SALARYSPORT
★ 0
UR

Urawa Reds 2026/27 - oyuncu maaşları

J1 League · en çok kazanan Miki Yamane · ₺718.520 haftalık · Urawa Reds transferlerini gör · Finansal veriler

SEZON
2026/27
HAFTALIK MAAŞ BÜTÇESİ₺6,1 Mn
YILLIK MAAŞ BÜTÇESİ ₺316,2 Mn
KADRO GENİŞLİĞİ31
TEKNİK DİREKTÖR ₺849B Maciej Skorża
HAFTALIK ORTALAMA, 22+ ₺314B

Para nereye gidiyor

Mevkilere göre haftalık maaş bütçesindeki pay · 4 oyuncu iki bölgede oynuyor ve her birinde yarım sayılıyor

Kaleciler
₺778.614 · 13%
Defans
₺1.880.628 · 31%
Orta saha
₺1.342.326 · 22%
Forvetler
₺2.079.462 · 34%

Kadro maaşları

Urawa Reds kadro maaşları, 2026/27. Oyuncu, yaş, haftalık ve yıllık maaşa göre sıralanabilir.
Takip et OYUNCU HAFTALIK ▼ YILLIK YAŞ MEVKİ ÜLKE BİTİŞ KARŞILAŞTIR
Miki Yamane
₺718.520
₺37.363.040 31 Stoper Japonya ARA 2026
Danilo Boza
₺614.008
₺31.928.416 27 Stoper Brezilya TEM 2027
Matheus Sávio
₺587.880
₺30.569.760 28 Ofansif orta saha Brezilya HAZ 2027
Tatsuki Seko
₺587.880
₺30.569.760 27 Sağ bek, defansif orta saha Japonya HAZ 2027
Samuel Gustafson
₺496.432
₺25.814.464 30 Defansif orta saha İsveç HAZ 2027
Thiago Santana
₺431.112
₺22.417.824 32 Santrfor Brezilya OCA 2026
Shusaku Nishikawa
₺431.112
₺22.417.824 39 Kaleci Japonya HAZ 2027
Ryoma Watanabe
₺372.324
₺19.360.848 28 Ofansif orta saha Japonya HAZ 2027
Takuro Kaneko
₺300.472
₺15.624.544 27 Kanat Japonya HAZ 2027
Hiroki Abe
₺274.344
₺14.265.888 26 Ofansif orta saha Japonya HAZ 2027
Takahiro Sekine
₺235.152
₺12.227.904 30 Bek, kanat orta saha Japonya HAZ 2027
Kai Shibato
₺195.960
₺10.189.920 29 Defansif orta saha Japonya HAZ 2027
Ayumi Niekawa
₺163.300
₺8.491.600 31 Kaleci Japonya HAZ 2027
Yoichi Naganuma
₺150.236
₺7.812.272 28 Bek, sol orta saha Japonya HAZ 2027
Koki Fukui
₺130.640
₺6.793.280 29 Kaleci Japonya HAZ 2027
Kaito Yasui
₺130.640
₺6.793.280 25 Defansif orta saha Japonya HAZ 2027
Kotaro Hayashi
₺65.320
₺3.396.640 24 Bek, sol orta saha Japonya HAZ 2027
Yoshiaki Arai
₺53.562
₺2.785.245 29 Kaleci Japonya HAZ 2027
Harumi Minamino
₺52.125
₺2.710.519 21 Ofansif orta saha, santrfor Japonya HAZ 2027
Jumpei Hayakawa
₺38.278
₺1.990.431 19 Ofansif orta saha Japonya HAZ 2027
Kenta Nemoto
₺28.806
₺1.497.918 22 Stoper Japonya HAZ 2027
Toshikazu Teruuchi
₺22.927
₺1.192.221 18 Santrfor Japonya HAZ 2027
Ado Onaiwu
-
- 29 Ofansif orta saha, santrfor Japonya HAZ 2027
Hayate Ueki
-
- 21 Sağ kanat Japonya HAZ 2027
Eiichi Katayama
-
- 33 Defans oyuncusu Japonya HAZ 2027
Kenta Matsuyama
-
- 26 Kaleci Japonya HAZ 2027
Luka Didulica
-
- 17 Stoper Avustralya HAZ 2026
Hiiro Komori
-
- 24 Santrfor Japonya HAZ 2027
Renji Hidano
-
- 21 Ofansif orta saha, santrfor Japonya -
Ryusei Sato
-
- 21 Kaleci Japonya HAZ 2027
Kota Kudo
-
- 21 Stoper Japonya HAZ 2026

Maaş ve yaş

Her nokta bir oyuncu - sol üst pahalı ve genç demek

₺719B ₺474B ₺237B 0
1722273136
YAŞ

Kadro maaş piramidi

Maaş dilimine göre oyuncular ve bütçeden aldıkları pay

OYUNCU HAFTALIK MAAŞ BÜTÇE PAYI
5
₺65B altı
3%
1
₺65B-₺131B
1%
8
₺131B-₺327B
26%
7
₺327B-₺653B
58%
1
₺653B-₺1,6 Mn
12%

En çok kazanan 5 oyuncu maaş bütçesinin %49 kadarını alıyor; maaşı elimizde olan 22 oyuncu üzerinden.

Urawa Reds - J1 League karşılaştırması

Mevki grubuna göre ortalama haftalık maaş, bu kadro lige karşı - maaşı elimizde olan 22 yaş ve üzeri oyuncular üzerinden

Kaleciler 4
₺195B + 13%
Defans 7
₺343B + 52%
Orta saha 7
₺266B + 0%
Forvetler 5
₺393B + 13%

Urawa Reds J1 League ortalaması · Urawa Reds 4 bölgenin 3 tanesinde lig ortalamasının üzerinde ödüyor. Her etiketin yanındaki sayı, kulüp ortalamasının alındığı oyuncu sayısıdır.

Sözleşme bitişleri

Mevcut sözleşmeler ne zaman bitiyor

2026
4 oyuncu
2027
26 oyuncu

Sıkça sorulan sorular

Urawa Reds maaşları, 2026/27

Urawa Reds kulübünün 2026/27 sezonundaki maaş bütçesi ne kadar?

Urawa Reds kulübünün 2026/27 sezonundaki toplam maaş bütçesi yılda ₺316.213.597 (haftada ₺6.081.031) ve kadro 31 oyuncudan oluşuyor. 31 oyuncudan 22 tanesinin maaşı elimizde.

Urawa Reds kulübünde en çok kazanan oyuncu kim?

Urawa Reds kulübünün en çok kazanan oyuncusu Miki Yamane; haftada ₺718.520 alıyor.

Urawa Reds kulübünde ortalama oyuncu maaşı ne kadar?

Urawa Reds kulübünde 22 yaş ve üzeri bir oyuncu 2026/27 sezonunda haftada ortalama ₺314.059 kazanıyor; maaşı elimizde olan 19 oyuncu üzerinden. Medyan ₺274.344. Aşağıdaki kadro listesi altyapı yaşına kadar iniyor, bu yüzden ortalama yalnızca A takım oyuncularını kapsıyor.

Urawa Reds hangi ligde oynuyor?

Urawa Reds, J1 League liginde oynuyor. J1 League, Japonya futbol liglerinin en üst seviyesidir.

Benzer maaş bütçesine sahip kulüpler

Bunu sitenize ekleyin

Her sitede ücretsiz kullanılabilir. Aşağıdaki kodu kopyalayın.