
Northampton Town 2026/27 - zarobki zawodników
League Two · najlepiej zarabiający Jake Evans z pensją 41 715 zł tygodniowo · zobacz transfery Northampton Town · Zarobki wszech czasów · Finanse
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 9 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jake Evans | 41 715 zł | 2 169 180 zł | 16 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Anglia | CZE 2028 | ||
| Lee Evans | 25 750 zł | 1 339 000 zł | 30 | Defensywny pomocnik | Walia | CZE 2026 | ||
| Conor McCarthy | 22 660 zł | 1 178 320 zł | 27 | Środkowy obrońca | Irlandia | CZE 2027 | ||
| Elliott Moore | 22 145 zł | 1 151 540 zł | 28 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Jon Guthrie | 21 115 zł | 1 097 980 zł | 32 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Liam Shaw | 20 600 zł | 1 071 200 zł | 24 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Tyrese Fornah | 18 540 zł | 964 080 zł | 25 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Sierra Leone | CZE 2028 | ||
| Sam Hoskins | 18 540 zł | 964 080 zł | 32 | Prawy obrońca, ofensywny pomocnik, napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Connor Lemonheigh-Evans | 17 510 zł | 910 520 zł | 28 | Defensywny pomocnik | Walia | CZE 2026 | ||
| Elliott List | 16 995 zł | 883 740 zł | 28 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Jack Burroughs | 15 965 zł | 830 180 zł | 24 | Boczny obrońca | Szkocja | CZE 2027 | ||
| Matty Warhurst | 14 935 zł | 776 620 zł | 18 | Prawy skrzydłowy, napastnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Harvey Saunders | 11 330 zł | 589 160 zł | 27 | Lewy skrzydłowy, napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| James Maxwell | 10 815 zł | 562 380 zł | 23 | Lewy obrońca, lewy skrzydłowy | Szkocja | CZE 2026 | ||
| Janoi Donacien | 10 815 zł | 562 380 zł | 31 | Obrońca | Saint Lucia | CZE 2026 | ||
| Ross Fitzsimons | 8755 zł | 455 260 zł | 31 | Bramkarz | Irlandia | CZE 2027 | ||
| Ben Hammond | 7725 zł | 401 700 zł | 20 | Środkowy obrońca | Walia | CZE 2026 | ||
| Jack Perkins | 5665 zł | 294 580 zł | 21 | Lewy obrońca, defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Joe Wormleighton | 5665 zł | 294 580 zł | 21 | Boczny obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Kamarai Swyer | 5150 zł | 267 800 zł | 22 | Skrzydłowy, napastnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Zach Jeacock | 5150 zł | 267 800 zł | 24 | Bramkarz | Anglia | CZE 2028 | ||
| Michael Forbes | 4635 zł | 241 020 zł | 21 | Środkowy obrońca | Irlandia Północna | CZE 2026 | ||
| Max Dyche | 4635 zł | 241 020 zł | 22 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| James Dadge | 2627 zł | 136 578 zł | 20 | Bramkarz | Anglia | CZE 2026 | ||
| Cooper Clark | 1983 zł | 103 103 zł | 16 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Neo Dobson | 1906 zł | 99 086 zł | 18 | Napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Elliot Smith | 1880 zł | 97 747 zł | 17 | Bramkarz | Anglia | CZE 2026 | ||
| Freddie Findlay | 1828 zł | 95 069 zł | 17 | Lewy obrońca, defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Fran Obiagwu | 1828 zł | 95 069 zł | 17 | Napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Filip Opiela | 1828 zł | 95 069 zł | 16 | Lewy obrońca, lewy skrzydłowy | Anglia | CZE 2027 | ||
| George Daldy | 1777 zł | 92 391 zł | 17 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Garvey Reynolds | 1777 zł | 92 391 zł | 16 | Prawy obrońca, defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Harry Stephenson | 1725 zł | 89 713 zł | 16 | Napastnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Jamie Morrison | 1622 zł | 84 357 zł | 16 | Bramkarz | Anglia | CZE 2027 | ||
| Jason Okunnu | 1622 zł | 84 357 zł | 17 | Prawy obrońca, skrzydłowy, napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Joziah Barnett | 1622 zł | 84 357 zł | 16 | Skrzydłowy, napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Jozef Baxter | 1622 zł | 84 357 zł | 17 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Mateo Moon-Arnaez | 1468 zł | 76 323 zł | 16 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Ollie Evans | 1365 zł | 70 967 zł | 17 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Olly Campbell | 1365 zł | 70 967 zł | 16 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Raff Oliveti | 1210 zł | 62 933 zł | 16 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Taila Chonya | 1107 zł | 57 577 zł | 16 | Skrzydłowy, napastnik | Anglia | CZE 2027 | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 36% budżetu płacowego, spośród 42 zawodników, których zarobki znamy.
Northampton Town na tle League Two
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Northampton Town średnia League Two · Northampton Town płaci powyżej średniej ligowej w 2 z 4. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Northampton Town, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Northampton Town w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Northampton Town w sezonie 2026/27 wynosi 19 186 531 zł rocznie (368 972 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 42 zawodników. Mamy zarobki wszystkich 42 zawodników kadry.
Kto zarabia najwięcej w klubie Northampton Town?
Jake Evans jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Northampton Town — 41 715 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Northampton Town?
Zawodnik klubu Northampton Town w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 15 084 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 17, których zarobki znamy. Mediana wynosi 16 995 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Northampton Town?
Northampton Town gra w rozgrywkach League Two. League Two (Anglia) to 4. poziom rozgrywkowy w piłce nożnej.
Inne zespoły League Two
































