
Vissel Kobe 2026/27 - zarobki zawodników
J1 League · najlepiej zarabiający Erik z pensją 182 160 zł tygodniowo · zobacz transfery Vissel Kobe
Mamy zarobki 29 z 31 zawodników. Średnia obejmuje 26 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy.
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 4 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Erik | 182 160 zł | 9 472 320 zł | 30 | AM/F C | Brazylia | ||
| Yûya Ôsako | 172 040 zł | 8 946 080 zł | 35 | AM/F C | Japonia | ||
| Yoshinori Mutô | 126 500 zł | 6 578 000 zł | 32 | AM RL, ST | Japonia | ||
| Gotoku Sakai | 75 900 zł | 3 946 800 zł | 34 | D/WB RL | Japonia | ||
| Boniface Nduka | 65 780 zł | 3 420 560 zł | 29 | D C | Japonia | ||
| Takashi Inui | 50 600 zł | 2 631 200 zł | 37 | AM LC | Japonia | ||
| Thuler | 45 034 zł | 2 341 768 zł | 26 | D C | Brazylia | ||
| Diego | 42 504 zł | 2 210 208 zł | 29 | D LC | Brazylia | ||
| Katsuya Nagato | 35 420 zł | 1 841 840 zł | 30 | D/WB L | Japonia | ||
| Takahiro Ohgihara | 33 396 zł | 1 736 592 zł | 33 | DM | Japonia | ||
| Yôsuke Ideguchi | 26 818 zł | 1 394 536 zł | 28 | M C | Japonia | ||
| Daiya Maekawa | 22 264 zł | 1 157 728 zł | 30 | GK | Japonia | ||
| Jean Patric (Jean Patric Lima dos Reis) | 20 746 zł | 1 078 792 zł | 28 | AM RLC | Brazylia | ||
| Kota Watanabe | 20 240 zł | 1 052 480 zł | 26 | DM | Japonia | ||
| Caetano | 17 204 zł | 894 608 zł | 26 | D C | Brazylia | ||
| Takuya Iwanami | 13 156 zł | 684 112 zł | 31 | D C | Japonia | ||
| Tetsushi Yamakawa | 13 156 zł | 684 112 zł | 27 | D C | Japonia | ||
| Daiju Sasaki | 12 144 zł | 631 488 zł | 25 | AM RC, F C | Japonia | ||
| Haruya Ide | 11 132 zł | 578 864 zł | 31 | AM RC | Japonia | ||
| Nanasei Iino | 9614 zł | 499 928 zł | 28 | D/WB/M R | Japonia | ||
| Yuya Kuwasaki | 6578 zł | 342 056 zł | 27 | D/WB R, DM | Japonia | ||
| Yuta Miyahara | 6578 zł | 342 056 zł | 20 | AM RLC | Japonia | ||
| Klismahn | 5060 zł | 263 120 zł | 25 | AM RC | Brazylia | ||
| Ren Komatsu | 3542 zł | 184 184 zł | 26 | AM R, ST | Japonia | ||
| Yuta Goke | 3390 zł | 176 290 zł | 26 | WB R, AM RL, ST | Japonia | ||
| Shota Arai | 3036 zł | 157 872 zł | 36 | GK | Japonia | ||
| Mitsuki Hidaka | 2085 zł | 108 405 zł | 22 | D RL, M C | Japonia | ||
| Niina Tominaga | 1791 zł | 93 144 zł | 20 | AM/F C | Japonia | ||
| Richard Monday Ubong | 1488 zł | 77 357 zł | 19 | GK | Nigeria | ||
| Sota Ito | - | - | 17 | AM L, ST | Japonia | ||
| Issei Takahashi | - | - | 27 | D RC | Japonia | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 60% budżetu płacowego, spośród 29 zawodników, których zarobki znamy.
Vissel Kobe na tle J1 League
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Vissel Kobe średnia J1 League · Vissel Kobe płaci powyżej średniej ligowej w 2 z 4. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Vissel Kobe, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Vissel Kobe w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Vissel Kobe w sezonie 2026/27 wynosi 53 526 502 zł rocznie (1 029 356 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 31 zawodników. Mamy zarobki 29 z 31 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Vissel Kobe?
Erik jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Vissel Kobe — 182 160 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Vissel Kobe?
Zawodnik klubu Vissel Kobe w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 39 210 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 26, których zarobki znamy. Mediana wynosi 20 493 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Vissel Kobe?
Vissel Kobe gra w rozgrywkach J1 League. J1 League (Japonia) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.









