SALARYSPORT
★ 0
Mallorca crest

Mallorca 2026/27 - zarobki zawodników

La Liga 2 · najlepiej zarabiający Pablo Torre z pensją 200 260 zł tygodniowo · zobacz transfery Mallorca · Zarobki wszech czasów · Finanse

TYGODNIOWY BUDŻET PŁACOWY1,4 mln zł
ROCZNY BUDŻET PŁACOWY 73,6 mln zł
LICZEBNOŚĆ KADRY25
TRENER 116 tys zł Martín Demichelis
ŚREDNIA TYGODNIOWA, 22+ 62 tys zł

Na co idą pieniądze

Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 5 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej

Bramkarze
148 087 zł · 10%
Obrońcy
251 906 zł · 18%
Pomocnicy
370 217 zł · 26%
Napastnicy
645 839 zł · 46%

Zarobki kadry

Zarobki kadry klubu Mallorca, 2026/27. Można sortować według zawodnika, wieku oraz zarobków tygodniowych i rocznych.
Obserwuj ZAWODNIK TYGODNIOWO ▼ ROCZNIE WIEK POZYCJA KRAJ WYGASA PORÓWNAJ
Pablo Torre
200 260 zł
10 413 520 zł 22 Ofensywny pomocnik Hiszpania CZE 2029
Adam Buksa
163 370 zł
8 495 240 zł 29 Lewy skrzydłowy, napastnik Polska CZE 2029
Samú
147 560 zł
7 673 120 zł 24 Defensywny pomocnik Portugalia CZE 2028
Sergi Darder
115 940 zł
6 028 880 zł 31 Defensywny pomocnik Hiszpania CZE 2026
Arnau Tenas
110 670 zł
5 754 840 zł 24 Bramkarz Hiszpania CZE 2029
Zito Luvumbo
94 860 zł
4 932 720 zł 23 Skrzydłowy, napastnik Angola CZE 2028
Antonio Raíllo
79 050 zł
4 110 600 zł 33 Środkowy obrońca Hiszpania CZE 2027
Aboubaka Soumahoro
68 510 zł
3 562 520 zł 20 Środkowy obrońca, defensywny pomocnik Francja CZE 2029
Manu Morlanes
63 240 zł
3 288 480 zł 26 Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik Hiszpania CZE 2028
Martin Valjent
63 240 zł
3 288 480 zł 29 Środkowy obrońca Słowacja CZE 2029
Arnau Puigmal
44 795 zł
2 329 340 zł 24 Prawy wahadłowy, ofensywny pomocnik Hiszpania CZE 2026
Antoniu
39 525 zł
2 055 300 zł 22 Skrzydłowy Hiszpania CZE 2028
Toni Lato
34 782 zł
1 808 664 zł 27 Lewy obrońca Hiszpania CZE 2027
Adrián Liso
34 255 zł
1 781 260 zł 20 Lewy skrzydłowy, napastnik Hiszpania CZE 2029
Àlex Sala
31 620 zł
1 644 240 zł 24 Defensywny pomocnik Hiszpania CZE 2028
Lucas Bergström
21 080 zł
1 096 160 zł 22 Bramkarz Finlandia CZE 2027
Abdón Prats
18 445 zł
959 140 zł 32 Napastnik Hiszpania CZE 2026
Antonio Sánchez
18 445 zł
959 140 zł 27 Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik Hiszpania CZE 2027
Iván Cuéllar
16 337 zł
849 524 zł 41 Bramkarz Hiszpania CZE 2026
Daniel Luna
12 648 zł
657 696 zł 22 Ofensywny pomocnik Kolumbia CZE 2028
David López
12 648 zł
657 696 zł 22 Środkowy obrońca Hiszpania CZE 2027
Justin Kalumba
11 067 zł
575 484 zł 20 Lewy obrońca, skrzydłowy, napastnik Francja CZE 2029
Adrián Fuentes
7905 zł
411 060 zł 28 Skrzydłowy, napastnik Hiszpania CZE 2027
Josep Cerdà
5797 zł
301 444 zł 22 Ofensywny pomocnik Hiszpania CZE 2026
Jan Salas
-
- 19 Ofensywny pomocnik Hiszpania CZE 2028

Zarobki a wiek

Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody

200 tys zł 132 tys zł 66 tys zł 0
1722273136
WIEK

Piramida zarobków kadry

Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie

ZAWODNICY ZAROBKI TYGODNIOWE UDZIAŁ W BUDŻECIE
Poniżej 5 tys zł
2
5 tys zł-11 tys zł
1%
7
11 tys zł-26 tys zł
8%
5
26 tys zł-53 tys zł
13%
7
53 tys zł-132 tys zł
42%
3
132 tys zł-527 tys zł
36%

Pięciu najlepiej zarabiających bierze 52% budżetu płacowego, spośród 24 zawodników, których zarobki znamy.

Mallorca na tle La Liga 2

Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy

Bramkarze 3
49 tys zł + 104%
Obrońcy 5
47 tys zł + 99%
Pomocnicy 5
75 tys zł + 175%
Napastnicy 11
61 tys zł + 81%

Mallorca średnia La Liga 2 · Mallorca płaci powyżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.

Wygasające kontrakty

Kiedy kończą się obecne kontrakty

2026
5 zawodników
2027
6 zawodników
2028
7 zawodników
2029
7 zawodników

Najczęstsze pytania

Zarobki Mallorca, 2026/27

Ile wynosi budżet płacowy klubu Mallorca w sezonie 2026/27?

Łączny budżet płacowy klubu Mallorca w sezonie 2026/27 wynosi 73 634 548 zł rocznie (1 416 049 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 25 zawodników. Mamy zarobki 24 z 25 zawodników.

Kto zarabia najwięcej w klubie Mallorca?

Pablo Torre jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Mallorca — 200 260 zł tygodniowo.

Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Mallorca?

Zawodnik klubu Mallorca w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 62 012 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 21, których zarobki znamy. Mediana wynosi 39 525 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.

W jakiej lidze gra Mallorca?

Mallorca gra w rozgrywkach La Liga 2. La Liga 2 (Hiszpania) to 2. poziom rozgrywkowy w piłce nożnej.

Kluby o podobnym budżecie płacowym

Umieść to na swojej stronie

Do darmowego użytku na każdej stronie. Skopiuj kod poniżej.