Club Atlético Gimnasia y Esgrima de Mendoza 2026/27 - zarobki zawodników
Super Liga · najlepiej zarabiający Santiago Rodríguez z pensją 23 690 zł tygodniowo
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 5 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Santiago Rodríguez | 23 690 zł | 1 231 880 zł | 27 | Skrzydłowy, napastnik | Argentyna | GRU 2027 | ||
| Blas Armoa | 18 025 zł | 937 300 zł | 25 | Skrzydłowy, napastnik | Paragwaj | GRU 2027 | ||
| Tomás O'Connor | 13 390 zł | 696 280 zł | 21 | Ofensywny pomocnik | Argentyna | GRU 2027 | ||
| Ulises Sánchez | 12 875 zł | 669 500 zł | 27 | Prawy wahadłowy, ofensywny pomocnik | Argentyna | GRU 2028 | ||
| Ezequiel Muñoz | 11 845 zł | 615 940 zł | 34 | Środkowy obrońca | Argentyna | GRU 2026 | ||
| Juan Álvarez | 10 815 zł | 562 380 zł | 29 | Prawy skrzydłowy | Argentyna | GRU 2026 | ||
| Tobías Cervera | 8240 zł | 428 480 zł | 22 | Prawy skrzydłowy, napastnik | Syria | GRU 2026 | ||
| Agustín Módica | 7725 zł | 401 700 zł | 22 | Napastnik | Włochy | GRU 2029 | ||
| César Rigamonti | 7210 zł | 374 920 zł | 38 | Bramkarz | Argentyna | GRU 2026 | ||
| Diego Mondino | 7210 zł | 374 920 zł | 30 | Środkowy obrońca | Argentyna | GRU 2026 | ||
| Facundo Lencioni | 6695 zł | 348 140 zł | 24 | Lewy wahadłowy, ofensywny pomocnik | Argentyna | - | ||
| Imanol González | 5665 zł | 294 580 zł | 27 | Środkowy obrońca | Argentyna | GRU 2027 | ||
| Juan Franco | 5665 zł | 294 580 zł | 33 | Prawy obrońca | Paragwaj | GRU 2026 | ||
| Brian Andrada | 5037 zł | 261 908 zł | 28 | Lewy skrzydłowy, napastnik | Argentyna | GRU 2026 | ||
| Fermín Antonini | 3172 zł | 164 965 zł | 28 | Defensywny pomocnik | Argentyna | GRU 2026 | ||
| Ignacio Sabatini | 2930 zł | 152 378 zł | 26 | Skrzydłowy, napastnik | Argentyna | GRU 2028 | ||
| Tomás Ortíz | 2822 zł | 146 754 zł | 25 | Ofensywny pomocnik | Argentyna | GRU 2026 | ||
| Luciano Cingolani | 2817 zł | 146 487 zł | 24 | Skrzydłowy | Argentyna | GRU 2026 | ||
| Esteban Fernández | 2596 zł | 134 971 zł | 23 | Ofensywny pomocnik | Argentyna | GRU 2026 | ||
| Franco Saavedra | 2544 zł | 132 293 zł | 21 | Lewy obrońca | Argentyna | - | ||
| Nicolás Romano | 2513 zł | 130 686 zł | 25 | Ofensywny pomocnik | Argentyna | GRU 2026 | ||
| Lautaro Petruchi | 2348 zł | 122 117 zł | 26 | Bramkarz | Argentyna | GRU 2026 | ||
| Matías Recalde | 1993 zł | 103 639 zł | 28 | Lewy obrońca, defensywny pomocnik, lewy pomocnik | Argentyna | GRU 2026 | ||
| Santiago Roggero | 1494 zł | 77 662 zł | 23 | Bramkarz | Argentyna | GRU 2027 | ||
| Nahuel Barboza | 1447 zł | 75 252 zł | 25 | Defensywny pomocnik | Argentyna | GRU 2026 | ||
| Luciano Paredes | 1143 zł | 59 452 zł | 22 | Prawy obrońca | Argentyna | GRU 2027 | ||
| Julian Ceballos | 1097 zł | 57 041 zł | 20 | Ofensywny pomocnik | Argentyna | GRU 2028 | ||
| Valentino Simoni | 953 zł | 49 543 zł | 21 | Napastnik | Argentyna | GRU 2028 | ||
| Gerónimo Patritti | 762 zł | 39 634 zł | 22 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Argentyna | GRU 2026 | ||
| Julián Moya | 762 zł | 39 634 zł | 22 | Napastnik | Argentyna | GRU 2026 | ||
| Ángel Castañares | 762 zł | 39 634 zł | 20 | Napastnik | Argentyna | GRU 2026 | ||
| Genaro Giordani | 644 zł | 33 475 zł | 20 | Defensywny pomocnik | Argentyna | GRU 2026 | ||
| Martín Úbeda | 530 zł | 27 583 zł | 21 | Defensywny pomocnik | Argentyna | GRU 2026 | ||
| Lautaro Carrera | 510 zł | 26 512 zł | 22 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Argentyna | GRU 2026 | ||
| Juan Cekalovich | - | - | 24 | Prawy skrzydłowy, napastnik | Argentyna | GRU 2026 | ||
| Ignacio Zambudio | - | - | 21 | Bramkarz | Argentyna | GRU 2026 | ||
| Agustín Díaz | - | - | 23 | Środkowy obrońca | Argentyna | GRU 2026 | ||
| Benjamín Borruel | - | - | 21 | Środkowy obrońca | Argentyna | GRU 2026 | ||
| Agustín Nieto | - | - | 23 | Napastnik | Argentyna | GRU 2026 | ||
| Alan Chacón | - | - | 22 | Defensywny pomocnik | Argentyna | GRU 2026 | ||
| Iván Villarreal | - | - | 25 | Prawy skrzydłowy | Argentyna | GRU 2026 | ||
| Lisandro Silva | - | - | 21 | Prawy obrońca | Argentyna | GRU 2026 | ||
| Tomás Olivarez | - | - | 21 | Środkowy obrońca | Argentyna | GRU 2026 | ||
| Matías López Vélez | - | - | 23 | Prawy obrońca | Argentyna | - | ||
| Pehuén Magnano | - | - | 18 | Środkowy obrońca | Argentyna | GRU 2026 | ||
| Augusto Lucero | - | - | 23 | Ofensywny pomocnik | Argentyna | GRU 2026 | ||
| Franco Vives | - | - | 24 | Środkowy obrońca | Argentyna | GRU 2026 | ||
| Gaspar Padilla | - | - | 24 | Prawy skrzydłowy, napastnik | Argentyna | GRU 2026 | ||
| Joaquín Gómez | - | - | 23 | Lewy skrzydłowy | Argentyna | GRU 2026 | ||
| Nicolás Ferreyra | - | - | 28 | Lewy skrzydłowy, napastnik | Argentyna | GRU 2028 | ||
| Nicolás Casa | - | - | 18 | Bramkarz | Argentyna | GRU 2026 | ||
| Alejandro Bua | - | - | 24 | Prawy skrzydłowy, napastnik | Argentyna | - | ||
| Ignacio Echevarría | - | - | 24 | Prawy obrońca | Argentyna | GRU 2026 | ||
| Ismael Cortez | - | - | 25 | Prawy obrońca | Argentyna | GRU 2027 | ||
| Luca Porretta | - | - | 23 | Lewy obrońca | Argentyna | - | ||
| Martín Pérez | - | - | 17 | Skrzydłowy, napastnik | Argentyna | GRU 2026 | ||
| Matías Nicosia | - | - | 21 | Lewy skrzydłowy, napastnik | Argentyna | GRU 2026 | ||
| Benjamín Rojas | - | - | 21 | Środkowy obrońca | Argentyna | GRU 2026 | ||
| Alejo Flores | - | - | 18 | Lewy skrzydłowy | Argentyna | GRU 2026 | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 45% budżetu płacowego, spośród 34 zawodników, których zarobki znamy.
Club Atlético Gimnasia y Esgrima de Mendoza na tle Super Liga
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Club Atlético Gimnasia y Esgrima de Mendoza średnia Super Liga · Club Atlético Gimnasia y Esgrima de Mendoza płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Club Atlético Gimnasia y Esgrima de Mendoza, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Club Atlético Gimnasia y Esgrima de Mendoza w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Club Atlético Gimnasia y Esgrima de Mendoza w sezonie 2026/27 wynosi 9 252 222 zł rocznie (177 927 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 59 zawodników. Mamy zarobki 34 z 59 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Club Atlético Gimnasia y Esgrima de Mendoza?
Santiago Rodríguez jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Club Atlético Gimnasia y Esgrima de Mendoza — 23 690 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Club Atlético Gimnasia y Esgrima de Mendoza?
Zawodnik klubu Club Atlético Gimnasia y Esgrima de Mendoza w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 5850 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 27, których zarobki znamy. Mediana wynosi 3172 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Club Atlético Gimnasia y Esgrima de Mendoza?
Club Atlético Gimnasia y Esgrima de Mendoza gra w rozgrywkach Super Liga. Super Liga (Argentyna) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.
Inne zespoły Super Liga






























