SALARYSPORT
★ 0
Villarreal crest

Villarreal 2026/27 - zarobki zawodników

La Liga · najlepiej zarabiający Péter Gulácsi z pensją 293 550 zł tygodniowo · zobacz transfery Villarreal · Zarobki wszech czasów · Finanse

TYGODNIOWY BUDŻET PŁACOWY2,4 mln zł
ROCZNY BUDŻET PŁACOWY 125,1 mln zł
LICZEBNOŚĆ KADRY25
TRENER 309 tys zł Marcelino
ŚREDNIA TYGODNIOWA, 22+ 124 tys zł

Na co idą pieniądze

Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 4 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej

Bramkarze
405 305 zł · 17%
Obrońcy
410 198 zł · 17%
Pomocnicy
457 063 zł · 19%
Napastnicy
1 132 485 zł · 47%

Zarobki kadry

Zarobki kadry klubu Villarreal, 2026/27. Można sortować według zawodnika, wieku oraz zarobków tygodniowych i rocznych.
Obserwuj ZAWODNIK TYGODNIOWO ▼ ROCZNIE WIEK POZYCJA KRAJ WYGASA PORÓWNAJ
Péter Gulácsi
293 550 zł
15 264 600 zł 35 Bramkarz Węgry CZE 2027
Ayoze Pérez
257 500 zł
13 390 000 zł 31 Ofensywny pomocnik, napastnik Hiszpania CZE 2028
Georges Mikautadze
216 300 zł
11 247 600 zł 24 Lewy skrzydłowy, napastnik Gruzja CZE 2031
Gerard Moreno
180 250 zł
9 373 000 zł 33 Prawy skrzydłowy, napastnik Hiszpania CZE 2027
Juan Foyth
164 800 zł
8 569 600 zł 27 Środkowy obrońca, defensywny pomocnik Argentyna CZE 2029
Santi Comesaña
149 350 zł
7 766 200 zł 28 Defensywny pomocnik Hiszpania CZE 2028
Pape Gueye
144 200 zł
7 498 400 zł 26 Defensywny pomocnik Senegal CZE 2028
Ilias Akhomach
133 900 zł
6 962 800 zł 21 Ofensywny pomocnik Maroko CZE 2028
Nicolas Pépé
123 600 zł
6 427 200 zł 30 Skrzydłowy Côte d’Ivoire CZE 2028
Alberto Moleiro
118 450 zł
6 159 400 zł 21 Ofensywny pomocnik Hiszpania CZE 2030
Sergi Cardona
118 450 zł
6 159 400 zł 26 Lewy obrońca, lewy pomocnik Hiszpania CZE 2027
Carlos Romero
108 150 zł
5 623 800 zł 23 Lewy obrońca Hiszpania CZE 2029
Lúcio Júnior
103 000 zł
5 356 000 zł 24 Bramkarz Brazylia CZE 2030
Alfon
87 550 zł
4 552 600 zł 26 Skrzydłowy Hiszpania CZE 2028
Santiago Mouriño
87 550 zł
4 552 600 zł 23 Środkowy obrońca Urugwaj CZE 2030
Logan Costa
41 200 zł
2 142 400 zł 24 Środkowy obrońca Republika Zielonego Przylądka CZE 2030
Renato Veiga
24 205 zł
1 258 660 zł 21 Środkowy obrońca, defensywny pomocnik Portugalia CZE 2032
Tajon Buchanan
23 690 zł
1 231 880 zł 26 Prawy wahadłowy, prawy skrzydłowy Kanada CZE 2030
Nathan-Dylan Saliba
9785 zł
508 820 zł 21 Defensywny pomocnik Kanada CZE 2029
Rubén Gómez
8755 zł
455 260 zł 23 Bramkarz Hiszpania CZE 2027
Alex Freeman
7725 zł
401 700 zł 20 Prawy obrońca Stany Zjednoczone CZE 2032
Tani Oluwaseyi
3090 zł
160 680 zł 25 Ofensywny pomocnik, napastnik Kanada CZE 2030
Pau Navarro
-
- 20 Środkowy obrońca Hiszpania CZE 2030
Alassane Diatta
-
- 20 Defensywny pomocnik Senegal CZE 2030
Carlos Macià
-
- 16 Defensywny pomocnik Hiszpania CZE 2029

Zarobki a wiek

Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody

294 tys zł 194 tys zł 97 tys zł 0
1722273136
WIEK

Piramida zarobków kadry

Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie

ZAWODNICY ZAROBKI TYGODNIOWE UDZIAŁ W BUDŻECIE
1
Poniżej 5 tys zł
0%
3
5 tys zł-10 tys zł
1%
2
10 tys zł-26 tys zł
2%
1
26 tys zł-52 tys zł
2%
7
52 tys zł-129 tys zł
31%
8
129 tys zł-515 tys zł
64%

Pięciu najlepiej zarabiających bierze 46% budżetu płacowego, spośród 22 zawodników, których zarobki znamy.

Villarreal na tle La Liga

Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy

Bramkarze 3
135 tys zł -22%
Obrońcy 6
91 tys zł -53%
Pomocnicy 4
144 tys zł -31%
Napastnicy 7
127 tys zł -44%

Villarreal średnia La Liga · Villarreal płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.

Wygasające kontrakty

Kiedy kończą się obecne kontrakty

2027
4 zawodnicy
2028
6 zawodników
2029
4 zawodnicy
2030
8 zawodników
2031
1 zawodnik
2032
2 zawodnicy

Najczęstsze pytania

Zarobki Villarreal, 2026/27

Ile wynosi budżet płacowy klubu Villarreal w sezonie 2026/27?

Łączny budżet płacowy klubu Villarreal w sezonie 2026/27 wynosi 125 062 600 zł rocznie (2 405 050 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 25 zawodników. Mamy zarobki 22 z 25 zawodników.

Kto zarabia najwięcej w klubie Villarreal?

Péter Gulácsi jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Villarreal — 293 550 zł tygodniowo.

Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Villarreal?

Zawodnik klubu Villarreal w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 124 177 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 17, których zarobki znamy. Mediana wynosi 118 450 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.

W jakiej lidze gra Villarreal?

Villarreal gra w rozgrywkach La Liga. La Liga (Hiszpania) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.

Kluby o podobnym budżecie płacowym

Umieść to na swojej stronie

Do darmowego użytku na każdej stronie. Skopiuj kod poniżej.