
Stockport County 2026/27 - zarobki zawodników
League One · najlepiej zarabiający Ben Osborn z pensją 100 130 zł tygodniowo · zobacz transfery Stockport County · Zarobki wszech czasów
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 8 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ben Osborn | 100 130 zł | 5 206 760 zł | 30 | Lewy wahadłowy, defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Lewis Bate | 42 160 zł | 2 192 320 zł | 22 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Oliver Norwood | 41 106 zł | 2 137 512 zł | 34 | Defensywny pomocnik | Irlandia Północna | CZE 2027 | ||
| Brad Hills | 34 255 zł | 1 781 260 zł | 21 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2030 | ||
| Josh Dacres-Cogley | 32 147 zł | 1 671 644 zł | 29 | Prawy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Adama Sidibeh | 28 985 zł | 1 507 220 zł | 27 | Napastnik | Gambia | CZE 2028 | ||
| Callum Camps | 28 458 zł | 1 479 816 zł | 29 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Irlandia Północna | CZE 2027 | ||
| Eoghan O'Connell | 27 931 zł | 1 452 412 zł | 29 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Irlandia | CZE 2026 | ||
| Lewis Fiorini | 26 350 zł | 1 370 200 zł | 23 | Ofensywny pomocnik | Szkocja | CZE 2027 | ||
| Kyle Wootton | 26 350 zł | 1 370 200 zł | 28 | Napastnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Tayo Edun | 24 242 zł | 1 260 584 zł | 27 | Lewy obrońca, środkowy pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Ethan Pye | 22 661 zł | 1 178 372 zł | 22 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Jack Diamond | 21 607 zł | 1 123 564 zł | 25 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Benoný Breki Andrésson | 18 445 zł | 959 140 zł | 19 | Napastnik | Islandia | CZE 2028 | ||
| Jay Mingi | 16 337 zł | 849 524 zł | 24 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Ryan Rydel | 14 229 zł | 739 908 zł | 24 | Lewy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Luca Ashby-Hammond | 10 540 zł | 548 080 zł | 24 | Bramkarz | Anglia | CZE 2026 | ||
| Mikaël Mandron | 10 013 zł | 520 676 zł | 30 | Napastnik | Francja | MAJ 2026 | ||
| Tom Wilson-Brown | 8432 zł | 438 464 zł | 20 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Andrew Wogan | 4743 zł | 246 636 zł | 19 | Bramkarz | Irlandia | CZE 2028 | ||
| Mamadou Jobe | 4743 zł | 246 636 zł | 22 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Kyron Gordon | 4216 zł | 219 232 zł | 23 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Ryan Glover | 3689 zł | 191 828 zł | 24 | Wahadłowy, ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Arian Allen | 3162 zł | 164 424 zł | 17 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Archie Davis | 3162 zł | 164 424 zł | 18 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Cian O'Shea | 3057 zł | 158 943 zł | 18 | Bramkarz | Irlandia | CZE 2027 | ||
| Che Gardner | 3057 zł | 158 943 zł | 17 | Prawy wahadłowy, lewy skrzydłowy | Anglia | CZE 2027 | ||
| Joe Hillary | 2688 zł | 139 760 zł | 18 | Lewy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Marcus Kouam | 2530 zł | 131 539 zł | 18 | Napastnik | Kamerun | CZE 2027 | ||
| Nathaniel Mapengu | 2477 zł | 128 799 zł | 17 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Rhys Watson | 2266 zł | 117 837 zł | 18 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Alfie Jones | 2134 zł | 110 986 zł | 16 | Napastnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Kane Mavrantziotis-Bove | 2108 zł | 109 616 zł | 18 | Bramkarz | Anglia | CZE 2026 | ||
| Ben Buckley | 2082 zł | 108 246 zł | 17 | Bramkarz | Anglia | CZE 2027 | ||
| Bruno Cina | 2082 zł | 108 246 zł | 18 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Collins Nino | 2029 zł | 105 505 zł | 17 | Prawy skrzydłowy, napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Chima Okoligan | 2029 zł | 105 505 zł | 18 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Daniel Marshall | 1976 zł | 102 765 zł | 17 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Harley Windsor | 1765 zł | 91 803 zł | 16 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Israel Pither | 1713 zł | 89 063 zł | 16 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Jacob Rae | 1660 zł | 86 323 zł | 16 | Środkowy pomocnik | Walia | CZE 2027 | ||
| Jayden Nkodia | 1660 zł | 86 323 zł | 18 | Skrzydłowy, napastnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Jacob Maher | 1660 zł | 86 323 zł | 16 | Środkowy pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| John Williams-Lawless | 1660 zł | 86 323 zł | 17 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Joe Astles | 1660 zł | 86 323 zł | 16 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Jake Lewis | 1660 zł | 86 323 zł | 18 | Prawy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| James Lewis | 1660 zł | 86 323 zł | 16 | Środkowy pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Louie Rawlinson | 1555 zł | 80 842 zł | 17 | Lewy obrońca, środkowy pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Michee Dialundama | 1502 zł | 78 101 zł | 18 | Środkowy pomocnik | Szkocja | CZE 2026 | ||
| Mohamed Sheriff | 1502 zł | 78 101 zł | 16 | Skrzydłowy | Anglia | CZE 2027 | ||
| Mekhi McLeod | 1502 zł | 78 101 zł | 18 | Prawy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Newton Udoette | 1449 zł | 75 361 zł | 16 | Skrzydłowy | Anglia | CZE 2027 | ||
| Nathan Hughes | 1449 zł | 75 361 zł | 16 | Bramkarz | Anglia | CZE 2027 | ||
| Stephen Maylett | 1186 zł | 61 659 zł | 18 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Sam Lennon | 1186 zł | 61 659 zł | 18 | Środkowy pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Saul Gardner | 1186 zł | 61 659 zł | 17 | Środkowy pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 41% budżetu płacowego, spośród 56 zawodników, których zarobki znamy.
Stockport County na tle League One
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Stockport County średnia League One · Stockport County płaci powyżej średniej ligowej w 1 z 3. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Stockport County, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Stockport County w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Stockport County w sezonie 2026/27 wynosi 32 043 497 zł rocznie (616 221 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 56 zawodników. Mamy zarobki wszystkich 56 zawodników kadry.
Kto zarabia najwięcej w klubie Stockport County?
Ben Osborn jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Stockport County — 100 130 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Stockport County?
Zawodnik klubu Stockport County w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 25 575 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 19, których zarobki znamy. Mediana wynosi 24 242 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Stockport County?
Stockport County gra w rozgrywkach League One. League One (Anglia) to 3. poziom rozgrywkowy w piłce nożnej.
Inne zespoły League One



































