
Cambridge United 2026/27 - zarobki zawodników
League One · najlepiej zarabiający Gassan Ahadme z pensją 31 310 zł tygodniowo · zobacz transfery Cambridge United
Mamy zarobki wszystkich 41 zawodników kadry. Średnia obejmuje 15 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy.
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 2 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gassan Ahadme | 31 310 zł | 1 628 120 zł | 24 | ST | Hiszpania | ||
| Dominic Ball | 22 220 zł | 1 155 440 zł | 29 | D R, DM | Anglia | ||
| Kelland Watts | 20 200 zł | 1 050 400 zł | 25 | D C | Anglia | ||
| Pelly-Ruddock Mpanzu | 19 190 zł | 997 880 zł | 31 | DM | Anglia | ||
| Sullay Kaikai | 18 180 zł | 945 360 zł | 29 | AM LC | Sierra Leone | ||
| Ben Knight | 17 675 zł | 919 100 zł | 23 | AM RLC | Anglia | ||
| Louis Appéré | 15 150 zł | 787 800 zł | 26 | AM RL, ST | Szkocja | ||
| Liam Bennett | 15 150 zł | 787 800 zł | 23 | D/WB R | Anglia | ||
| Ryan Loft | 13 635 zł | 709 020 zł | 27 | ST | Anglia | ||
| Shayne Lavery | 13 130 zł | 682 760 zł | 26 | AM L, ST | Irlandia Północna | ||
| George Hoddle | 11 110 zł | 577 720 zł | 19 | DM | Anglia | ||
| Glenn McConnell | 11 110 zł | 577 720 zł | 20 | AM RC | Irlandia | ||
| Patrick Bauer | 9090 zł | 472 680 zł | 32 | D C | Niemcy | ||
| Shane McLoughlin | 8080 zł | 420 160 zł | 28 | D/WB R, DM, M RC | Irlandia | ||
| Callum Stead | 7070 zł | 367 640 zł | 25 | AM RLC, F C | Anglia | ||
| Jake Eastwood | 5555 zł | 288 860 zł | 28 | GK | Anglia | ||
| Zak Bradshaw | 5050 zł | 262 600 zł | 21 | D LC | Anglia | ||
| Mamadou Jobe | 4545 zł | 236 340 zł | 22 | D C | Anglia | ||
| Ben Hughes | 4242 zł | 220 584 zł | 21 | GK | Walia | ||
| Gabriel Breeze | 3737 zł | 194 324 zł | 21 | GK | Anglia | ||
| Harry Dawson | 3434 zł | 178 568 zł | 18 | D/WB R | Anglia | ||
| Jasper Briggs | 3333 zł | 173 316 zł | 18 | GK | Anglia | ||
| Callum Perry | 2677 zł | 139 178 zł | 19 | D LC | Anglia | ||
| Adewale Komolafe | 2045 zł | 106 353 zł | 16 | DM | Anglia | ||
| Blade Earley | 1995 zł | 103 727 zł | 17 | GK | Anglia | ||
| Daniel Ndeda | 1894 zł | 98 475 zł | 16 | AM L | Anglia | ||
| Dempsey Crace | 1894 zł | 98 475 zł | 17 | D C | Anglia | ||
| Daniel Efobi | 1894 zł | 98 475 zł | 16 | ST | Anglia | ||
| Daniel Herd | 1894 zł | 98 475 zł | 16 | DM | Anglia | ||
| Freddie Jolland | 1793 zł | 93 223 zł | 16 | DM | Anglia | ||
| Jordan Yakubu | 1591 zł | 82 719 zł | 16 | D C | Anglia | ||
| Jahrel McKoy | 1591 zł | 82 719 zł | 17 | M C | Anglia | ||
| Jamie Murefu | 1591 zł | 82 719 zł | 16 | D/WB L | Anglia | ||
| Jahkyah Ebanks-Blake | 1591 zł | 82 719 zł | 17 | ST | Anglia | ||
| Zak Sowden-Fletcher | 1540 zł | 80 093 zł | 17 | D C | Anglia | ||
| Zak Massoud | 1540 zł | 80 093 zł | 16 | GK | Anglia | ||
| Lohan McDougald | 1490 zł | 77 467 zł | 16 | ST | Anglia | ||
| Lennon King | 1490 zł | 77 467 zł | 17 | DM | Anglia | ||
| MacDonald Murefu | 1439 zł | 74 841 zł | 16 | AM RL, ST | Anglia | ||
| Ryan Gray | 1187 zł | 61 711 zł | 17 | M C | Anglia | ||
| Samuel Okolie | 1136 zł | 59 085 zł | 17 | ST | Seszele | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 38% budżetu płacowego, spośród 41 zawodników, których zarobki znamy.
Cambridge United na tle League One
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Cambridge United średnia League One · Cambridge United płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Cambridge United, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Cambridge United w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Cambridge United w sezonie 2026/27 wynosi 15 312 206 zł rocznie (294 466 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 41 zawodników. Mamy zarobki wszystkich 41 zawodników kadry.
Kto zarabia najwięcej w klubie Cambridge United?
Gassan Ahadme jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Cambridge United — 31 310 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Cambridge United?
Zawodnik klubu Cambridge United w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 14 680 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 15, których zarobki znamy. Mediana wynosi 15 150 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Cambridge United?
Cambridge United gra w rozgrywkach League One. League One (Anglia) to 3. poziom rozgrywkowy w piłce nożnej.
Inne zespoły League One





















