
Nottingham Forest 2026/27 - zarobki zawodników
Premier League · najlepiej zarabiający Liam Delap z pensją 790 500 zł tygodniowo · zobacz transfery Nottingham Forest · Zarobki wszech czasów · Finanse
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 6 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liam Delap | 790 500 zł | 41 106 000 zł | 22 | Prawy skrzydłowy, napastnik | Anglia | CZE 2031 | ||
| Morgan Gibbs-White | 790 500 zł | 41 106 000 zł | 25 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2028 | ||
| Callum Hudson-Odoi | 685 100 zł | 35 625 200 zł | 24 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2028 | ||
| Matz Sels | 495 380 zł | 25 759 760 zł | 33 | Bramkarz | Belgia | CZE 2027 | ||
| Dan Ndoye | 484 840 zł | 25 211 680 zł | 24 | Skrzydłowy | Szwajcaria | CZE 2030 | ||
| Murillo | 469 030 zł | 24 389 560 zł | 23 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Brazylia | CZE 2029 | ||
| Chris Wood | 432 140 zł | 22 471 280 zł | 33 | Napastnik | Nowa Zelandia | CZE 2027 | ||
| Ibrahim Sangaré | 426 870 zł | 22 197 240 zł | 27 | Defensywny pomocnik | Côte d’Ivoire | CZE 2028 | ||
| Xaver Schlager | 416 330 zł | 21 649 160 zł | 27 | Defensywny pomocnik | Austria | CZE 2026 | ||
| Ola Aina | 416 330 zł | 21 649 160 zł | 28 | Boczny obrońca, boczny pomocnik | Nigeria | CZE 2028 | ||
| Arnaud Kalimuendo | 411 060 zł | 21 375 120 zł | 23 | Skrzydłowy, napastnik | Francja | CZE 2030 | ||
| Neco Williams | 389 980 zł | 20 278 960 zł | 24 | Boczny obrońca | Walia | CZE 2029 | ||
| Daniel Muñoz | 379 440 zł | 19 730 880 zł | 29 | Prawy obrońca, prawy pomocnik | Kolumbia | CZE 2028 | ||
| James McAtee | 368 900 zł | 19 182 800 zł | 22 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2030 | ||
| Nikola Milenkovic | 363 630 zł | 18 908 760 zł | 27 | Środkowy obrońca | Serbia | CZE 2029 | ||
| Nicolò Savona | 337 280 zł | 17 538 560 zł | 22 | Prawy obrońca | Włochy | CZE 2030 | ||
| Igor Jesus | 321 470 zł | 16 716 440 zł | 24 | Napastnik | Brazylia | CZE 2029 | ||
| Nicolás Domínguez | 310 930 zł | 16 168 360 zł | 27 | Defensywny pomocnik | Argentyna | CZE 2028 | ||
| Ryan Yates | 305 660 zł | 15 894 320 zł | 27 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2028 | ||
| Luca Netz | 210 800 zł | 10 961 600 zł | 22 | Lewy obrońca | Niemcy | CZE 2030 | ||
| Jair | 210 800 zł | 10 961 600 zł | 20 | Środkowy obrońca | Brazylia | CZE 2028 | ||
| Cuiabano (Luis Eduardo Soares da Silva) | 194 990 zł | 10 139 480 zł | 22 | Lewy obrońca, lewy skrzydłowy | Brazylia | CZE 2030 | ||
| John | 184 450 zł | 9 591 400 zł | 29 | Bramkarz | Brazylia | CZE 2028 | ||
| Ousmane Diomandé | 158 100 zł | 8 221 200 zł | 21 | Środkowy obrońca | Côte d’Ivoire | CZE 2030 | ||
| Donnell McNeilly | 38 998 zł | 2 027 896 zł | 19 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Anglia | CZE 2028 | ||
| Lamin Sillah | 15 810 zł | 822 120 zł | 19 | Napastnik | Gambia | CZE 2028 | ||
| George Murray-Jones | 11 594 zł | 602 888 zł | 20 | Bramkarz | Anglia | CZE 2027 | ||
| Luke Campbell | 10 540 zł | 548 080 zł | 19 | Bramkarz | Anglia | CZE 2028 | ||
| Chinaza Nwosu | 7378 zł | 383 656 zł | 17 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2028 | ||
| Justin Hanks | 5797 zł | 301 444 zł | 20 | Środkowy obrońca | Walia | CZE 2026 | ||
| Jimmy Sinclair | 5797 zł | 301 444 zł | 18 | Prawy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Jamie Newton | 5797 zł | 301 444 zł | 20 | Lewy obrońca, ofensywny pomocnik | Szkocja | CZE 2026 | ||
| Kristian Clarke | 5270 zł | 274 040 zł | 18 | Defensywny pomocnik, środkowy pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Aaron Bott | 5007 zł | 260 338 zł | 20 | Bramkarz | Anglia | CZE 2027 | ||
| Blaine McClure | 4690 zł | 243 896 zł | 18 | Defensywny pomocnik | Irlandia Północna | MAJ 2027 | ||
| Archie Whitehall | 4638 zł | 241 155 zł | 19 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Ethan Broomes | 4532 zł | 235 674 zł | 17 | Środkowy obrońca | Trynidad i Tobago | CZE 2027 | ||
| Alfie Bradshaw | 4480 zł | 232 934 zł | 18 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| David Modupe | 4163 zł | 216 492 zł | 18 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Alastair Graham | 3952 zł | 205 530 zł | 16 | Bramkarz | Szkocja | CZE 2028 | ||
| Danny Anisjko | 3794 zł | 197 309 zł | 19 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Owen Grainger | 3742 zł | 194 568 zł | 18 | Bramkarz | Irlandia Północna | CZE 2027 | ||
| Zyan Blake | 3689 zł | 191 828 zł | 17 | Lewy skrzydłowy | Anglia | CZE 2027 | ||
| Cherif Yaya | 3584 zł | 186 347 zł | 18 | Defensywny pomocnik | Benin | CZE 2027 | ||
| Fuad Smith | 3425 zł | 178 126 zł | 17 | Środkowy pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Keehan Willows | 3425 zł | 178 126 zł | 19 | Bramkarz | Anglia | CZE 2026 | ||
| Jayden Powell | 3215 zł | 167 164 zł | 17 | Napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Shae Cahill | 3162 zł | 164 424 zł | 20 | Środkowy pomocnik | Australia | CZE 2026 | ||
| Frank Djamna | 2898 zł | 150 722 zł | 16 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Matthew Orr | 2530 zł | 131 539 zł | 18 | Środkowy obrońca | Irlandia Północna | CZE 2028 | ||
| Scott Hamilton | 2213 zł | 115 097 zł | 17 | Napastnik | Irlandia Północna | CZE 2026 | ||
| Buba Sanneh | 2082 zł | 108 246 zł | 17 | Prawy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Basima Balagizi | 2082 zł | 108 246 zł | 16 | Napastnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Evan Boulter | 1924 zł | 100 025 zł | 16 | Środkowy pomocnik | Irlandia Północna | CZE 2026 | ||
| Eleazar Lokote | 1924 zł | 100 025 zł | 16 | Środkowy pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Gabriel Schluter | 1818 zł | 94 544 zł | 16 | Skrzydłowy | Anglia | CZE 2027 | ||
| Harvey Andrews | 1765 zł | 91 803 zł | 16 | Prawy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Joe Bailey | 1660 zł | 86 323 zł | 16 | Bramkarz | Anglia | CZE 2027 | ||
| Jonathan Whiteley | 1660 zł | 86 323 zł | 17 | Lewy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Jordan Willows | 1660 zł | 86 323 zł | 16 | Prawy skrzydłowy | Anglia | CZE 2026 | ||
| Kanye Bradshaw | 1607 zł | 83 582 zł | 16 | Napastnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Kalum Thompson | 1607 zł | 83 582 zł | 16 | Ofensywny pomocnik | Irlandia Północna | CZE 2027 | ||
| Zac Smith | 1607 zł | 83 582 zł | 17 | Bramkarz | Anglia | CZE 2026 | ||
| Spencer Sutton | 1186 zł | 61 659 zł | 16 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Shakur Samuels | 1186 zł | 61 659 zł | 15 | Prawy skrzydłowy | Anglia | CZE 2027 | ||
| Taeneal Brandy | 1133 zł | 58 919 zł | 17 | Napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Will Thompson | 975 zł | 50 697 zł | 17 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Riko Robinson | - | - | 16 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2028 | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 33% budżetu płacowego, spośród 67 zawodników, których zarobki znamy.
Nottingham Forest na tle Premier League
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Nottingham Forest średnia Premier League · Nottingham Forest płaci powyżej średniej ligowej w 2 z 4. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Nottingham Forest, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Nottingham Forest w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Nottingham Forest w sezonie 2026/27 wynosi 507 234 338 zł rocznie (9 754 507 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 68 zawodników. Mamy zarobki 67 z 68 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Nottingham Forest?
Liam Delap jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Nottingham Forest — 790 500 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Nottingham Forest?
Zawodnik klubu Nottingham Forest w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 417 526 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 22, których zarobki znamy. Mediana wynosi 400 520 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Nottingham Forest?
Nottingham Forest gra w rozgrywkach Premier League. Premier League (Anglia) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.
































