
Bayer 04 Leverkusen 2026/27 - zarobki zawodników
Bundesliga · najlepiej zarabiający Patrik Schick z pensją 838 300 zł tygodniowo · zobacz transfery Bayer 04 Leverkusen
Mamy zarobki wszystkich 35 zawodników kadry. Średnia obejmuje 22 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy.
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 10 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Patrik Schick | 838 300 zł | 43 591 600 zł | 29 | ST | Czechy | ||
| Exequiel Palacios | 626 200 zł | 32 562 400 zł | 26 | DM | Argentyna | ||
| Lucas Vázquez | 545 400 zł | 28 360 800 zł | 34 | D/WB/AM R | Hiszpania | ||
| Loïc Badé | 499 950 zł | 25 997 400 zł | 25 | D C | Francja | ||
| Malik Tillman | 494 900 zł | 25 734 800 zł | 23 | AM RLC | Stany Zjednoczone | ||
| Robert Andrich | 449 450 zł | 23 371 400 zł | 30 | D C, DM | Niemcy | ||
| Aleix García | 434 300 zł | 22 583 600 zł | 28 | DM, AM C | Hiszpania | ||
| Sven Bender | 434 300 zł | 22 583 600 zł | 31 | D (C), DM, M (C) | Niemcy | ||
| Edmond Tapsoba | 429 250 zł | 22 321 000 zł | 26 | D C | Burkina Faso | ||
| Eliesse Ben Seghir | 429 250 zł | 22 321 000 zł | 20 | AM LC | Maroko | ||
| Ezequiel Fernández | 429 250 zł | 22 321 000 zł | 22 | DM | Argentyna | ||
| Jonas Hofmann | 419 150 zł | 21 795 800 zł | 32 | AM RC | Niemcy | ||
| Martin Terrier | 414 100 zł | 21 533 200 zł | 28 | AM LC, F C | Francja | ||
| Mark Flekken | 414 100 zł | 21 533 200 zł | 32 | GK | Holandia | ||
| Victor Boniface | 404 000 zł | 21 008 000 zł | 24 | AM/F C | Nigeria | ||
| Lars Bender | 353 500 zł | 18 382 000 zł | 31 | D/WB (R), DM, M (C) | Niemcy | ||
| Miguel Gutiérrez | 353 500 zł | 18 382 000 zł | 23 | D/WB L | Hiszpania | ||
| Jarell Quansah | 333 300 zł | 17 331 600 zł | 22 | D RC | Anglia | ||
| Nathan Tella | 247 450 zł | 12 867 400 zł | 26 | WB R, AM RLC | Nigeria | ||
| Ernest Poku | 176 750 zł | 9 191 000 zł | 21 | AM RLC | Holandia | ||
| Ibrahim Maza | 171 700 zł | 8 928 400 zł | 19 | DM, AM C | Algieria | ||
| Jeanuël Belocian | 166 650 zł | 8 665 800 zł | 20 | D LC | Francja | ||
| Arthur | 151 500 zł | 7 878 000 zł | 22 | D/WB R | Brazylia | ||
| Facundo Medina | 146 450 zł | 7 615 400 zł | 26 | D LC | Argentyna | ||
| Axel Tape | 141 400 zł | 7 352 800 zł | 17 | D RC, DM | Francja | ||
| Christian Kofane | 136 350 zł | 7 090 200 zł | 18 | AM/F C | Kamerun | ||
| Janis Blaswich | 126 250 zł | 6 565 000 zł | 34 | GK | Niemcy | ||
| Tim Oermann | 111 100 zł | 5 777 200 zł | 21 | D RC | Niemcy | ||
| Farid Alfa-Ruprecht | 80 800 zł | 4 201 600 zł | 19 | AM RL | Niemcy | ||
| Montrell Culbreath | 45 450 zł | 2 363 400 zł | 17 | WB/AM R | Niemcy | ||
| Afonso Moreira | 32 825 zł | 1 706 900 zł | 20 | AM RL | Portugalia | ||
| Niklas Lomb | 29 795 zł | 1 549 340 zł | 31 | GK | Niemcy | ||
| Kennet Eichhorn | 25 250 zł | 1 313 000 zł | 15 | DM | Niemcy | ||
| Jeremiah Mensah | 5555 zł | 288 860 zł | 17 | DM, AM C | Niemcy | ||
| Naba Mensah | 4545 zł | 236 340 zł | 18 | DM | Niemcy | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 30% budżetu płacowego, spośród 35 zawodników, których zarobki znamy.
Bayer 04 Leverkusen na tle Bundesliga
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Bayer 04 Leverkusen średnia Bundesliga · Bayer 04 Leverkusen płaci powyżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Bayer 04 Leverkusen, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Bayer 04 Leverkusen w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Bayer 04 Leverkusen w sezonie 2026/27 wynosi 525 305 040 zł rocznie (10 102 020 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 35 zawodników. Mamy zarobki wszystkich 35 zawodników kadry.
Kto zarabia najwięcej w klubie Bayer 04 Leverkusen?
Patrik Schick jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Bayer 04 Leverkusen — 838 300 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Bayer 04 Leverkusen?
Zawodnik klubu Bayer 04 Leverkusen w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 389 744 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 22, których zarobki znamy. Mediana wynosi 416 625 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Bayer 04 Leverkusen?
Bayer 04 Leverkusen gra w rozgrywkach Bundesliga. Bundesliga (Niemcy) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.
















