
Castellón 2026/27 - zarobki zawodników
La Liga 2 · najlepiej zarabiający Jérémy Mellot z pensją 30 866 zł tygodniowo · zobacz transfery Castellón
Mamy zarobki wszystkich 22 zawodników kadry. Średnia obejmuje 21 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy.
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 2 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jérémy Mellot | 30 866 zł | 1 605 032 zł | 31 | D/WB RL | Francja | ||
| Agustín Sienra | 17 710 zł | 920 920 zł | 26 | D LC | Argentyna | ||
| Awer Mabil | 17 710 zł | 920 920 zł | 29 | AM RL | Australia | ||
| Fabrizio Brignani | 16 698 zł | 868 296 zł | 27 | D C | Włochy | ||
| Iñigo Córdoba | 15 686 zł | 815 672 zł | 28 | AM RL, ST | Hiszpania | ||
| Jari Vlak | 15 686 zł | 815 672 zł | 26 | DM | Holandia | ||
| Israel Suero | 15 686 zł | 815 672 zł | 31 | AM LC | Hiszpania | ||
| Adam Jakobsen | 12 650 zł | 657 800 zł | 26 | AM RLC, F C | Dania | ||
| Alberto | 12 650 zł | 657 800 zł | 32 | D C | Hiszpania | ||
| Cala | 12 144 zł | 631 488 zł | 25 | AM RC | Hiszpania | ||
| Diego Barri | 12 144 zł | 631 488 zł | 29 | DM | Hiszpania | ||
| Lucas Alcázar | 10 120 zł | 526 240 zł | 23 | D/WB L | Hiszpania | ||
| Álvaro Martín | 10 120 zł | 526 240 zł | 24 | AM RLC | Hiszpania | ||
| Ousmane Camara | 9108 zł | 473 616 zł | 23 | ST | Gwinea | ||
| Pablo Santiago | 9108 zł | 473 616 zł | 24 | AM RLC | Hiszpania | ||
| Raúl Sánchez | 8602 zł | 447 304 zł | 27 | WB L, AM RL | Hiszpania | ||
| Romain Matthys | 8602 zł | 447 304 zł | 27 | GK | Belgia | ||
| Ronaldo | 8602 zł | 447 304 zł | 35 | DM | Brazylia | ||
| Tommaso De Nipoti | 8096 zł | 420 992 zł | 21 | AM/F C | Włochy | ||
| Nick Markanich | 4554 zł | 236 808 zł | 25 | AM RL, ST | Stany Zjednoczone | ||
| Tincho | 4483 zł | 233 124 zł | 22 | D/WB/M L | Hiszpania | ||
| Álvaro García | 1255 zł | 65 254 zł | 25 | AM RC, F C | Hiszpania | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 38% budżetu płacowego, spośród 22 zawodników, których zarobki znamy.
Castellón na tle La Liga 2
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Castellón średnia La Liga 2 · Castellón płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Castellón, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Castellón w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Castellón w sezonie 2026/27 wynosi 13 638 562 zł rocznie (262 280 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 22 zawodników. Mamy zarobki wszystkich 22 zawodników kadry.
Kto zarabia najwięcej w klubie Castellón?
Jérémy Mellot jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Castellón — 30 866 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Castellón?
Zawodnik klubu Castellón w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 12 104 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 21, których zarobki znamy. Mediana wynosi 12 144 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Castellón?
Castellón gra w rozgrywkach La Liga 2. La Liga 2 (Hiszpania) to 2. poziom rozgrywkowy w piłce nożnej.



















