
Salford City 2026/27 - zarobki zawodników
League Two · najlepiej zarabiający Macaulay Langstaff z pensją 52 700 zł tygodniowo · zobacz transfery Salford City · Zarobki wszech czasów
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 11 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Macaulay Langstaff | 52 700 zł | 2 740 400 zł | 28 | Skrzydłowy, napastnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Alfie Dorrington | 44 795 zł | 2 329 340 zł | 20 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2029 | ||
| Dan Scarr | 44 268 zł | 2 301 936 zł | 30 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Brendan Wiredu | 39 525 zł | 2 055 300 zł | 25 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2028 | ||
| Michael Rose | 31 093 zł | 1 616 836 zł | 29 | Środkowy obrońca | Szkocja | CZE 2028 | ||
| Daniel Udoh | 28 458 zł | 1 479 816 zł | 28 | Napastnik | Nigeria | CZE 2027 | ||
| Ryan Graydon | 24 769 zł | 1 287 988 zł | 26 | Napastnik | Irlandia | CZE 2030 | ||
| Abraham Odoh | 23 715 zł | 1 233 180 zł | 25 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Ben Woodburn | 23 715 zł | 1 233 180 zł | 25 | Ofensywny pomocnik | Walia | CZE 2026 | ||
| Brandon Cooper | 23 715 zł | 1 233 180 zł | 25 | Środkowy obrońca | Walia | CZE 2027 | ||
| Will Norris | 23 188 zł | 1 205 776 zł | 31 | Bramkarz | Anglia | CZE 2026 | ||
| Joe Powell | 21 607 zł | 1 123 564 zł | 26 | Lewy wahadłowy, ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Jorge Grant | 21 607 zł | 1 123 564 zł | 30 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Luke Molyneux | 21 080 zł | 1 096 160 zł | 27 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Princewill Ehibhatiomhan | 20 026 zł | 1 041 352 zł | 19 | Lewy skrzydłowy, napastnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Taylor Allen | 18 972 zł | 986 544 zł | 25 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2028 | ||
| Will Aimson | 17 918 zł | 931 736 zł | 31 | Środkowy obrońca | Walia | CZE 2026 | ||
| Luke Garbutt | 15 810 zł | 822 120 zł | 32 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Zach Awe | 15 810 zł | 822 120 zł | 21 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Matt Butcher | 15 283 zł | 794 716 zł | 28 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Matthew Young | 15 283 zł | 794 716 zł | 18 | Bramkarz | Anglia | CZE 2028 | ||
| Oliver Turton | 14 756 zł | 767 312 zł | 32 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Adebola Oluwo | 13 175 zł | 685 100 zł | 25 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Daniel Chesters | 12 648 zł | 657 696 zł | 23 | Prawy wahadłowy, prawy skrzydłowy | Anglia | CZE 2026 | ||
| Elliot Bonds | 12 121 zł | 630 292 zł | 25 | Defensywny pomocnik | Gujana | CZE 2027 | ||
| Jay Bird | 11 067 zł | 575 484 zł | 24 | Napastnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Kallum Cesay | 10 540 zł | 548 080 zł | 22 | Defensywny pomocnik | Sierra Leone | CZE 2027 | ||
| Nathan Asiimwe | 10 013 zł | 520 676 zł | 20 | Prawy obrońca | Uganda | CZE 2027 | ||
| Kelly N'Mai | 5270 zł | 274 040 zł | 21 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Holandia | CZE 2026 | ||
| Sam Long | 4321 zł | 224 713 zł | 22 | Bramkarz | Szkocja | CZE 2026 | ||
| Hayden Carson | 3320 zł | 172 645 zł | 19 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Alfie Henderson | 2635 zł | 137 020 zł | 20 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Marshall Heys | 2530 zł | 131 539 zł | 15 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Jai Curran-Nicholls | 2424 zł | 126 058 zł | 22 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Australia | CZE 2026 | ||
| Kyrell Malcolm | 2372 zł | 123 318 zł | 18 | Skrzydłowy | Anglia | CZE 2027 | ||
| Alfie Bairstow | 2372 zł | 123 318 zł | 18 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Bruno Padovoni | 2319 zł | 120 578 zł | 18 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Jacob Lara | 2161 zł | 112 356 zł | 19 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Tom Myles | 2161 zł | 112 356 zł | 19 | Bramkarz | Anglia | CZE 2026 | ||
| Alex Nnadede | 2134 zł | 110 986 zł | 16 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Baillie Garner | 2082 zł | 108 246 zł | 16 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Billy Midgley | 2082 zł | 108 246 zł | 18 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Bradley Mundy | 2082 zł | 108 246 zł | 18 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Luca Jackson | 2055 zł | 106 876 zł | 18 | Prawy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Harry Showman | 1765 zł | 91 803 zł | 18 | Skrzydłowy, napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Harvey Corrigan | 1765 zł | 91 803 zł | 16 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Indy Stoller | 1713 zł | 89 063 zł | 16 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Joel Kane | 1660 zł | 86 323 zł | 17 | Lewy obrońca, defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| James Wright | 1660 zł | 86 323 zł | 16 | Bramkarz | Anglia | CZE 2026 | ||
| Josh James | 1660 zł | 86 323 zł | 16 | Napastnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Jack Brookfield | 1660 zł | 86 323 zł | 16 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Jack Arnoll | 1660 zł | 86 323 zł | 16 | Bramkarz | Anglia | CZE 2027 | ||
| Jake Dodd | 1660 zł | 86 323 zł | 18 | Lewy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Khadim Diop | 1607 zł | 83 582 zł | 17 | Defensywny pomocnik | Hiszpania | CZE 2026 | ||
| Luke Simmons | 1555 zł | 80 842 zł | 17 | Prawy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Ruben Butt | 1476 zł | 76 731 zł | 17 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Sam Darwin | 1186 zł | 61 659 zł | 16 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Tom Clifford | 1133 zł | 58 919 zł | 17 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Tyler Forsyth | 1133 zł | 58 919 zł | 16 | Prawy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Yaqoub Zlitni | 870 zł | 45 217 zł | 16 | Lewy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 31% budżetu płacowego, spośród 60 zawodników, których zarobki znamy.
Salford City na tle League Two
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Salford City średnia League Two · Salford City płaci powyżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Salford City, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Salford City w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Salford City w sezonie 2026/27 wynosi 36 095 179 zł rocznie (694 138 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 60 zawodników. Mamy zarobki wszystkich 60 zawodników kadry.
Kto zarabia najwięcej w klubie Salford City?
Macaulay Langstaff jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Salford City — 52 700 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Salford City?
Zawodnik klubu Salford City w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 21 138 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 25, których zarobki znamy. Mediana wynosi 21 080 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Salford City?
Salford City gra w rozgrywkach League Two. League Two (Anglia) to 4. poziom rozgrywkowy w piłce nożnej.
Inne zespoły League Two
































