Club Atlético Barracas Central 2026/27 - zarobki zawodników
Super Liga · najlepiej zarabiający Facundo Bruera z pensją 21 715 zł tygodniowo · zobacz transfery Club Atlético Barracas Central
Mamy zarobki 29 z 77 zawodników. Średnia obejmuje 19 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy.
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 6 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Facundo Bruera | 21 715 zł | 1 129 180 zł | 26 | ST | Argentyna | ||
| Gonzalo Maroni | 21 210 zł | 1 102 920 zł | 26 | AM C | Argentyna | ||
| Gastón Campi | 21 210 zł | 1 102 920 zł | 34 | D C | Argentyna | ||
| Juan Espínola | 20 705 zł | 1 076 660 zł | 30 | GK | Paragwaj | ||
| Nicolás Capraro | 19 695 zł | 1 024 140 zł | 27 | D C | Argentyna | ||
| Norberto Briasco | 19 695 zł | 1 024 140 zł | 29 | AM RL, ST | Armenia | ||
| Fernando Tobio | 16 665 zł | 866 580 zł | 35 | D C | Argentyna | ||
| Iván Tapia | 15 655 zł | 814 060 zł | 26 | DM | Argentyna | ||
| Lucas Gamba | 15 150 zł | 787 800 zł | 38 | AM R, ST | Argentyna | ||
| Yonatthan Rak | 11 615 zł | 603 980 zł | 31 | D C | Urugwaj | ||
| Gonzalo Morales | 11 110 zł | 577 720 zł | 22 | ST | Argentyna | ||
| Jhonatan Candia | 10 605 zł | 551 460 zł | 30 | AM R, ST | Urugwaj | ||
| Nicolás Demartini | 9595 zł | 498 940 zł | 25 | D C | Argentyna | ||
| Manuel Duarte | 9595 zł | 498 940 zł | 23 | AM RLC | Argentyna | ||
| Rafael Barrios | 8585 zł | 446 420 zł | 32 | D RC | Argentyna | ||
| Rodrigo Insúa | 8585 zł | 446 420 zł | 27 | D/WB/M L | Argentyna | ||
| Carlos Arce | 7070 zł | 367 640 zł | 34 | DM | Argentyna | ||
| Dardo Miloc | 5015 zł | 260 762 zł | 34 | DM | Argentyna | ||
| Enzo Taborda | 1409 zł | 73 265 zł | 20 | AM RL, ST | Argentyna | ||
| Tomás Porra | 1379 zł | 71 690 zł | 21 | D/WB L, DM, M LC | Argentyna | ||
| Maximiliano Puig | 1061 zł | 55 146 zł | 24 | DM | Argentyna | ||
| Tomás Lavezzi | 747 zł | 38 865 zł | 20 | M R | Argentyna | ||
| Alex Juárez | 742 zł | 38 602 zł | 20 | AM RLC | Argentyna | ||
| Dylan Albornoz | 672 zł | 34 926 zł | 21 | AM L, ST | Argentyna | ||
| Iván Guaraz | 646 zł | 33 613 zł | 20 | ST | Argentyna | ||
| Kevin Jappert | 601 zł | 31 249 zł | 21 | D C | Argentyna | ||
| Wilfredo Rivera | 596 zł | 30 987 zł | 21 | AM RL, ST | Portoryko | ||
| Juan Pablo Insúa | 586 zł | 30 462 zł | 20 | GK | Argentyna | ||
| Valentino Gandín | 561 zł | 29 149 zł | 18 | ST | Argentyna | ||
| Ayrton Araóz | - | - | 19 | D C | Argentyna | ||
| Nicolás Repetto | - | - | 19 | M C | Argentyna | ||
| Matías Scigliano | - | - | 20 | D R | Argentyna | ||
| Joel Flecha | - | - | 18 | AM RL | Argentyna | ||
| Diego Pavia | - | - | 20 | D C, DM | Argentyna | ||
| Damián Martínez | - | - | 35 | D/WB R | Argentyna | ||
| Yeison Gordillo | - | - | 33 | DM | Kolumbia | ||
| Rodrigo Bogarín | - | - | 28 | AM/F C | Paragwaj | ||
| Ulíses López | - | - | 18 | GK | Argentyna | ||
| Joshua Carabajal | - | - | 20 | ST | Argentyna | ||
| Lucas Villagra | - | - | 20 | ST | Argentyna | ||
| Bruno Valdez | - | - | 19 | AM L | Argentyna | ||
| Mateo Zárate | - | - | 19 | ST | Argentyna | ||
| Marcelo Miño | - | - | 27 | GK | Argentyna | ||
| Gabriel Compañ | - | - | 18 | D C | Argentyna | ||
| Luca Fernández | - | - | 19 | GK | Argentyna | ||
| Jesús Hakanson | - | - | 19 | ST | Argentyna | ||
| Ioshua Sánchez | - | - | 18 | GK | Argentyna | ||
| Faustino Barreto | - | - | 18 | M C | Argentyna | ||
| Bruno Cambilla | - | - | 19 | AM C | Argentyna | ||
| David Ojeda | - | - | 19 | ST | Argentyna | ||
| Agustín Nogueira | - | - | 18 | GK | Argentyna | ||
| Tiziano Manrique | - | - | 19 | M L | Argentyna | ||
| Francisco Cora | - | - | 16 | AM C | Argentyna | ||
| Lautaro Rivas | - | - | 18 | DM | Argentyna | ||
| Tiziano Morales | - | - | 20 | D R | Argentyna | ||
| Alejandro Hermes | - | - | 19 | D C | Argentyna | ||
| Lautaro Bilbao | - | - | 19 | D/M R | Argentyna | ||
| Oziel Gorosito | - | - | 19 | DM | Argentyna | ||
| Máximo Rodríguez | - | - | 20 | M C | Argentyna | ||
| Mateo Fonseca | - | - | 20 | AM C | Argentyna | ||
| Yonghyun Park | - | - | 20 | ST | Korea Południowa | ||
| Tomás Gauchat | - | - | 20 | M C | Argentyna | ||
| Máximo García | - | - | 20 | D C, DM | Argentyna | ||
| Ramiro Contreras | - | - | 20 | DM | Argentyna | ||
| Gonzalo Saavedra | - | - | 20 | M C | Argentyna | ||
| Lautaro Erchego | - | - | 19 | ST | Argentyna | ||
| Leandro Ballota | - | - | 19 | M R | Argentyna | ||
| Ezequiel Santa Cruz | - | - | 19 | ST | Argentyna | ||
| Agustín Sciaroni | - | - | 19 | D/WB/M L | Argentyna | ||
| Nehuén Kruger | - | - | 19 | D R | Argentyna | ||
| Gastón Silvero | - | - | 20 | ST | Argentyna | ||
| Hernán Sanabria | - | - | 19 | GK | Argentyna | ||
| Franco Ali | - | - | 17 | D C | Argentyna | ||
| Ivo Junquera | - | - | 19 | D C | Argentyna | ||
| Bruno Mascheroni | - | - | 18 | AM RL | Argentyna | ||
| Mateo Coronel | - | - | 20 | M C | Argentyna | ||
| Leandro Duarte | - | - | 21 | M C | Argentyna | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 40% budżetu płacowego, spośród 29 zawodników, których zarobki znamy.
Club Atlético Barracas Central na tle Super Liga
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Club Atlético Barracas Central średnia Super Liga · Club Atlético Barracas Central płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Club Atlético Barracas Central, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Club Atlético Barracas Central w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Club Atlético Barracas Central w sezonie 2026/27 wynosi 13 648 635 zł rocznie (262 474 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 77 zawodników. Mamy zarobki 29 z 77 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Club Atlético Barracas Central?
Facundo Bruera jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Club Atlético Barracas Central — 21 715 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Club Atlético Barracas Central?
Zawodnik klubu Club Atlético Barracas Central w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 13 398 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 19, których zarobki znamy. Mediana wynosi 11 615 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Club Atlético Barracas Central?
Club Atlético Barracas Central gra w rozgrywkach Super Liga. Super Liga (Argentyna) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.
Inne zespoły Super Liga






















