
Notts County 2026/27 - zarobki zawodników
League One · najlepiej zarabiający Dean Campbell z pensją 22 660 zł tygodniowo · zobacz transfery Notts County · Zarobki wszech czasów
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 9 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dean Campbell | 22 660 zł | 1 178 320 zł | 24 | Defensywny pomocnik | Szkocja | CZE 2027 | ||
| Lucas Ness | 20 600 zł | 1 071 200 zł | 23 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Kelle Roos | 20 600 zł | 1 071 200 zł | 33 | Bramkarz | Holandia | CZE 2027 | ||
| Ollie Norburn | 19 570 zł | 1 017 640 zł | 32 | Defensywny pomocnik | Grenada | CZE 2026 | ||
| Oliver Cooper | 19 570 zł | 1 017 640 zł | 25 | Ofensywny pomocnik | Walia | CZE 2027 | ||
| Tyrese Hall | 18 540 zł | 964 080 zł | 19 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2029 | ||
| Conor Grant | 17 510 zł | 910 520 zł | 23 | Ofensywny pomocnik | Irlandia | CZE 2027 | ||
| Jacob Bedeau | 15 965 zł | 830 180 zł | 25 | Środkowy obrońca | Grenada | CZE 2027 | ||
| James Gibbons | 15 965 zł | 830 180 zł | 27 | Obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Lee Ndlovu | 15 450 zł | 803 400 zł | 30 | Napastnik | Zimbabwe | CZE 2027 | ||
| Matthew Platt | 14 935 zł | 776 620 zł | 27 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Scott Robertson | 13 390 zł | 696 280 zł | 23 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Szkocja | CZE 2029 | ||
| Daniel Kanu | 12 360 zł | 642 720 zł | 20 | Napastnik | Sierra Leone | CZE 2027 | ||
| Emile Acquah | 11 845 zł | 615 940 zł | 25 | Napastnik | Anglia | MAJ 2028 | ||
| James Belshaw | 10 815 zł | 562 380 zł | 34 | Bramkarz | Anglia | CZE 2027 | ||
| Lewis Macari | 10 300 zł | 535 600 zł | 23 | Środkowy obrońca | Szkocja | CZE 2027 | ||
| Nick Tsaroulla | 9785 zł | 508 820 zł | 26 | Lewy obrońca, lewy pomocnik | Cypr | CZE 2026 | ||
| Max Sanders | 9785 zł | 508 820 zł | 26 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Matty Palmer | 9785 zł | 508 820 zł | 30 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Rod McDonald | 8755 zł | 455 260 zł | 33 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Rosaire Longelo | 8755 zł | 455 260 zł | 25 | Wahadłowy, skrzydłowy | Anglia | CZE 2026 | ||
| Beck-Ray Enoru | 7725 zł | 401 700 zł | 22 | Skrzydłowy | Kamerun | CZE 2028 | ||
| Harry Griffiths | 6180 zł | 321 360 zł | 20 | Bramkarz | Anglia | CZE 2027 | ||
| Jack Evans | 5665 zł | 294 580 zł | 24 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Luke Browne | 5150 zł | 267 800 zł | 19 | Środkowy obrońca | Irlandia | CZE 2028 | ||
| Matthew Baker | 4635 zł | 241 020 zł | 22 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Walia | CZE 2026 | ||
| Matthew Baker | 4635 zł | 241 020 zł | 22 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Walia | - | ||
| Maziar Kouhyar | 4635 zł | 241 020 zł | 27 | Ofensywny pomocnik | Afganistan | CZE 2026 | ||
| Darius Lipsiuc | 4223 zł | 219 596 zł | 19 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Irlandia | CZE 2026 | ||
| Charlie Gill | 2987 zł | 155 324 zł | 20 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Alex Li | 2575 zł | 133 900 zł | 19 | Napastnik | China PR | CZE 2026 | ||
| Harry Daykin | 2472 zł | 128 544 zł | 20 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Alfie Goodwin | 2318 zł | 120 510 zł | 17 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Frankie Devereaux | 2318 zł | 120 510 zł | 19 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Carter Foxe | 2215 zł | 115 154 zł | 19 | Prawy skrzydłowy | Australia | CZE 2026 | ||
| Cassius Cisse | 2215 zł | 115 154 zł | 19 | Prawy obrońca | Francja | CZE 2026 | ||
| Daniel Adiefeh | 2163 zł | 112 476 zł | 19 | Środkowy pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| James Sanderson | 2112 zł | 109 798 zł | 18 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Alfie Rice | 2086 zł | 108 459 zł | 17 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Adam Rowe | 2086 zł | 108 459 zł | 17 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Ashton Shaw | 2086 zł | 108 459 zł | 16 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Cameron Maltby | 1983 zł | 103 103 zł | 16 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Charlie Milner | 1983 zł | 103 103 zł | 18 | Środkowy pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Harrison Hazard | 1957 zł | 101 764 zł | 18 | Lewy wahadłowy, lewy skrzydłowy | Anglia | CZE 2026 | ||
| Harvey Lawson | 1957 zł | 101 764 zł | 17 | Bramkarz | Anglia | CZE 2026 | ||
| Darshan Lemard | 1931 zł | 100 425 zł | 16 | Skrzydłowy | Anglia | CZE 2027 | ||
| Daniel Emmanuel | 1931 zł | 100 425 zł | 17 | Lewy wahadłowy | Anglia | CZE 2026 | ||
| Nathan Beckett | 1906 zł | 99 086 zł | 19 | Bramkarz | Anglia | CZE 2026 | ||
| Ellis Martin | 1880 zł | 97 747 zł | 17 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Elias Reaney | 1880 zł | 97 747 zł | 18 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Edward Lilley | 1880 zł | 97 747 zł | 16 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| George Lodge | 1777 zł | 92 391 zł | 16 | Napastnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Isaac Smart | 1674 zł | 87 035 zł | 17 | Napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Themba Nyirenda | 1597 zł | 83 018 zł | 17 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Zac Noon | 1571 zł | 81 679 zł | 17 | Bramkarz | Anglia | CZE 2026 | ||
| Kameron Muir | 1571 zł | 81 679 zł | 15 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Zac Denman | 1571 zł | 81 679 zł | 17 | Napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Luca Fletcher | 1519 zł | 79 001 zł | 16 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Mylo Baker | 1468 zł | 76 323 zł | 17 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Milai Perrot | 1442 zł | 74 984 zł | 19 | Bramkarz | Bermudy | CZE 2026 | ||
| Nikodem Szczesny | 1416 zł | 73 645 zł | 17 | Defensywny pomocnik | Polska | CZE 2026 | ||
| Owen Bickley | 1365 zł | 70 967 zł | 18 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Theo Robinson | 1339 zł | 69 628 zł | 19 | Środkowy obrońca | Walia | CZE 2026 | ||
| Rares Ciuera | 1210 zł | 62 933 zł | 16 | Skrzydłowy | Rumunia | CZE 2027 | ||
| Sam Bator | 1159 zł | 60 255 zł | 16 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Stanley Hipkiss | 1159 zł | 60 255 zł | 17 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 25% budżetu płacowego, spośród 66 zawodników, których zarobki znamy.
Notts County na tle League One
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Notts County średnia League One · Notts County płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Notts County, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Notts County w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Notts County w sezonie 2026/27 wynosi 21 764 106 zł rocznie (418 541 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 66 zawodników. Mamy zarobki wszystkich 66 zawodników kadry.
Kto zarabia najwięcej w klubie Notts County?
Dean Campbell jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Notts County — 22 660 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Notts County?
Zawodnik klubu Notts County w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 12 638 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 24, których zarobki znamy. Mediana wynosi 11 330 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Notts County?
Notts County gra w rozgrywkach League One. League One (Anglia) to 3. poziom rozgrywkowy w piłce nożnej.
Inne zespoły League One

































