St. Louis CITY SC 2026/27 - zarobki zawodników
Major League Soccer · najlepiej zarabiający Roman Bürki z pensją 113 300 zł tygodniowo · zobacz transfery St. Louis CITY SC
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 4 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Roman Bürki | 113 300 zł | 5 891 600 zł | 34 | Bramkarz | Szwajcaria | GRU 2027 | ||
| Cedric Teuchert | 108 150 zł | 5 623 800 zł | 28 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Niemcy | CZE 2026 | ||
| Jeong Sang-Bin | 51 500 zł | 2 678 000 zł | 23 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Korea Południowa | GRU 2026 | ||
| Timo Baumgartl | 44 290 zł | 2 303 080 zł | 29 | Środkowy obrońca | Niemcy | GRU 2026 | ||
| Tomas Ostrak | 41 200 zł | 2 142 400 zł | 25 | Ofensywny pomocnik | Czechy | GRU 2026 | ||
| Dante Polvara | 38 110 zł | 1 981 720 zł | 25 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Stany Zjednoczone | CZE 2028 | ||
| Daniel Edelman | 38 110 zł | 1 981 720 zł | 22 | Defensywny pomocnik | Stany Zjednoczone | CZE 2029 | ||
| Conrad Wallem | 38 110 zł | 1 981 720 zł | 25 | Boczny obrońca, lewy skrzydłowy | Norwegia | - | ||
| Chris Durkin | 38 110 zł | 1 981 720 zł | 25 | Defensywny pomocnik | Stany Zjednoczone | CZE 2028 | ||
| Fallou Fall | 37 595 zł | 1 954 940 zł | 21 | Środkowy obrońca | Senegal | GRU 2028 | ||
| Rafael Santos | 29 355 zł | 1 526 460 zł | 27 | Lewy obrońca | Brazylia | CZE 2027 | ||
| Mamadou Fall | 25 235 zł | 1 312 220 zł | 22 | Środkowy obrońca | Senegal | CZE 2028 | ||
| Tomas Totland | 23 690 zł | 1 231 880 zł | 25 | Boczny obrońca | Norwegia | GRU 2026 | ||
| Célio Pompeu | 22 660 zł | 1 178 320 zł | 25 | Lewy skrzydłowy | Brazylia | GRU 2026 | ||
| Kyle Hiebert | 20 600 zł | 1 071 200 zł | 27 | Środkowy obrońca | Kanada | GRU 2026 | ||
| Josh Yaro | 15 965 zł | 830 180 zł | 31 | Środkowy obrońca | Ghana | GRU 2026 | ||
| Ben Lundt | 12 875 zł | 669 500 zł | 29 | Bramkarz | Niemcy | GRU 2027 | ||
| Caden Glover | 12 360 zł | 642 720 zł | 18 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Stany Zjednoczone | GRU 2027 | ||
| Lukas MacNaughton | 10 300 zł | 535 600 zł | 30 | Środkowy obrońca | Kanada | CZE 2027 | ||
| Simon Becher | 8240 zł | 428 480 zł | 25 | Napastnik | Stany Zjednoczone | CZE 2028 | ||
| Brendan McSorley | 7725 zł | 401 700 zł | 23 | Napastnik | Stany Zjednoczone | GRU 2026 | ||
| Jaziel Orozco | 5665 zł | 294 580 zł | 21 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Meksyk | GRU 2026 | ||
| MyKhi Joyner | 4635 zł | 241 020 zł | 18 | Ofensywny pomocnik | Stany Zjednoczone | GRU 2028 | ||
| Miguel Perez | 4635 zł | 241 020 zł | 20 | Ofensywny pomocnik | Stany Zjednoczone | GRU 2026 | ||
| Tyson Pearce | 3090 zł | 160 680 zł | 17 | Prawy obrońca, defensywny pomocnik | Stany Zjednoczone | GRU 2027 | ||
| Sergio Córdova | - | - | 27 | Prawy skrzydłowy, napastnik | Wenezuela | CZE 2029 | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 47% budżetu płacowego, spośród 25 zawodników, których zarobki znamy.
St. Louis CITY SC na tle Major League Soccer
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
St. Louis CITY SC średnia Major League Soccer · St. Louis CITY SC płaci powyżej średniej ligowej w 1 z 4. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki St. Louis CITY SC, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu St. Louis CITY SC w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu St. Louis CITY SC w sezonie 2026/27 wynosi 39 286 260 zł rocznie (755 505 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 26 zawodników. Mamy zarobki 25 z 26 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie St. Louis CITY SC?
Roman Bürki jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu St. Louis CITY SC — 113 300 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu St. Louis CITY SC?
Zawodnik klubu St. Louis CITY SC w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 36 184 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 19, których zarobki znamy. Mediana wynosi 29 355 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra St. Louis CITY SC?
St. Louis CITY SC gra w rozgrywkach Major League Soccer. Major League Soccer (Stany Zjednoczone) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.
Inne zespoły Major League Soccer





































