J1 League oyuncu maaşları
Takip ettiğimiz 21 J1 League kulübü haftada toplam ₺115.022.837 ödüyor. En çok kazanan Erik, haftalık ₺2.352.240.
Kulüplere göre maaş bütçesi
Oyuncu maaşlarına yapılan toplam haftalık harcama
J1 League liginde en çok kazananlar
En çok kazanan 10 oyuncu, ligin maaş bütçesinin %14’ini alıyor
J1 League oyuncusu gerçekte ne kazanıyor
Kadro listelerindeki 653 oyuncudan, maaşını bildiğimiz 22 yaş ve üzeri 418 oyuncunun haftalık maaşı
Kapsanan 418 oyuncuda haftalık medyan ₺196.020, ortalama ise ₺269.201.
Her mevki ne kazanıyor
Maaşını bildiğimiz 22 yaş ve üzeri oyuncularda ortalama haftalık maaş ve maaş bütçesindeki pay
En çok kazanılan yıllar
Yaş aralığına göre ortalama haftalık maaş
J1 League oyuncuları nereden geliyor
Ligdeki en yaygın on uyruk
Bütün J1 League kulüpleri
Maaş bütçesi, kadro genişliği ve en çok kazanan. Sıralamak için bir başlığa tıklayın.
| KULÜP | HAFTALIK BÜTÇE | YILLIK BÜTÇE | ORTALAMA 22+ | KADRO | EN ÇOK KAZANAN | MAAŞ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| | ₺13.292.116 | ₺691.190.042 | ₺506.320 | 31 | Erik | ₺2.352.240 |
| | ₺11.428.619 | ₺594.288.209 | ₺507.169 | 29 | Aleksandar Čavrić | ₺1.306.800 |
| FC Machida Zelvia | ₺9.676.723 | ₺503.189.613 | ₺383.480 | 28 | Yuki Soma | ₺1.829.520 |
| | ₺8.152.864 | ₺423.948.920 | ₺319.317 | 30 | Takuma Asano | ₺1.437.480 |
| | ₺7.387.863 | ₺384.168.882 | ₺289.914 | 34 | Akihiro Ienaga | ₺980.100 |
| | ₺7.283.842 | ₺378.759.776 | ₺302.001 | 28 | Jackson Irvine | ₺1.110.780 |
| | ₺7.075.669 | ₺367.934.767 | ₺220.261 | 35 | Oriol Romeu | ₺2.286.900 |
| | ₺6.932.574 | ₺360.493.848 | ₺259.400 | 32 | Din David | ₺1.045.440 |
| | ₺6.611.885 | ₺343.818.035 | ₺188.898 | 40 | Taiyo Koga | ₺496.584 |
| | ₺6.577.516 | ₺342.030.855 | ₺259.400 | 30 | Mateus Santos | ₺1.176.120 |
| | ₺5.329.065 | ₺277.111.383 | ₺194.256 | 34 | Diego | ₺614.196 |
| Gamba Osaka | ₺5.243.535 | ₺272.663.820 | ₺282.792 | 29 | Takashi Usami | ₺653.400 |
| Urawa Reds | ₺5.003.607 | ₺260.187.539 | ₺290.698 | 27 | Danilo Boza | ₺614.196 |
| | ₺3.511.829 | ₺182.615.107 | ₺153.418 | 29 | Hiroaki Okuno | ₺535.788 |
| FC Tokyo | ₺3.436.165 | ₺178.680.594 | ₺270.834 | 29 | Yuto Nagatomo | ₺653.400 |
| Kyoto Sanga F.C. | ₺2.879.991 | ₺149.759.541 | ₺202.750 | 27 | Masaya Okugawa | ₺516.186 |
| Tokyo Verdy 1969 | ₺2.567.274 | ₺133.498.245 | ₺117.481 | 32 | Yuta Arai | ₺280.962 |
| Fagiano Okayama | ₺2.082.843 | ₺108.307.845 | ₺109.641 | 30 | Junki Kanayama | ₺267.894 |
| V-Varen Nagasaki | ₺237.184 | ₺12.333.578 | - | 35 | Juanma Delgado | ₺202.554 |
| Mito Hollyhock | ₺180.992 | ₺9.411.574 | - | 33 | Mizuki Ando | ₺124.146 |
| JEF United Chiba | ₺130.680 | ₺6.795.360 | - | 31 | Kaito Mori | ₺130.680 |
Sık sorulan sorular
J1 League maaşları
J1 League liginin toplam maaş bütçesi ne kadar?
Takip ettiğimiz 21 J1 League kulübü, 653 oyuncuya haftada toplam ₺115.022.837, yılda ₺5.981.187.532 ödüyor.
J1 League liginde en çok kazanan oyuncu kim?
Vissel Kobe kulübünden Erik, haftalık ₺2.352.240 — yılda ₺122.316.480.
Hangi J1 League kulübünün maaş bütçesi en yüksek?
Vissel Kobe, 31 oyuncu için haftada ₺13.292.116.
J1 League liginde ortalama maaş ne kadar?
Maaşını bildiğimiz 22 yaş ve üzeri 418 oyuncuda haftalık ₺269.201. Medyan ₺196.020.










