Zarobki zawodników — J1 League
21 klubów J1 League, które śledzimy, płaci łącznie 9 291 841 zł tygodniowo. Najwięcej zarabia Erik — 185 400 zł tygodniowo.
Budżet płacowy według klubu
Łączne tygodniowe wydatki na zarobki zawodników
Najlepiej zarabiający — J1 League
Dziesięciu najlepiej zarabiających bierze 14% budżetu ligi
Ile naprawdę zarabia zawodnik J1 League
Tygodniowe zarobki 421 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy, spośród 653 w kadrach
Mediana 15 450 zł tygodniowo wobec średniej 21 579 zł, na 421 zawodnikach, których to obejmuje.
Ile zarabia każda pozycja
Średnie tygodniowe zarobki i udział w budżecie płacowym wśród zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Lata najwyższych zarobków
Średnie tygodniowe zarobki według przedziału wiekowego
Skąd pochodzą zawodnicy J1 League
Dziesięć najczęstszych narodowości w lidze
Wszystkie kluby J1 League
Budżet płacowy, liczebność kadry i najlepiej zarabiający. Kliknij nagłówek, aby posortować.
| KLUB | BUDŻET/TYDZIEŃ | BUDŻET/ROK | ŚREDNIA 22+ | KADRA | NAJLEPIEJ ZARABIAJĄCY | Z PENSJĄ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| | 1 047 665 zł | 54 478 554 zł54,5 mln zł | 39 907 zł | 31 | Erik | 185 400 zł |
| | 899 242 zł | 46 760 558 zł46,8 mln zł | 41 808 zł | 28 | Aleksandar Čavrić | 103 000 zł |
| FC Machida Zelvia | 744 062 zł | 38 691 208 zł38,7 mln zł | 31 709 zł | 27 | Yuki Soma | 144 200 zł |
| | 641 051 zł | 33 334 673 zł33,3 mln zł | 26 193 zł | 29 | Takuma Asano | 113 300 zł |
| | 560 196 zł | 29 130 213 zł29,1 mln zł | 25 333 zł | 26 | Jackson Irvine | 87 550 zł |
| | 557 694 zł | 29 000 062 zł29 mln zł | 17 361 zł | 35 | Oriol Romeu | 180 250 zł |
| | 546 415 zł | 28 413 580 zł28,4 mln zł | 20 446 zł | 32 | Din David | 82 400 zł |
| | 544 705 zł | 28 324 670 zł28,3 mln zł | 22 233 zł | 33 | Akihiro Ienaga | 77 250 zł |
| | 529 379 zł | 27 527 698 zł27,5 mln zł | 15 568 zł | 39 | Taiyo Koga | 39 140 zł |
| | 518 430 zł | 26 958 355 zł27 mln zł | 20 446 zł | 30 | Mateus Santos | 92 700 zł |
| Urawa Reds | 479 444 zł | 24 931 109 zł24,9 mln zł | 24 761 zł | 31 | Miki Yamane | 56 650 zł |
| | 418 056 zł | 21 738 933 zł21,7 mln zł | 15 311 zł | 33 | Diego | 48 410 zł |
| Gamba Osaka | 409 178 zł | 21 277 246 zł21,3 mln zł | 22 289 zł | 28 | Takashi Usami | 51 500 zł |
| FC Tokyo | 304 926 zł | 15 856 170 zł15,9 mln zł | 20 909 zł | 30 | Kento Hashimoto | 51 500 zł |
| | 279 939 zł | 14 556 805 zł14,6 mln zł | 11 706 zł | 30 | Hiroaki Okuno | 42 230 zł |
| Fagiano Okayama | 272 317 zł | 14 160 461 zł14,2 mln zł | 13 617 zł | 30 | Kewin (Kewin Oliveira Silva) | 103 000 zł |
| Kyoto Sanga F.C. | 226 997 zł | 11 803 821 zł11,8 mln zł | 15 980 zł | 27 | Masaya Okugawa | 40 685 zł |
| Tokyo Verdy 1969 | 202 349 zł | 10 522 130 zł10,5 mln zł | 9260 zł | 32 | Yuta Arai | 22 145 zł |
| JEF United Chiba | 58 293 zł | 3 031 228 zł3 mln zł | - | 35 | Erison | 37 595 zł |
| Mito Hollyhock | 30 339 zł | 1 577 610 zł1,6 mln zł | - | 35 | Mizuki Ando | 9785 zł |
| V-Varen Nagasaki | 21 167 zł | 1 100 658 zł1,1 mln zł | - | 32 | Juanma Delgado | 15 965 zł |
Najczęstsze pytania
Zarobki — J1 League
Jaki jest łączny budżet płacowy J1 League?
21 klubów J1 League, które śledzimy, płaci łącznie 9 291 841 zł tygodniowo, czyli 483 175 740 zł rocznie, na 653 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w J1 League?
Erik z klubu Vissel Kobe — 185 400 zł tygodniowo, czyli 9 640 800 zł rocznie.
Który klub J1 League ma największy budżet płacowy?
Vissel Kobe — 1 047 665 zł tygodniowo na 31 zawodników.
Ile wynoszą średnie zarobki w J1 League?
21 579 zł tygodniowo na 421 zawodnikach w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy. Mediana wynosi 15 450 zł.










