
Hamburger Sport-Verein 2026/27 - zarobki zawodników
Bundesliga · najlepiej zarabiający Fábio Vieira z pensją 422 300 zł tygodniowo · zobacz transfery Hamburger Sport-Verein · Zarobki wszech czasów · Finanse
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 9 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fábio Vieira | 422 300 zł | 21 959 600 zł | 25 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Portugalia | CZE 2027 | ||
| Terem Moffi | 267 800 zł | 13 925 600 zł | 26 | Napastnik | Nigeria | CZE 2027 | ||
| David Møller Wolfe | 267 800 zł | 13 925 600 zł | 23 | Lewy obrońca, lewy pomocnik | Norwegia | CZE 2030 | ||
| Patson Daka | 252 350 zł | 13 122 200 zł | 26 | Napastnik | Zambia | CZE 2026 | ||
| Sebastiaan Bornauw | 247 200 zł | 12 854 400 zł | 26 | Środkowy obrońca | Belgia | CZE 2029 | ||
| Albert Sambi Lokonga | 185 400 zł | 9 640 800 zł | 25 | Defensywny pomocnik | Belgia | CZE 2028 | ||
| Yussuf Poulsen | 149 350 zł | 7 766 200 zł | 31 | Napastnik | Dania | CZE 2027 | ||
| Aaron Hunt | 149 350 zł | 7 766 200 zł | 33 | Środkowy pomocnik, ofensywny pomocnik | Niemcy | - | ||
| Albert Grønbæk | 144 200 zł | 7 498 400 zł | 24 | Ofensywny pomocnik | Dania | CZE 2029 | ||
| Daniel Elfadli | 139 050 zł | 7 230 600 zł | 28 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Libia | CZE 2028 | ||
| Jordan Torunarigha | 128 750 zł | 6 695 000 zł | 27 | Środkowy obrońca | Nigeria | CZE 2028 | ||
| Nicolás Capaldo | 123 600 zł | 6 427 200 zł | 26 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Argentyna | CZE 2028 | ||
| Nicolai Remberg | 123 600 zł | 6 427 200 zł | 25 | Defensywny pomocnik | Niemcy | CZE 2028 | ||
| Bakery Jatta | 103 000 zł | 5 356 000 zł | 27 | Prawy wahadłowy, skrzydłowy | Gambia | CZE 2029 | ||
| Alexander Røssing-Lelesiit | 103 000 zł | 5 356 000 zł | 18 | Skrzydłowy | Norwegia | CZE 2030 | ||
| Daniel Heuer Fernandes | 97 850 zł | 5 088 200 zł | 32 | Bramkarz | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Immanuel Pherai | 92 700 zł | 4 820 400 zł | 24 | Ofensywny pomocnik | Surinam | CZE 2027 | ||
| Miro Muheim | 82 400 zł | 4 284 800 zł | 27 | Środkowy obrońca | Szwajcaria | CZE 2027 | ||
| Warmed Omari | 82 400 zł | 4 284 800 zł | 25 | Środkowy obrońca | Komory | CZE 2029 | ||
| Sander Tangvik | 77 250 zł | 4 017 000 zł | 22 | Bramkarz | Norwegia | CZE 2030 | ||
| Levin Öztunali | 51 500 zł | 2 678 000 zł | 29 | Ofensywny pomocnik | Niemcy | CZE 2026 | ||
| Otto Stange | 46 350 zł | 2 410 200 zł | 18 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Niemcy | CZE 2028 | ||
| Zakaria El Ouahdi | 36 050 zł | 1 874 600 zł | 23 | Prawy obrońca | Maroko | CZE 2028 | ||
| Kofi Amoako | 25 750 zł | 1 339 000 zł | 20 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Niemcy | CZE 2028 | ||
| Mario Vušković | 25 235 zł | 1 312 220 zł | 23 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Chorwacja | CZE 2027 | ||
| Bilal Nadir | 23 175 zł | 1 205 100 zł | 21 | Ofensywny pomocnik | Francja | CZE 2026 | ||
| Fernando Dickes | 16 995 zł | 883 740 zł | 17 | Bramkarz | Niemcy | CZE 2028 | ||
| Martin Adeline | 14 935 zł | 776 620 zł | 21 | Ofensywny pomocnik | Francja | CZE 2027 | ||
| Davis Rath | 7210 zł | 374 920 zł | 19 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Niemcy | CZE 2027 | ||
| Finn Barkowsky | 3142 zł | 163 358 zł | 17 | Środkowy pomocnik | Niemcy | - | ||
| Jonas-Finn Hartig | 2936 zł | 152 646 zł | 17 | Ofensywny pomocnik | Niemcy | - | ||
| Shafiq Nandja | 1890 zł | 98 283 zł | 18 | Środkowy obrońca | Niemcy | CZE 2026 | ||
| Louis Borges-Malu | 309 zł | 16 068 zł | 17 | Prawy skrzydłowy | Niemcy | - | ||
| Jannes von Diczelski | - | - | 16 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Niemcy | CZE 2028 | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 42% budżetu płacowego, spośród 33 zawodników, których zarobki znamy.
Hamburger Sport-Verein na tle Bundesliga
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Hamburger Sport-Verein średnia Bundesliga · Hamburger Sport-Verein płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Hamburger Sport-Verein, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Hamburger Sport-Verein w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Hamburger Sport-Verein w sezonie 2026/27 wynosi 181 730 955 zł rocznie (3 494 826 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 34 zawodników. Mamy zarobki 33 z 34 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Hamburger Sport-Verein?
Fábio Vieira jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Hamburger Sport-Verein — 422 300 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Hamburger Sport-Verein?
Zawodnik klubu Hamburger Sport-Verein w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 147 687 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 22, których zarobki znamy. Mediana wynosi 126 175 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Hamburger Sport-Verein?
Hamburger Sport-Verein gra w rozgrywkach Bundesliga. Bundesliga (Niemcy) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.






























