Fagiano Okayama 2026/27 - zarobki zawodników
J1 League · najlepiej zarabiający Junki Kanayama z pensją 20 705 zł tygodniowo · zobacz transfery Fagiano Okayama
Mamy zarobki 19 z 30 zawodników. Średnia obejmuje 19 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy.
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 7 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Junki Kanayama | 20 705 zł | 1 076 660 zł | 37 | GK | Japonia | ||
| Ataru Esaka | 17 675 zł | 919 100 zł | 33 | AM LC, F C | Japonia | ||
| Lucao | 15 150 zł | 787 800 zł | 29 | AM RC, F C | Brazylia | ||
| Daichi Tagami | 12 120 zł | 630 240 zł | 32 | D C | Japonia | ||
| Ibuki Fujita | 10 605 zł | 551 460 zł | 34 | DM | Japonia | ||
| Kaito Abe | 10 100 zł | 525 200 zł | 25 | D C | Japonia | ||
| Kazunari Ichimi | 10 100 zł | 525 200 zł | 27 | ST | Japonia | ||
| Rui Sueyoshi | 8585 zł | 446 420 zł | 28 | WB L, AM RL | Japonia | ||
| Ryo Takeuchi | 8585 zł | 446 420 zł | 34 | DM | Japonia | ||
| Takaya Kimura | 8080 zł | 420 160 zł | 27 | AM RC | Japonia | ||
| Yuta Kamiya | 6565 zł | 341 380 zł | 28 | DM, AM C | Japonia | ||
| Yoshitake Suzuki | 6565 zł | 341 380 zł | 27 | D LC | Japonia | ||
| Yugo Tatsuta | 6565 zł | 341 380 zł | 27 | D C | Japonia | ||
| Haruka Motoyama | 6060 zł | 315 120 zł | 26 | D RC | Japonia | ||
| Riku Saga | 4010 zł | 208 504 zł | 27 | WB RL, M R | Japonia | ||
| Ryo Tabei | 3535 zł | 183 820 zł | 26 | DM, AM C | Japonia | ||
| Kohei Kawakami | 2227 zł | 115 807 zł | 24 | GK | Japonia | ||
| Kaito Fujii | 2227 zł | 115 807 zł | 22 | D C, DM | Japonia | ||
| Yoko Iesaka | 1520 zł | 79 043 zł | 22 | AM RL | Japonia | ||
| Shun Matsuda | - | - | 18 | GK | Japonia | ||
| Goro Kawanami | - | - | 34 | GK | Japonia | ||
| Kota Kudo | - | - | 21 | D C | Japonia | ||
| Towa Yamane | - | - | 26 | WB R, M RL | Japonia | ||
| Kota Kawano | - | - | 21 | AM RLC, F C | Japonia | ||
| Yuto Baigorria | - | - | 18 | AM RLC | Japonia | ||
| Lennart Moser | - | - | 25 | GK | Niemcy | ||
| Taro Hamada | - | - | 25 | GK | Japonia | ||
| Masaya Matsumoto | - | - | 30 | D L, AM R | Japonia | ||
| Aura Takahashi | - | - | 19 | ST | Japonia | ||
| Eiji Miyamoto | - | - | 26 | DM | Japonia | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 47% budżetu płacowego, spośród 19 zawodników, których zarobki znamy.
Fagiano Okayama na tle J1 League
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Fagiano Okayama średnia J1 League · Fagiano Okayama płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Najczęstsze pytania
Zarobki Fagiano Okayama, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Fagiano Okayama w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Fagiano Okayama w sezonie 2026/27 wynosi 8 370 900 zł rocznie (160 979 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 30 zawodników. Mamy zarobki 19 z 30 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Fagiano Okayama?
Junki Kanayama jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Fagiano Okayama — 20 705 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Fagiano Okayama?
Zawodnik klubu Fagiano Okayama w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 8474 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 19, których zarobki znamy. Mediana wynosi 8080 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Fagiano Okayama?
Fagiano Okayama gra w rozgrywkach J1 League. J1 League (Japonia) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.










