
Valencia 2026/27 - zarobki zawodników
La Liga · najlepiej zarabiający José Gayà z pensją 489 850 zł tygodniowo · zobacz transfery Valencia
Mamy zarobki 23 z 24 zawodników. Średnia obejmuje 22 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy.
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 5 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| José Gayà | 489 850 zł | 25 472 200 zł | 30 | D/WB/AM L | Hiszpania | ||
| Hugo Duro | 353 500 zł | 18 382 000 zł | 25 | AM LC, F C | Hiszpania | ||
| Mouctar Diakhaby | 328 250 zł | 17 069 000 zł | 28 | D C, DM | Gwinea | ||
| Arnaut Danjuma | 141 400 zł | 7 352 800 zł | 28 | AM RL | Holandia | ||
| César Tárrega | 116 150 zł | 6 039 800 zł | 23 | D C, DM | Hiszpania | ||
| André Almeida | 116 150 zł | 6 039 800 zł | 25 | AM C | Portugalia | ||
| Diego López | 101 000 zł | 5 252 000 zł | 23 | AM RL, ST | Hiszpania | ||
| Javi Guerra | 101 000 zł | 5 252 000 zł | 22 | DM, AM RLC | Hiszpania | ||
| Stole Dimitrievski | 95 950 zł | 4 989 400 zł | 31 | GK | Macedonia Północna | ||
| Pepelu | 95 950 zł | 4 989 400 zł | 26 | DM | Hiszpania | ||
| Umar Sadiq | 85 850 zł | 4 464 200 zł | 28 | ST | Nigeria | ||
| Guido Rodríguez | 85 850 zł | 4 464 200 zł | 31 | DM | Argentyna | ||
| Luis Rioja | 75 750 zł | 3 939 000 zł | 31 | AM RL | Hiszpania | ||
| José Manuel Copete | 75 750 zł | 3 939 000 zł | 25 | D C | Hiszpania | ||
| Filip Ugrinić | 65 650 zł | 3 413 800 zł | 26 | AM C | Szwajcaria | ||
| Dani Raba | 60 600 zł | 3 151 200 zł | 29 | AM RC, F C | Hiszpania | ||
| Sergi Canós | 60 600 zł | 3 151 200 zł | 28 | AM RL | Hiszpania | ||
| Jesús Vázquez | 50 500 zł | 2 626 000 zł | 22 | D/WB/AM L | Hiszpania | ||
| Dimitri Foulquier | 42 420 zł | 2 205 840 zł | 32 | D RLC | Gwadelupa | ||
| Cristian Rivero | 27 270 zł | 1 418 040 zł | 27 | GK | Hiszpania | ||
| Alberto Marí | 17 675 zł | 919 100 zł | 24 | ST | Hiszpania | ||
| Justin de Haas | 10 605 zł | 551 460 zł | 25 | D LC | Holandia | ||
| Iker Córdoba | 5555 zł | 288 860 zł | 19 | D C | Hiszpania | ||
| Ryunosuke Sato | - | - | 18 | AM RLC | Japonia | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 55% budżetu płacowego, spośród 23 zawodników, których zarobki znamy.
Valencia na tle La Liga
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Valencia średnia La Liga · Valencia płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Valencia, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Valencia w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Valencia w sezonie 2026/27 wynosi 135 370 300 zł rocznie (2 603 275 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 24 zawodników. Mamy zarobki 23 z 24 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Valencia?
José Gayà jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Valencia — 489 850 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Valencia?
Zawodnik klubu Valencia w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 118 079 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 22, których zarobki znamy. Mediana wynosi 85 850 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Valencia?
Valencia gra w rozgrywkach La Liga. La Liga (Hiszpania) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.

















