FC Machida Zelvia 2026/27 - zarobki zawodników
J1 League · najlepiej zarabiający Yuki Soma z pensją 141 400 zł tygodniowo · zobacz transfery FC Machida Zelvia
Mamy zarobki 27 z 28 zawodników. Średnia obejmuje 25 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy.
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 7 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yuki Soma | 141 400 zł | 7 352 800 zł | 28 | AM LC | Japonia | ||
| Na Sangho | 80 800 zł | 4 201 600 zł | 28 | AM C | Korea Południowa | ||
| Gen Shoji | 65 650 zł | 3 413 800 zł | 32 | D C, DM | Japonia | ||
| Ibrahim Dresevic | 60 600 zł | 3 151 200 zł | 28 | D C, DM | Kosowo | ||
| Asahi Masuyama | 42 925 zł | 2 232 100 zł | 28 | AM RL | Japonia | ||
| Hiroyuki Mae | 41 410 zł | 2 153 320 zł | 29 | DM | Japonia | ||
| Daihachi Okamura | 37 370 zł | 1 943 240 zł | 28 | D C | Japonia | ||
| Takuma Nishimura | 35 350 zł | 1 838 200 zł | 28 | AM/F C | Japonia | ||
| Yûta Nakayama | 31 815 zł | 1 654 380 zł | 28 | D LC, DM | Japonia | ||
| Kosei Tani | 25 250 zł | 1 313 000 zł | 24 | GK | Japonia | ||
| Oh Se-Hun (Se-Hun Oh) | 24 240 zł | 1 260 480 zł | 26 | AM L, ST | Korea Południowa | ||
| Ryuho Kikuchi | 23 735 zł | 1 234 220 zł | 28 | D C | Japonia | ||
| Shota Fujio | 23 230 zł | 1 207 960 zł | 24 | AM R, ST | Japonia | ||
| Hokuto Shimoda | 21 210 zł | 1 102 920 zł | 33 | DM | Japonia | ||
| Hotaka Nakamura | 21 210 zł | 1 102 920 zł | 27 | D/WB R | Japonia | ||
| Ryohei Shirasaki | 18 685 zł | 971 620 zł | 32 | DM | Japonia | ||
| Keiya Sento | 15 150 zł | 787 800 zł | 30 | DM, AM C | Japonia | ||
| Tatsuya Morita | 8080 zł | 420 160 zł | 34 | GK | Japonia | ||
| Kotaro Hayashi | 5050 zł | 262 600 zł | 24 | D/WB RL, M L | Japonia | ||
| Henry Heroki Mochizuki | 5000 zł | 259 974 zł | 23 | D RC, M R | Japonia | ||
| Cha Je Hoon | 4282 zł | 222 685 zł | 19 | DM | Korea Południowa | ||
| Yoshiaki Arai | 4141 zł | 215 332 zł | 29 | GK | Japonia | ||
| Chui Hiromu Mayaka | 2631 zł | 136 815 zł | 18 | M C | Japonia | ||
| Takaya Numata | 2454 zł | 127 624 zł | 26 | AM RL | Japonia | ||
| Kanji Kuwayama | 2227 zł | 115 807 zł | 22 | ST | Japonia | ||
| Kaung Zan Mara | 2227 zł | 115 807 zł | 22 | GK | Myanmar | ||
| Takumi Narasaka | 1773 zł | 92 173 zł | 23 | D C | Japonia | ||
| Neta Lavi | - | - | 28 | D C, DM | Izrael | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 52% budżetu płacowego, spośród 27 zawodników, których zarobki znamy.
FC Machida Zelvia na tle J1 League
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
FC Machida Zelvia średnia J1 League · FC Machida Zelvia płaci powyżej średniej ligowej w 3 z 4. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Najczęstsze pytania
Zarobki FC Machida Zelvia, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu FC Machida Zelvia w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu FC Machida Zelvia w sezonie 2026/27 wynosi 38 890 535 zł rocznie (747 895 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 28 zawodników. Mamy zarobki 27 z 28 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie FC Machida Zelvia?
Yuki Soma jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu FC Machida Zelvia — 141 400 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu FC Machida Zelvia?
Zawodnik klubu FC Machida Zelvia w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 29 638 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 25, których zarobki znamy. Mediana wynosi 23 230 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra FC Machida Zelvia?
FC Machida Zelvia gra w rozgrywkach J1 League. J1 League (Japonia) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.










