
SV Elversberg 2026/27 - zarobki zawodników
Bundesliga · najlepiej zarabiający Cole Campbell z pensją 95 950 zł tygodniowo · zobacz transfery SV Elversberg
Mamy zarobki wszystkich 27 zawodników kadry. Średnia obejmuje 20 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy.
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 6 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cole Campbell | 95 950 zł | 4 989 400 zł | 19 | AM RLC | Stany Zjednoczone | ||
| Noah Darvich | 80 800 zł | 4 201 600 zł | 18 | AM RC | Niemcy | ||
| David Mokwa | 70 700 zł | 3 676 400 zł | 21 | AM RLC, F C | Francja | ||
| Łukasz Poręba | 65 650 zł | 3 413 800 zł | 25 | DM | Polska | ||
| Lukas Pinckert | 60 600 zł | 3 151 200 zł | 25 | D RC | Niemcy | ||
| Francis Onyeka | 60 600 zł | 3 151 200 zł | 18 | AM RLC | Niemcy | ||
| Maximilian Rohr | 39 895 zł | 2 074 540 zł | 30 | D C, DM | Niemcy | ||
| Maurice Krattenmacher | 39 895 zł | 2 074 540 zł | 19 | AM RLC | Niemcy | ||
| Tom Zimmerschied | 38 380 zł | 1 995 760 zł | 26 | AM RLC | Niemcy | ||
| Amara Condé | 37 875 zł | 1 969 500 zł | 28 | DM | Gwinea | ||
| Jan Gyamerah | 35 855 zł | 1 864 460 zł | 30 | D/WB R | Ghana | ||
| Luca Pfeiffer | 35 350 zł | 1 838 200 zł | 28 | AM/F C | Niemcy | ||
| Florian Le Joncour | 31 815 zł | 1 654 380 zł | 30 | D C, DM | Francja | ||
| Lasse Günther | 30 300 zł | 1 575 600 zł | 22 | D/WB/AM L | Niemcy | ||
| Lukas Petkov | 30 300 zł | 1 575 600 zł | 24 | AM RLC | Bułgaria | ||
| Nicolas Kristof | 29 795 zł | 1 549 340 zł | 25 | GK | Austria | ||
| Jason Ceka | 25 755 zł | 1 339 260 zł | 25 | AM RLC | Niemcy | ||
| Nicholas Mickelson | 24 745 zł | 1 286 740 zł | 25 | D/WB RL | Tajlandia | ||
| Felix Keidel | 21 715 zł | 1 129 180 zł | 22 | D/WB RL, DM | Niemcy | ||
| Luca Schnellbacher | 15 150 zł | 787 800 zł | 31 | AM L, ST | Niemcy | ||
| Luis Seifert | 15 150 zł | 787 800 zł | 21 | D C | Niemcy | ||
| Filimon Gerezgiher | 11 615 zł | 603 980 zł | 25 | AM RL | Erytrea | ||
| Frederik Schmahl | 11 615 zł | 603 980 zł | 22 | DM, AM C | Niemcy | ||
| Luca Sirch | 10 100 zł | 525 200 zł | 26 | D C, DM | Niemcy | ||
| Raif Adam | 8585 zł | 446 420 zł | 19 | AM RL | Niemcy | ||
| Tim Boss | 8080 zł | 420 160 zł | 32 | GK | Niemcy | ||
| Frank Lehmann | 5272 zł | 274 154 zł | 36 | GK | Niemcy | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 40% budżetu płacowego, spośród 27 zawodników, których zarobki znamy.
SV Elversberg na tle Bundesliga
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
SV Elversberg średnia Bundesliga · SV Elversberg płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki SV Elversberg, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu SV Elversberg w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu SV Elversberg w sezonie 2026/27 wynosi 48 960 194 zł rocznie (941 542 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 27 zawodników. Mamy zarobki wszystkich 27 zawodników kadry.
Kto zarabia najwięcej w klubie SV Elversberg?
Cole Campbell jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu SV Elversberg — 95 950 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu SV Elversberg?
Zawodnik klubu SV Elversberg w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 28 492 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 20, których zarobki znamy. Mediana wynosi 30 048 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra SV Elversberg?
SV Elversberg gra w rozgrywkach Bundesliga. Bundesliga (Niemcy) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.
















