
FC Cincinnati 2026/27 - zarobki zawodników
Major League Soccer · najlepiej zarabiający Evander z pensją 355 350 zł tygodniowo · zobacz transfery FC Cincinnati
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 2 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evander | 355 350 zł | 18 478 200 zł | 27 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Brazylia | GRU 2026 | ||
| Kévin Denkey | 278 100 zł | 14 461 200 zł | 24 | Napastnik | Togo | GRU 2028 | ||
| Miles Robinson | 113 300 zł | 5 891 600 zł | 28 | Środkowy obrońca | Stany Zjednoczone | GRU 2027 | ||
| Matt Miazga | 108 150 zł | 5 623 800 zł | 29 | Środkowy obrońca | Stany Zjednoczone | GRU 2026 | ||
| Obinna Nwobodo | 87 550 zł | 4 552 600 zł | 28 | Defensywny pomocnik | Nigeria | GRU 2027 | ||
| Teenage Hadebe | 66 950 zł | 3 481 400 zł | 29 | Środkowy obrońca | Zimbabwe | GRU 2026 | ||
| Bryan Ramírez | 48 925 zł | 2 544 100 zł | 24 | Lewy obrońca, skrzydłowy | Ekwador | CZE 2029 | ||
| Samuel Gidi | 44 290 zł | 2 303 080 zł | 21 | Defensywny pomocnik | Słowacja | GRU 2028 | ||
| Pavel Bucha | 35 020 zł | 1 821 040 zł | 27 | Ofensywny pomocnik | Czechy | GRU 2026 | ||
| Roman Celentano | 34 505 zł | 1 794 260 zł | 24 | Bramkarz | Stany Zjednoczone | GRU 2027 | ||
| Ender Echenique | 32 445 zł | 1 687 140 zł | 21 | Skrzydłowy | Wenezuela | GRU 2028 | ||
| Ayoub Jabbari | 28 325 zł | 1 472 900 zł | 25 | Lewy skrzydłowy, napastnik | Maroko | GRU 2027 | ||
| Alvas Powell | 28 325 zł | 1 472 900 zł | 30 | Prawy obrońca | Jamajka | GRU 2026 | ||
| Tom Barlow | 23 690 zł | 1 231 880 zł | 30 | Napastnik | Stany Zjednoczone | GRU 2027 | ||
| Nick Hagglund | 20 085 zł | 1 044 420 zł | 32 | Środkowy obrońca | Stany Zjednoczone | GRU 2027 | ||
| Fabian Mrozek | 16 995 zł | 883 740 zł | 21 | Bramkarz | Polska | CZE 2027 | ||
| Tah Brian Anunga | 12 875 zł | 669 500 zł | 28 | Defensywny pomocnik | Kamerun | GRU 2026 | ||
| Evan Louro | 11 845 zł | 615 940 zł | 29 | Bramkarz | Stany Zjednoczone | CZE 2027 | ||
| Gerardo Valenzuela | 11 330 zł | 589 160 zł | 20 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Stany Zjednoczone | GRU 2026 | ||
| Kyle Smith | 10 300 zł | 535 600 zł | 33 | Boczny obrońca | Stany Zjednoczone | GRU 2026 | ||
| Kristian Fletcher | 10 300 zł | 535 600 zł | 19 | Skrzydłowy, napastnik | Stany Zjednoczone | GRU 2026 | ||
| Ștefan Chirilă | 5150 zł | 267 800 zł | 18 | Napastnik | Stany Zjednoczone | GRU 2028 | ||
| Kenji Mboma Dem | 5150 zł | 267 800 zł | 23 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Francja | GRU 2026 | ||
| Kei Kamara | 5150 zł | 267 800 zł | 40 | Napastnik | Sierra Leone | - | ||
| Stiven Jiminez | 3090 zł | 160 680 zł | 18 | Defensywny pomocnik | Stany Zjednoczone | GRU 2026 | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 67% budżetu płacowego, spośród 25 zawodników, których zarobki znamy.
FC Cincinnati na tle Major League Soccer
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
FC Cincinnati średnia Major League Soccer · FC Cincinnati płaci powyżej średniej ligowej w 2 z 4. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki FC Cincinnati, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu FC Cincinnati w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu FC Cincinnati w sezonie 2026/27 wynosi 72 654 140 zł rocznie (1 397 195 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 25 zawodników. Mamy zarobki wszystkich 25 zawodników kadry.
Kto zarabia najwięcej w klubie FC Cincinnati?
Evander jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu FC Cincinnati — 355 350 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu FC Cincinnati?
Zawodnik klubu FC Cincinnati w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 70 756 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 18, których zarobki znamy. Mediana wynosi 31 415 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra FC Cincinnati?
FC Cincinnati gra w rozgrywkach Major League Soccer. Major League Soccer (Stany Zjednoczone) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.
Inne zespoły Major League Soccer







































