
Sheffield Wednesday 2026/27 - zarobki zawodników
League One · najlepiej zarabiający Barry Bannan z pensją 116 150 zł tygodniowo · zobacz transfery Sheffield Wednesday
Mamy zarobki wszystkich 53 zawodników kadry. Średnia obejmuje 14 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy.
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 9 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Barry Bannan | 116 150 zł | 6 039 800 zł | 35 | DM | Szkocja | ||
| Jamal Lowe | 75 750 zł | 3 939 000 zł | 30 | AM RL, ST | Jamajka | ||
| Liam Palmer | 75 750 zł | 3 939 000 zł | 33 | D RC, DM | Szkocja | ||
| Di'Shon Bernard | 70 700 zł | 3 676 400 zł | 24 | D C | Jamajka | ||
| Max Lowe | 70 700 zł | 3 676 400 zł | 28 | D/WB L | Anglia | ||
| Joe Lumley | 40 905 zł | 2 127 060 zł | 30 | GK | Anglia | ||
| Ricardo Almeida Santos | 40 400 zł | 2 100 800 zł | 30 | D C | Republika Zielonego Przylądka | ||
| Mason Burstow | 39 895 zł | 2 074 540 zł | 21 | AM RL, ST | Anglia | ||
| Billy Mitchell | 37 875 zł | 1 969 500 zł | 24 | DM | Anglia | ||
| Liam Cooper | 35 350 zł | 1 838 200 zł | 33 | D C | Szkocja | ||
| Yan Valery | 30 300 zł | 1 575 600 zł | 26 | D RC | Tunezja | ||
| Tyler Onyango | 28 280 zł | 1 470 560 zł | 22 | D C, DM | Anglia | ||
| Sil Swinkels | 23 230 zł | 1 207 960 zł | 21 | D C | Holandia | ||
| Gabriel Otegbayo | 16 160 zł | 840 320 zł | 20 | D C | Irlandia | ||
| Jaden Heskey | 15 655 zł | 814 060 zł | 19 | AM C | Anglia | ||
| Connal Trueman | 12 120 zł | 630 240 zł | 29 | GK | Anglia | ||
| Callum Slattery | 12 120 zł | 630 240 zł | 26 | DM, AM C | Anglia | ||
| Sean Fusire | 8080 zł | 420 160 zł | 20 | D/WB R, DM, M RC | Zimbabwe | ||
| Jordi Liongola | 5555 zł | 288 860 zł | 25 | D/WB/AM R | Burundi | ||
| George Brown | 3485 zł | 181 194 zł | 19 | ST | Anglia | ||
| Gui Siqueira | 3232 zł | 168 064 zł | 20 | D/WB R | Brazylia | ||
| Joe Emery | 2828 zł | 147 056 zł | 18 | D RC, DM | Anglia | ||
| Bruno Fernandes | 2727 zł | 141 804 zł | 19 | ST | Portugalia | ||
| Mackenzie Maltby | 2677 zł | 139 178 zł | 20 | D C | Anglia | ||
| Cole McGhee | 2677 zł | 139 178 zł | 19 | D C | Anglia | ||
| Denny Oliver | 2626 zł | 136 552 zł | 18 | DM | Anglia | ||
| Devlan Moses | 2626 zł | 136 552 zł | 19 | ST | Anglia | ||
| Ernie Weaver | 2576 zł | 133 926 zł | 18 | D C | Anglia | ||
| Donald Kamwa | 2576 zł | 133 926 zł | 19 | AM RL | Anglia | ||
| Harry Evers | 2424 zł | 126 048 zł | 18 | D/WB/AM L | Anglia | ||
| Jack Phillips | 2323 zł | 120 796 zł | 19 | GK | Anglia | ||
| Jarvis Thornton | 2323 zł | 120 796 zł | 19 | DM | Anglia | ||
| Aodhan Sopala | 2045 zł | 106 353 zł | 17 | DM | Kanada | ||
| Charlie Hobbs | 1944 zł | 101 101 zł | 17 | GK | Anglia | ||
| Charlie Robinson | 1944 zł | 101 101 zł | 16 | ST | Anglia | ||
| Daniel da Costa | 1894 zł | 98 475 zł | 16 | AM RL, ST | Portugalia | ||
| Dennis Kohn | 1894 zł | 98 475 zł | 16 | AM C | Anglia | ||
| Harry Chadbourne | 1692 zł | 87 971 zł | 16 | AM C | Anglia | ||
| James Kay | 1591 zł | 82 719 zł | 16 | D C, DM | Anglia | ||
| Joel Akpobi | 1591 zł | 82 719 zł | 17 | ST | Anglia | ||
| Jamie Darley | 1591 zł | 82 719 zł | 16 | D C | Anglia | ||
| Jack Barraclough Faulkner | 1591 zł | 82 719 zł | 16 | D L | Anglia | ||
| Jacob Jessop | 1591 zł | 82 719 zł | 17 | D/WB L | Anglia | ||
| Kailen Hatfield | 1540 zł | 80 093 zł | 16 | D C | Anglia | ||
| Kleven De Oliveira | 1540 zł | 80 093 zł | 16 | AM RLC, F C | Anglia | ||
| Liam Clayton | 1490 zł | 77 467 zł | 16 | M C | Anglia | ||
| Noah Dixon | 1389 zł | 72 215 zł | 16 | WB L | Anglia | ||
| Oliver Bramhall | 1338 zł | 69 589 zł | 16 | GK | Anglia | ||
| Perry Ridge | 1288 zł | 66 963 zł | 16 | D C | Anglia | ||
| Roman Cawley | 1187 zł | 61 711 zł | 16 | D C, DM | Anglia | ||
| Reuben Selby | 1187 zł | 61 711 zł | 16 | D/WB R | Anglia | ||
| Thomas Streets | 1086 zł | 56 459 zł | 16 | GK | Anglia | ||
| Will Grainger | 934 zł | 48 581 zł | 16 | ST | Walia | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 50% budżetu płacowego, spośród 53 zawodników, których zarobki znamy.
Sheffield Wednesday na tle League One
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Sheffield Wednesday średnia League One · Sheffield Wednesday płaci powyżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Sheffield Wednesday, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Sheffield Wednesday w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Sheffield Wednesday w sezonie 2026/27 wynosi 42 765 723 zł rocznie (822 418 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 53 zawodników. Mamy zarobki wszystkich 53 zawodników kadry.
Kto zarabia najwięcej w klubie Sheffield Wednesday?
Barry Bannan jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Sheffield Wednesday — 116 150 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Sheffield Wednesday?
Zawodnik klubu Sheffield Wednesday w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 46 566 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 14, których zarobki znamy. Mediana wynosi 39 138 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Sheffield Wednesday?
Sheffield Wednesday gra w rozgrywkach League One. League One (Anglia) to 3. poziom rozgrywkowy w piłce nożnej.
Inne zespoły League One





















