
Club Atlético Unión de Santa Fe 2026/27 - zarobki zawodników
Super Liga · najlepiej zarabiający Mauro Luna Diale z pensją 57 970 zł tygodniowo · zobacz transfery Club Atlético Unión de Santa Fe
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 3 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mauro Luna Diale | 57 970 zł | 3 014 440 zł | 26 | Ofensywny pomocnik | Argentyna | CZE 2028 | ||
| Ignacio Malcorra | 37 417 zł | 1 945 684 zł | 37 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Argentyna | GRU 2026 | ||
| Marcelo Estigarribia | 31 093 zł | 1 616 836 zł | 30 | Napastnik | Argentyna | GRU 2027 | ||
| Cristian Tarragona | 23 188 zł | 1 205 776 zł | 34 | Napastnik | Argentyna | GRU 2026 | ||
| Franco Fragapane | 22 661 zł | 1 178 372 zł | 32 | Lewy skrzydłowy | Argentyna | GRU 2026 | ||
| Augusto Solari | 18 445 zł | 959 140 zł | 33 | Prawy obrońca, prawy skrzydłowy | Argentyna | GRU 2026 | ||
| Bruno Pittón | 18 445 zł | 959 140 zł | 32 | Lewy obrońca | Argentyna | GRU 2026 | ||
| Eric Ramírez | 17 391 zł | 904 332 zł | 28 | Napastnik | Argentyna | GRU 2026 | ||
| Joaquín Mosqueira | 16 337 zł | 849 524 zł | 20 | Defensywny pomocnik | Argentyna | GRU 2029 | ||
| Junior Marabel | 16 337 zł | 849 524 zł | 27 | Napastnik | Paragwaj | GRU 2027 | ||
| Thiago Cardozo | 13 702 zł | 712 504 zł | 28 | Bramkarz | Urugwaj | GRU 2028 | ||
| Brahian Cuello | 13 175 zł | 685 100 zł | 27 | Skrzydłowy | Argentyna | GRU 2026 | ||
| Julián Palacios | 11 067 zł | 575 484 zł | 26 | Ofensywny pomocnik | Argentyna | GRU 2026 | ||
| Maizon Rodríguez | 10 013 zł | 520 676 zł | 22 | Obrońca | Urugwaj | GRU 2028 | ||
| Gastón Arturia | 6324 zł | 328 848 zł | 25 | Środkowy obrońca | Argentyna | GRU 2027 | ||
| Federico Gomes Gerth | 4754 zł | 247 184 zł | 21 | Bramkarz | Argentyna | GRU 2026 | ||
| Juan Pablo Ludueña | 1945 zł | 101 121 zł | 22 | Środkowy obrońca | Argentyna | GRU 2026 | ||
| Santiago Grella | 1560 zł | 81 116 zł | 20 | Ofensywny pomocnik | Argentyna | GRU 2028 | ||
| Ignacio Pedano | 1365 zł | 70 976 zł | 19 | Skrzydłowy, napastnik | Argentyna | GRU 2027 | ||
| Lucas Meuli | 1170 zł | 60 837 zł | 24 | Bramkarz | Argentyna | GRU 2026 | ||
| Jeremias Gonzalez | 1123 zł | 58 371 zł | 21 | Ofensywny pomocnik | Argentyna | - | ||
| Lautaro Vargas | 1070 zł | 55 630 zł | 20 | Prawy obrońca, prawy pomocnik | Argentyna | GRU 2028 | ||
| Ricardo Solbes | 806 zł | 41 928 zł | 19 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Argentyna | GRU 2027 | ||
| Misael Aguirre | 780 zł | 40 558 zł | 17 | Skrzydłowy | Argentyna | GRU 2028 | ||
| Leonel Flores | 780 zł | 40 558 zł | 17 | Ofensywny pomocnik | Argentyna | GRU 2028 | ||
| Alan Sosa | 680 zł | 35 351 zł | 18 | Lewy skrzydłowy, napastnik | Argentyna | GRU 2027 | ||
| Santino Vera | 643 zł | 33 433 zł | 19 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Argentyna | GRU 2028 | ||
| Agustín Chávez | 464 zł | 24 116 zł | 19 | Bramkarz | Argentyna | GRU 2027 | ||
| Natanael Pereyra | 427 zł | 22 197 zł | 19 | Ofensywny pomocnik | Argentyna | - | ||
| Mateo Aimar | 364 zł | 18 909 zł | 19 | Środkowy obrońca | Argentyna | - | ||
| Simón Bigot | 348 zł | 18 087 zł | 18 | Ofensywny pomocnik | Argentyna | - | ||
| Fausto Perezlindo | 348 zł | 18 087 zł | 19 | Środkowy pomocnik | Argentyna | - | ||
| Mateo Raschia | 348 zł | 18 087 zł | 20 | Bramkarz | Argentyna | - | ||
| Bautista Picco | 132 zł | 6851 zł | 19 | Prawy obrońca | Argentyna | - | ||
| Santino Sottocorno | 132 zł | 6851 zł | 19 | Pomocnik | Argentyna | - | ||
| Juan Ignacio Bircher | 132 zł | 6851 zł | 20 | Defensywny pomocnik | Argentyna | - | ||
| Dylan Greco | 132 zł | 6851 zł | 20 | Prawy skrzydłowy | Argentyna | - | ||
| Tomás Romero | 132 zł | 6851 zł | 20 | Prawy skrzydłowy, napastnik | Argentyna | GRU 2027 | ||
| Ignacio Isla | 132 zł | 6851 zł | 19 | Środkowy obrońca | Argentyna | - | ||
| Kevin Mendoza | 132 zł | 6851 zł | 19 | Ofensywny pomocnik | Argentyna | - | ||
| Emilio Giaccone | 132 zł | 6851 zł | 20 | Defensywny pomocnik | Argentyna | - | ||
| Matías Schulz | 132 zł | 6851 zł | 19 | Środkowy obrońca | Argentyna | - | ||
| Mateo Albornoz | 132 zł | 6851 zł | 20 | Bramkarz | Argentyna | - | ||
| Santiago Zenclussen | - | - | 17 | Lewy obrońca | Argentyna | - | ||
| Lucas Cacciabue | - | - | 18 | Ofensywny pomocnik | Argentyna | - | ||
| Tomás Torres | - | - | 17 | Ofensywny pomocnik | Argentyna | - | ||
| Lucas Elordi | - | - | 19 | Lewy obrońca | Argentyna | - | ||
| Yahir Jalin | - | - | 17 | Lewy pomocnik | Argentyna | - | ||
| Benjamín Pérez | - | - | 19 | Ofensywny pomocnik | Argentyna | - | ||
| Valentín Cerrudo | - | - | 19 | Napastnik | Argentyna | - | ||
| Nicolas Mariotti | - | - | 17 | Defensywny pomocnik | Argentyna | - | ||
| Bautista Peres | - | - | 17 | Napastnik | Argentyna | - | ||
| Valentino Chiarotti | - | - | 18 | Lewy skrzydłowy, napastnik | Argentyna | - | ||
| David Fernández | - | - | 18 | Bramkarz | Argentyna | - | ||
| Lucas Ayala | - | - | 18 | Lewy obrońca | Argentyna | - | ||
| Juan Kuverling | - | - | 17 | Bramkarz | Argentyna | - | ||
| Mario Mosset | - | - | 19 | Środkowy obrońca | Argentyna | - | ||
| Tomás Fagioli | - | - | 19 | Środkowy obrońca | Argentyna | - | ||
| Nicolas Zenclussen | - | - | 16 | Napastnik | Argentyna | - | ||
| Mateo Peresutti | - | - | 18 | Defensywny pomocnik | Argentyna | - | ||
| Nazareno Fazzi | - | - | 18 | Prawy obrońca | Argentyna | - | ||
| Felipe Zilli | - | - | 19 | Prawy obrońca | Argentyna | - | ||
| Agustín Benavidez | - | - | 16 | Napastnik | Argentyna | - | ||
| Thiago Fernández | - | - | 17 | Napastnik | Argentyna | - | ||
| Francisco Barinaga | - | - | 17 | Prawy obrońca | Argentyna | - | ||
| Edgar De Olivera | - | - | 17 | Środkowy pomocnik | Argentyna | - | ||
| Matías Rocha | - | - | 24 | Środkowy obrońca | Urugwaj | CZE 2027 | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 52% budżetu płacowego, spośród 43 zawodników, których zarobki znamy.
Club Atlético Unión de Santa Fe na tle Super Liga
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Club Atlético Unión de Santa Fe średnia Super Liga · Club Atlético Unión de Santa Fe płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Club Atlético Unión de Santa Fe, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Club Atlético Unión de Santa Fe w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Club Atlético Unión de Santa Fe w sezonie 2026/27 wynosi 17 360 434 zł rocznie (333 855 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 67 zawodników. Mamy zarobki 43 z 67 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Club Atlético Unión de Santa Fe?
Mauro Luna Diale jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Club Atlético Unión de Santa Fe — 57 970 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Club Atlético Unión de Santa Fe?
Zawodnik klubu Club Atlético Unión de Santa Fe w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 18 772 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 16, których zarobki znamy. Mediana wynosi 16 864 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Club Atlético Unión de Santa Fe?
Club Atlético Unión de Santa Fe gra w rozgrywkach Super Liga. Super Liga (Argentyna) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.
Inne zespoły Super Liga


































