
F.C. Andorra 2026/27 - zarobki zawodników
La Liga 2 · najlepiej zarabiający Martín Merquelanz z pensją 70 700 zł tygodniowo · zobacz transfery F.C. Andorra
Mamy zarobki 24 z 27 zawodników. Średnia obejmuje 17 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy.
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 3 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Martín Merquelanz | 70 700 zł | 3 676 400 zł | 30 | AM L | Hiszpania | ||
| Pau López | 60 600 zł | 3 151 200 zł | 30 | GK | Hiszpania | ||
| Edgar | 31 815 zł | 1 654 380 zł | 28 | D C, DM | Hiszpania | ||
| Enes Sali | 26 765 zł | 1 391 780 zł | 19 | AM L | Rumunia | ||
| Aingeru Olabarrieta | 17 675 zł | 919 100 zł | 19 | AM RL | Hiszpania | ||
| Jastin | 15 655 zł | 814 060 zł | 21 | AM LC | Portugalia | ||
| Marc Cardona | 14 645 zł | 761 540 zł | 30 | ST | Hiszpania | ||
| Andoni López | 12 625 zł | 656 500 zł | 29 | D/WB L | Hiszpania | ||
| Diego Alende | 12 120 zł | 630 240 zł | 27 | D C, DM | Hiszpania | ||
| Juan Sebastián | 10 605 zł | 551 460 zł | 23 | D/WB RL | Hiszpania | ||
| Álex Calvo | 10 100 zł | 525 200 zł | 21 | AM RL | Hiszpania | ||
| Lautaro De León | 10 100 zł | 525 200 zł | 24 | ST | Urugwaj | ||
| Martí Vilà | 9595 zł | 498 940 zł | 26 | D/WB L | Hiszpania | ||
| Marc Bombardó | 9595 zł | 498 940 zł | 19 | D C | Hiszpania | ||
| Nico Ratti | 9595 zł | 498 940 zł | 31 | GK | Argentyna | ||
| Minsu Kim | 9595 zł | 498 940 zł | 19 | AM RLC | Korea Południowa | ||
| Thomas Carrique | 8080 zł | 420 160 zł | 26 | D/WB R | Francja | ||
| Efe Akman | 6565 zł | 341 380 zł | 19 | DM | Turcja | ||
| Gael Alonso | 6060 zł | 315 120 zł | 22 | D C | Hiszpania | ||
| Imanol | 5555 zł | 288 860 zł | 25 | D/WB L | Hiszpania | ||
| Marc Domènech | 4545 zł | 236 340 zł | 22 | DM, AM C | Hiszpania | ||
| Nacho Quintana | 3737 zł | 194 324 zł | 24 | AM C | Hiszpania | ||
| Sergio Molina | 3030 zł | 157 560 zł | 29 | DM | Hiszpania | ||
| Théo Le Normand | 3030 zł | 157 560 zł | 24 | M C | Francja | ||
| Alberto Solís | - | - | 27 | AM LC | Hiszpania | ||
| Hugo López | - | - | 18 | AM LC | Hiszpania | ||
| Lautaro Spatz | - | - | 23 | D C | Argentyna | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 56% budżetu płacowego, spośród 24 zawodników, których zarobki znamy.
F.C. Andorra na tle La Liga 2
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
F.C. Andorra średnia La Liga 2 · F.C. Andorra płaci powyżej średniej ligowej w 1 z 4. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki F.C. Andorra, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu F.C. Andorra w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu F.C. Andorra w sezonie 2026/27 wynosi 19 364 124 zł rocznie (372 387 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 27 zawodników. Mamy zarobki 24 z 27 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie F.C. Andorra?
Martín Merquelanz jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu F.C. Andorra — 70 700 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu F.C. Andorra?
Zawodnik klubu F.C. Andorra w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 16 261 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 17, których zarobki znamy. Mediana wynosi 9595 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra F.C. Andorra?
F.C. Andorra gra w rozgrywkach La Liga 2. La Liga 2 (Hiszpania) to 2. poziom rozgrywkowy w piłce nożnej.



















