
Shandong Taishan 2026/27 - zarobki zawodników
Chinese Super League · najlepiej zarabiający Cryzan z pensją 217 580 zł tygodniowo · zobacz transfery Shandong Taishan
Mamy zarobki 36 z 48 zawodników. Średnia obejmuje 21 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy.
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 18 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cryzan | 217 580 zł | 11 314 160 zł | 29 | AM RLC, F C | Brazylia | ||
| Valeri Qazaishvili | 111 320 zł | 5 788 640 zł | 32 | AM RLC, F C | Gruzja | ||
| Zeca | 70 840 zł | 3 683 680 zł | 28 | ST | Brazylia | ||
| Gao Zhunyi | 36 432 zł | 1 894 464 zł | 29 | D RLC, DM | China PR | ||
| Pedro Álvaro | 34 408 zł | 1 789 216 zł | 25 | D C | Portugalia | ||
| Wang Dalei | 30 360 zł | 1 578 720 zł | 36 | GK | China PR | ||
| Zheng Zheng | 25 300 zł | 1 315 600 zł | 36 | D LC | China PR | ||
| Liu Yang | 25 300 zł | 1 315 600 zł | 30 | D/WB/AM L | China PR | ||
| Liu Binbin | 25 300 zł | 1 315 600 zł | 32 | D/WB R, AM RL | China PR | ||
| Li Yuanyi | 25 300 zł | 1 315 600 zł | 31 | DM, AM C | China PR | ||
| Xie Wenneng | 17 204 zł | 894 608 zł | 24 | D/WB R, AM RL | China PR | ||
| Guilherme Madruga | 16 192 zł | 841 984 zł | 24 | DM | Brazylia | ||
| Duan-Liu Yu | 12 144 zł | 631 488 zł | 26 | AM RLC, F C | China PR | ||
| Chen Pu | 12 144 zł | 631 488 zł | 28 | AM RLC, F C | China PR | ||
| Wang Tong | 12 144 zł | 631 488 zł | 32 | D/WB R, DM | China PR | ||
| Huang Zhengyu | 11 132 zł | 578 864 zł | 28 | D C, DM | China PR | ||
| Mawlan | 9614 zł | 499 928 zł | 21 | AM RLC | China PR | ||
| Zhao Jianfei | 4271 zł | 222 073 zł | 26 | D C | China PR | ||
| Liu Guobo | 3694 zł | 192 078 zł | 25 | AM RLC, F C | China PR | ||
| Raphaël Merkies | 3542 zł | 184 184 zł | 23 | D/WB/AM RL | Hong Kong | ||
| Chen Zeshi | 2631 zł | 136 822 zł | 20 | DM, AM C | China PR | ||
| Yu Jinyong | 2474 zł | 128 666 zł | 21 | GK | China PR | ||
| Shi Songchen | 1994 zł | 103 669 zł | 19 | D RC | China PR | ||
| Yin Jiaxi | 1472 zł | 76 568 zł | 20 | D C, DM | China PR | ||
| Peng Xiao | 1336 zł | 69 464 zł | 19 | D C, DM | China PR | ||
| Ma Yinhao | 1275 zł | 66 306 zł | 19 | DM | China PR | ||
| Yan Hengye | 1245 zł | 64 728 zł | 21 | D C, ST | China PR | ||
| Mei Shuaijun | 1219 zł | 63 412 zł | 19 | DM, AM/F C | China PR | ||
| Fu Zhenhao | 1164 zł | 60 518 zł | 20 | GK | China PR | ||
| Sun Qihang (Qihang Sun) | 1063 zł | 55 255 zł | 23 | GK | China PR | ||
| Zhou Ziang | 1063 zł | 55 255 zł | 22 | D R, DM | China PR | ||
| Liu Fanyi | 1063 zł | 55 255 zł | 21 | D/WB R, DM, AM RLC | China PR | ||
| Sheng Muze | 1063 zł | 55 255 zł | 21 | GK | China PR | ||
| Deng Chunze | 1063 zł | 55 255 zł | 20 | AM RLC, F C | China PR | ||
| Yang Ruiqi | 1063 zł | 55 255 zł | 21 | D C, ST | China PR | ||
| Imran | 1052 zł | 54 729 zł | 20 | D C, DM | China PR | ||
| Qi Qiancheng | - | - | 19 | D C | China PR | ||
| Fu Yuxuan | - | - | 19 | DM | China PR | ||
| He Kanghua | - | - | 18 | AM RLC, F C | China PR | ||
| Wang Tianyou | - | - | 19 | D RC | China PR | ||
| Peng Yixiang | - | - | 20 | ST | China PR | ||
| He Bingzhuang | - | - | 19 | D RC | China PR | ||
| Jing Xinbo | - | - | 20 | D R | China PR | ||
| Liu Qiwei | - | - | 19 | GK | China PR | ||
| Zhang Yutong | - | - | 19 | AM RL, ST | China PR | ||
| Xemxidin | - | - | 20 | D/WB RL, AM RL | China PR | ||
| Lu Junwei | - | - | 19 | AM R, ST | China PR | ||
| Azhar | - | - | 19 | AM RLC, F C | China PR | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 65% budżetu płacowego, spośród 36 zawodników, których zarobki znamy.
Shandong Taishan na tle Chinese Super League
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Shandong Taishan średnia Chinese Super League · Shandong Taishan płaci powyżej średniej ligowej w 1 z 4. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Shandong Taishan, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Shandong Taishan w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Shandong Taishan w sezonie 2026/27 wynosi 37 775 875 zł rocznie (726 459 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 48 zawodników. Mamy zarobki 36 z 48 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Shandong Taishan?
Cryzan jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Shandong Taishan — 217 580 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Shandong Taishan?
Zawodnik klubu Shandong Taishan w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 33 178 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 21, których zarobki znamy. Mediana wynosi 17 204 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Shandong Taishan?
Shandong Taishan gra w rozgrywkach Chinese Super League. Chinese Super League (Chiny) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.





