SALARYSPORT
★ 0
Racing Santander crest

Racing Santander 2026/27 - zarobki zawodników

La Liga · najlepiej zarabiający Sergio Canales z pensją 417 150 zł tygodniowo · zobacz transfery Racing Santander · Finanse

TYGODNIOWY BUDŻET PŁACOWY1,4 mln zł
ROCZNY BUDŻET PŁACOWY 75,3 mln zł
LICZEBNOŚĆ KADRY24
TRENER 93 tys zł José Alberto
ŚREDNIA TYGODNIOWA, 22+ 81 tys zł

Na co idą pieniądze

Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 1 zawodnik występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej

Bramkarze
142 140 zł · 10%
Obrońcy
334 482 zł · 23%
Pomocnicy
142 655 zł · 10%
Napastnicy
828 831 zł · 57%

Zarobki kadry

Zarobki kadry klubu Racing Santander, 2026/27. Można sortować według zawodnika, wieku oraz zarobków tygodniowych i rocznych.
Obserwuj ZAWODNIK TYGODNIOWO ▼ ROCZNIE WIEK POZYCJA KRAJ WYGASA PORÓWNAJ
Sergio Canales
417 150 zł
21 691 800 zł 34 Ofensywny pomocnik Hiszpania CZE 2026
Jeanuël Belocian
169 950 zł
8 837 400 zł 20 Środkowy obrońca Francja CZE 2029
Iván Martín (Iván Martín Núñez)
149 350 zł
7 766 200 zł 26 Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik Hiszpania CZE 2026
Julen Agirrezabala
133 900 zł
6 962 800 zł 24 Bramkarz Hiszpania CZE 2027
André Almeida
118 450 zł
6 159 400 zł 25 Ofensywny pomocnik Portugalia CZE 2029
Andrés Martín (Andrés Martín García)
103 000 zł
5 356 000 zł 26 Ofensywny pomocnik, napastnik Hiszpania CZE 2028
Facundo González
103 000 zł
5 356 000 zł 22 Środkowy obrońca Urugwaj CZE 2026
Juan Carlos Arana
41 715 zł
2 169 180 zł 25 Napastnik Hiszpania CZE 2028
Íñigo Vicente
36 050 zł
1 874 600 zł 27 Ofensywny pomocnik Hiszpania CZE 2030
Matteo Prati
35 535 zł
1 847 820 zł 21 Defensywny pomocnik Włochy CZE 2028
Álvaro Mantilla
25 750 zł
1 339 000 zł 25 Środkowy obrońca Hiszpania CZE 2028
Pablo Ramón
19 570 zł
1 017 640 zł 24 Obrońca Hiszpania CZE 2028
Giorgi Guliashvili
16 480 zł
856 960 zł 23 Skrzydłowy Gruzja CZE 2029
Manu Hernando
14 935 zł
776 620 zł 26 Środkowy obrońca Hiszpania CZE 2028
Maguette Guèye
14 935 zł
776 620 zł 22 Defensywny pomocnik Senegal CZE 2029
Yassir Zabiri
11 845 zł
615 940 zł 20 Napastnik Maroko CZE 2029
Íñigo Sáinz-Maza
10 300 zł
535 600 zł 27 Defensywny pomocnik Hiszpania CZE 2028
Simon Eriksson
8240 zł
428 480 zł 19 Bramkarz Szwecja CZE 2030
Asier García
7725 zł
401 700 zł 19 Ofensywny pomocnik Hiszpania -
Damián
7210 zł
374 920 zł 22 Defensywny pomocnik Hiszpania CZE 2028
Pablo García
1741 zł
90 516 zł 19 Skrzydłowy Hiszpania CZE 2029
Jorge Salinas
1277 zł
66 414 zł 18 Środkowy obrońca Hiszpania CZE 2029
Sergio Martínez
-
- 18 Defensywny pomocnik Hiszpania CZE 2029
Aarón Martín
-
- 18 Defensywny pomocnik Hiszpania CZE 2028

Zarobki a wiek

Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody

417 tys zł 275 tys zł 138 tys zł 0
1722273136
WIEK

Piramida zarobków kadry

Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie

ZAWODNICY ZAROBKI TYGODNIOWE UDZIAŁ W BUDŻECIE
2
Poniżej 5 tys zł
0%
3
5 tys zł-10 tys zł
2%
6
10 tys zł-26 tys zł
6%
4
26 tys zł-52 tys zł
10%
3
52 tys zł-129 tys zł
22%
4
129 tys zł-515 tys zł
60%

Pięciu najlepiej zarabiających bierze 68% budżetu płacowego, spośród 22 zawodników, których zarobki znamy.

Racing Santander na tle La Liga

Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy

Obrońcy 4
41 tys zł -79%
Pomocnicy 4
45 tys zł -78%
Napastnicy 7
126 tys zł -44%

Racing Santander średnia La Liga · Racing Santander płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.

Wygasające kontrakty

Kiedy kończą się obecne kontrakty

2026
3 zawodnicy
2027
1 zawodnik
2028
9 zawodników
2029
8 zawodników
2030
2 zawodnicy

Najczęstsze pytania

Zarobki Racing Santander, 2026/27

Ile wynosi budżet płacowy klubu Racing Santander w sezonie 2026/27?

Łączny budżet płacowy klubu Racing Santander w sezonie 2026/27 wynosi 75 301 611 zł rocznie (1 448 108 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 24 zawodników. Mamy zarobki 22 z 24 zawodników.

Kto zarabia najwięcej w klubie Racing Santander?

Sergio Canales jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Racing Santander — 417 150 zł tygodniowo.

Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Racing Santander?

Zawodnik klubu Racing Santander w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 80 788 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 15, których zarobki znamy. Mediana wynosi 36 050 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.

W jakiej lidze gra Racing Santander?

Racing Santander gra w rozgrywkach La Liga. La Liga (Hiszpania) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.

Kluby o podobnym budżecie płacowym

Umieść to na swojej stronie

Do darmowego użytku na każdej stronie. Skopiuj kod poniżej.