkowy obrońca | Bośnia i Hercegowina | CZE 2029 | ||
| Ayman Gulasi | 12 875 zł | 669 500 zł | 19 | Ofensywny pomocnik | Turcja | CZE 2028 | ||
| Aris Bayindir | 12 875 zł | 669 500 zł | 18 | Ofensywny pomocnik | Niemcy | CZE 2028 | ||
| Johannes Siebeking | 10 815 zł | 562 380 zł | 19 | Bramkarz | Niemcy | CZE 2029 | ||
| Mika Khadr | 9785 zł | 508 820 zł | 19 | Środkowy obrońca | Niemcy | CZE 2028 | ||
| Paul Pöpperl | 9270 zł | 482 040 zł | 22 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Niemcy | CZE 2026 | ||
| Tidiane Touré | 8240 zł | 428 480 zł | 20 | Prawy obrońca | Francja | CZE 2028 | ||
| Vitalie Becker | 7725 zł | 401 700 zł | 20 | Lewy obrońca | Niemcy | CZE 2027 | ||
| Luca Vozar | 5150 zł | 267 800 zł | 18 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Niemcy | CZE 2028 | ||
| Tim-Justin Dietrich | 3538 zł | 183 979 zł | 22 | Środkowy obrońca | Niemcy | CZE 2026 | ||
| Tim Pfeiffer | - | - | 18 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Niemcy | CZE 2027 | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 47% budżetu płacowego, spośród 33 zawodników, których zarobki znamy.
FC Schalke 04 na tle Bundesliga
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
FC Schalke 04 średnia Bundesliga · FC Schalke 04 płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki FC Schalke 04, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu FC Schalke 04 w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu FC Schalke 04 w sezonie 2026/27 wynosi 90 352 239 zł rocznie (1 737 543 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 34 zawodników. Mamy zarobki 33 z 34 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie FC Schalke 04?
Robin Gosens jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu FC Schalke 04 — 303 850 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu FC Schalke 04?
Zawodnik klubu FC Schalke 04 w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 70 215 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 23, których zarobki znamy. Mediana wynosi 46 350 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra FC Schalke 04?
FC Schalke 04 gra w rozgrywkach Bundesliga. Bundesliga (Niemcy) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.





























