SALARYSPORT
★ 0
UR

Urawa Reds 2026/27 - zarobki zawodników

J1 League · najlepiej zarabiający Miki Yamane z pensją 56 650 zł tygodniowo · zobacz transfery Urawa Reds · Finanse

SEZON
2026/27
TYGODNIOWY BUDŻET PŁACOWY479 tys zł
ROCZNY BUDŻET PŁACOWY 24,9 mln zł
LICZEBNOŚĆ KADRY31
TRENER 67 tys zł Maciej Skorża
ŚREDNIA TYGODNIOWA, 22+ 25 tys zł

Na co idą pieniądze

Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 4 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej

Bramkarze
61 388 zł · 13%
Obrońcy
148 274 zł · 31%
Pomocnicy
105 833 zł · 22%
Napastnicy
163 950 zł · 34%

Zarobki kadry

Zarobki kadry klubu Urawa Reds, 2026/27. Można sortować według zawodnika, wieku oraz zarobków tygodniowych i rocznych.
Obserwuj ZAWODNIK TYGODNIOWO ▼ ROCZNIE WIEK POZYCJA KRAJ WYGASA PORÓWNAJ
Miki Yamane
56 650 zł
2 945 800 zł 31 Środkowy obrońca Japonia GRU 2026
Danilo Boza
48 410 zł
2 517 320 zł 27 Środkowy obrońca Brazylia LIP 2027
Matheus Sávio
46 350 zł
2 410 200 zł 28 Ofensywny pomocnik Brazylia CZE 2027
Tatsuki Seko
46 350 zł
2 410 200 zł 27 Prawy obrońca, defensywny pomocnik Japonia CZE 2027
Samuel Gustafson
39 140 zł
2 035 280 zł 30 Defensywny pomocnik Szwecja CZE 2027
Thiago Santana
33 990 zł
1 767 480 zł 32 Napastnik Brazylia STY 2026
Shusaku Nishikawa
33 990 zł
1 767 480 zł 39 Bramkarz Japonia CZE 2027
Ryoma Watanabe
29 355 zł
1 526 460 zł 28 Ofensywny pomocnik Japonia CZE 2027
Takuro Kaneko
23 690 zł
1 231 880 zł 27 Skrzydłowy Japonia CZE 2027
Hiroki Abe
21 630 zł
1 124 760 zł 26 Ofensywny pomocnik Japonia CZE 2027
Takahiro Sekine
18 540 zł
964 080 zł 30 Boczny obrońca, boczny pomocnik Japonia CZE 2027
Kai Shibato
15 450 zł
803 400 zł 29 Defensywny pomocnik Japonia CZE 2027
Ayumi Niekawa
12 875 zł
669 500 zł 31 Bramkarz Japonia CZE 2027
Yoichi Naganuma
11 845 zł
615 940 zł 28 Boczny obrońca, lewy pomocnik Japonia CZE 2027
Koki Fukui
10 300 zł
535 600 zł 29 Bramkarz Japonia CZE 2027
Kaito Yasui
10 300 zł
535 600 zł 25 Defensywny pomocnik Japonia CZE 2027
Kotaro Hayashi
5150 zł
267 800 zł 24 Boczny obrońca, lewy pomocnik Japonia CZE 2027
Yoshiaki Arai
4223 zł
219 596 zł 29 Bramkarz Japonia CZE 2027
Harumi Minamino
4110 zł
213 704 zł 21 Ofensywny pomocnik, napastnik Japonia CZE 2027
Jumpei Hayakawa
3018 zł
156 931 zł 19 Ofensywny pomocnik Japonia CZE 2027
Kenta Nemoto
2271 zł
118 100 zł 22 Środkowy obrońca Japonia CZE 2027
Toshikazu Teruuchi
1808 zł
93 998 zł 18 Napastnik Japonia CZE 2027
Ado Onaiwu
-
- 29 Ofensywny pomocnik, napastnik Japonia CZE 2027
Hayate Ueki
-
- 21 Prawy skrzydłowy Japonia CZE 2027
Eiichi Katayama
-
- 33 Obrońca Japonia CZE 2027
Kenta Matsuyama
-
- 26 Bramkarz Japonia CZE 2027
Luka Didulica
-
- 17 Środkowy obrońca Australia CZE 2026
Hiiro Komori
-
- 24 Napastnik Japonia CZE 2027
Renji Hidano
-
- 21 Ofensywny pomocnik, napastnik Japonia -
Ryusei Sato
-
- 21 Bramkarz Japonia CZE 2027
Kota Kudo
-
- 21 Środkowy obrońca Japonia CZE 2026

Zarobki a wiek

Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody

57 tys zł 37 tys zł 19 tys zł 0
1722273136
WIEK

Piramida zarobków kadry

Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie

ZAWODNICY ZAROBKI TYGODNIOWE UDZIAŁ W BUDŻECIE
5
Poniżej 5 tys zł
3%
1
5 tys zł-10 tys zł
1%
8
10 tys zł-26 tys zł
26%
7
26 tys zł-52 tys zł
58%
1
52 tys zł-129 tys zł
12%

Pięciu najlepiej zarabiających bierze 49% budżetu płacowego, spośród 22 zawodników, których zarobki znamy.

Urawa Reds na tle J1 League

Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy

Bramkarze 4
15 tys zł + 13%
Obrońcy 7
27 tys zł + 52%
Pomocnicy 7
21 tys zł + 0%
Napastnicy 5
31 tys zł + 13%

Urawa Reds średnia J1 League · Urawa Reds płaci powyżej średniej ligowej w 3 z 4. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.

Wygasające kontrakty

Kiedy kończą się obecne kontrakty

2026
4 zawodnicy
2027
26 zawodników

Najczęstsze pytania

Zarobki Urawa Reds, 2026/27

Ile wynosi budżet płacowy klubu Urawa Reds w sezonie 2026/27?

Łączny budżet płacowy klubu Urawa Reds w sezonie 2026/27 wynosi 24 931 109 zł rocznie (479 444 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 31 zawodników. Mamy zarobki 22 z 31 zawodników.

Kto zarabia najwięcej w klubie Urawa Reds?

Miki Yamane jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Urawa Reds — 56 650 zł tygodniowo.

Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Urawa Reds?

Zawodnik klubu Urawa Reds w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 24 761 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 19, których zarobki znamy. Mediana wynosi 21 630 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.

W jakiej lidze gra Urawa Reds?

Urawa Reds gra w rozgrywkach J1 League. J1 League (Japonia) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.

Kluby o podobnym budżecie płacowym

Umieść to na swojej stronie

Do darmowego użytku na każdej stronie. Skopiuj kod poniżej.