Zarobki zawodników — Chinese Super League
15 klubów Chinese Super League, które śledzimy, płaci łącznie 8 493 694 zł tygodniowo. Najwięcej zarabia Cryzan — 221 450 zł tygodniowo.
Budżet płacowy według klubu
Łączne tygodniowe wydatki na zarobki zawodników
Najlepiej zarabiający — Chinese Super League
Dziesięciu najlepiej zarabiających bierze 18% budżetu ligi
Ile naprawdę zarabia zawodnik Chinese Super League
Tygodniowe zarobki 251 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy, spośród 524 w kadrach
Mediana 22 660 zł tygodniowo wobec średniej 33 094 zł, na 251 zawodnikach, których to obejmuje. Średnia jest tak wysoka, bo ciągnie ją garstka kontraktów na szczycie.
Ile zarabia każda pozycja
Średnie tygodniowe zarobki i udział w budżecie płacowym wśród zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Lata najwyższych zarobków
Średnie tygodniowe zarobki według przedziału wiekowego
Skąd pochodzą zawodnicy Chinese Super League
Dziesięć najczęstszych narodowości w lidze
Wszystkie kluby Chinese Super League
Budżet płacowy, liczebność kadry i najlepiej zarabiający. Kliknij nagłówek, aby posortować.
| KLUB | BUDŻET/TYDZIEŃ | BUDŻET/ROK | ŚREDNIA 22+ | KADRA | NAJLEPIEJ ZARABIAJĄCY | Z PENSJĄ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| | 1 018 160 zł | 52 944 328 zł52,9 mln zł | 35 741 zł | 44 | Leonardo (Leonardo Nascimento Lopes de Souza) | 144 200 zł |
| Yunnan Yukun | 946 055 zł | 49 194 860 zł49,2 mln zł | 55 651 zł | 31 | Andrei Burcă | 128 750 zł |
| | 945 664 zł | 49 174 507 zł49,2 mln zł | 32 275 zł | 42 | Fábio Abreu | 97 850 zł |
| | 845 805 zł | 43 981 865 zł44 mln zł | 33 362 zł | 30 | Ibrahim Amadou | 216 300 zł |
| | 739 380 zł | 38 447 778 zł38,4 mln zł | 33 769 zł | 48 | Cryzan | 221 450 zł |
| Chengdu Rongcheng | 693 705 zł | 36 072 660 zł36,1 mln zł | 57 912 zł | 31 | Matheus Jussa (Matheus Isaias dos Santos) | 139 050 zł |
| | 571 387 zł | 29 712 142 zł29,7 mln zł | 22 284 zł | 40 | Robert Beric | 169 950 zł |
| Zhejiang FC | 516 545 zł | 26 860 340 zł26,9 mln zł | 50 934 zł | 28 | Park Jin-Seob | 128 750 zł |
| Dalian Yingbo | 490 795 zł | 25 521 340 zł25,5 mln zł | 54 533 zł | 36 | Nicolae Stanciu | 123 600 zł |
| | 415 456 zł | 21 603 694 zł21,6 mln zł | 18 834 zł | 26 | Alberto Quiles | 82 400 zł |
| | 391 467 zł | 20 356 281 zł20,4 mln zł | 13 895 zł | 37 | Gustavo | 149 350 zł |
| Shenzhen Peng City | 349 170 zł | 18 156 840 zł18,2 mln zł | 49 883 zł | 29 | Albion Ademi | 103 000 zł |
| Qingdao West Coast | 284 795 zł | 14 809 340 zł14,8 mln zł | 40 685 zł | 27 | Davidson | 97 850 zł |
| Wuhan Three Towns | 182 310 zł | 9 480 120 zł9,5 mln zł | 22 789 zł | 42 | Gustavo Sauer | 37 080 zł |
| Qingdao Hainiu | 103 000 zł | 5 356 000 zł5,4 mln zł | 20 600 zł | 33 | Yaw Yeboah | 32 445 zł |
Najczęstsze pytania
Zarobki — Chinese Super League
Jaki jest łączny budżet płacowy Chinese Super League?
15 klubów Chinese Super League, które śledzimy, płaci łącznie 8 493 694 zł tygodniowo, czyli 441 672 096 zł rocznie, na 524 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w Chinese Super League?
Cryzan z klubu Shandong Taishan — 221 450 zł tygodniowo, czyli 11 515 400 zł rocznie.
Który klub Chinese Super League ma największy budżet płacowy?
Shanghai Port — 1 018 160 zł tygodniowo na 44 zawodników.
Ile wynoszą średnie zarobki w Chinese Super League?
33 094 zł tygodniowo na 251 zawodnikach w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy. Mediana wynosi 22 660 zł.






