
Henan FC 2026/27 - zarobki zawodników
Chinese Super League · najlepiej zarabiający Gustavo z pensją 149 350 zł tygodniowo · zobacz transfery Henan FC
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 14 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gustavo | 149 350 zł | 7 766 200 zł | 31 | Napastnik | Brazylia | - | ||
| Bruno Nazário | 43 775 zł | 2 276 300 zł | 30 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Brazylia | GRU 2026 | ||
| Lucas Maia | 25 750 zł | 1 339 000 zł | 32 | Środkowy obrońca | Brazylia | GRU 2026 | ||
| Maidana | 25 235 zł | 1 312 220 zł | 29 | Środkowy obrońca | Brazylia | GRU 2026 | ||
| Zhong Yihao | 20 600 zł | 1 071 200 zł | 29 | Ofensywny pomocnik, napastnik | China PR | GRU 2026 | ||
| Wang Shangyuan (Shangyuan Wang) | 17 510 zł | 910 520 zł | 32 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | China PR | GRU 2026 | ||
| Xu Haofeng | 17 510 zł | 910 520 zł | 26 | Obrońca | China PR | GRU 2026 | ||
| He Chao | 11 330 zł | 589 160 zł | 30 | Defensywny pomocnik | China PR | GRU 2026 | ||
| Zheng Dalun | 10 300 zł | 535 600 zł | 31 | Prawy obrońca, skrzydłowy | China PR | GRU 2026 | ||
| Naibijan | 9785 zł | 508 820 zł | 24 | Lewy obrońca, defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | China PR | GRU 2027 | ||
| Wang Guoming | 7210 zł | 374 920 zł | 35 | Bramkarz | China PR | - | ||
| Xu Jiamin | 7210 zł | 374 920 zł | 31 | Bramkarz | China PR | GRU 2026 | ||
| Huang Ruifeng | 6180 zł | 321 360 zł | 25 | Obrońca, defensywny pomocnik | China PR | GRU 2026 | ||
| Oliver Gerbig | 4877 zł | 253 607 zł | 26 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Hong Kong | GRU 2026 | ||
| Yin Congyao | 4388 zł | 228 166 zł | 28 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik, napastnik | China PR | - | ||
| Du Changjie | 3929 zł | 204 331 zł | 27 | Prawy obrońca, prawy skrzydłowy, napastnik | China PR | - | ||
| Yeljan | 3620 zł | 188 263 zł | 26 | Obrońca | China PR | GRU 2026 | ||
| Yang Kuo | 3363 zł | 174 873 zł | 32 | Prawy obrońca, defensywny pomocnik, środkowy pomocnik | China PR | GRU 2026 | ||
| Yang Yilin | 2848 zł | 148 093 zł | 26 | Boczny obrońca, ofensywny pomocnik | China PR | - | ||
| Abdurusul | 2642 zł | 137 381 zł | 24 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | China PR | GRU 2026 | ||
| Chen Keqiang (Keqiang Chen) | 2369 zł | 123 188 zł | 25 | Ofensywny pomocnik | China PR | GRU 2027 | ||
| Liu Yixin | 1988 zł | 103 371 zł | 24 | Boczny obrońca | China PR | GRU 2026 | ||
| Fan Xulin | 1427 zł | 74 181 zł | 19 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | China PR | - | ||
| Gao Yunpeng | 1406 zł | 73 109 zł | 25 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | China PR | - | ||
| Liu Jiahui | 1391 zł | 72 306 zł | 24 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | China PR | - | ||
| Wang Jinshuai | 1339 zł | 69 628 zł | 24 | Bramkarz | China PR | GRU 2026 | ||
| Tang Xu | 1308 zł | 68 021 zł | 22 | Prawy skrzydłowy, napastnik | China PR | GRU 2026 | ||
| Shi Chenglong | 1040 zł | 54 096 zł | 26 | Bramkarz | China PR | - | ||
| Ruan Yuanhong | 1040 zł | 54 096 zł | 21 | Skrzydłowy | China PR | - | ||
| Ablahan (Ablahan Halik) | 747 zł | 38 831 zł | 24 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik, napastnik | China PR | - | ||
| Hou Jiarui | - | - | 20 | Skrzydłowy, napastnik | China PR | - | ||
| Hou Jiahao | - | - | 20 | Skrzydłowy, napastnik | China PR | - | ||
| Li Xiaopeng | - | - | 21 | Ofensywny pomocnik, napastnik | China PR | - | ||
| Liu Yuqi | - | - | 21 | Bramkarz | China PR | - | ||
| Ding Runze | - | - | 20 | Lewy pomocnik | China PR | - | ||
| Akbair | - | - | 19 | Skrzydłowy, napastnik | China PR | - | ||
| Maranhão | - | - | 17 | Ofensywny pomocnik | Brazylia | MAR 2026 | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 68% budżetu płacowego, spośród 30 zawodników, których zarobki znamy.
Henan FC na tle Chinese Super League
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Henan FC średnia Chinese Super League · Henan FC płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Henan FC, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Henan FC w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Henan FC w sezonie 2026/27 wynosi 20 356 281 zł rocznie (391 467 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 37 zawodników. Mamy zarobki 30 z 37 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Henan FC?
Gustavo jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Henan FC — 149 350 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Henan FC?
Zawodnik klubu Henan FC w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 13 895 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 28, których zarobki znamy. Mediana wynosi 4635 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Henan FC?
Henan FC gra w rozgrywkach Chinese Super League. Chinese Super League (Chiny) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.


















