
Nagoya Grampus 2026/27 - zarobki zawodników
J1 League · najlepiej zarabiający Mateus Santos z pensją 91 080 zł tygodniowo · zobacz transfery Nagoya Grampus
Mamy zarobki 29 z 30 zawodników. Średnia obejmuje 25 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy.
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 7 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mateus Santos | 91 080 zł | 4 736 160 zł | 30 | AM RLC, F C | Brazylia | ||
| Ryuji Izumi | 38 962 zł | 2 026 024 zł | 31 | DM, AM RLC | Japonia | ||
| Daniel Schmidt | 37 444 zł | 1 947 088 zł | 33 | GK | Japonia | ||
| Haruya Fujii | 36 432 zł | 1 894 464 zł | 24 | D C | Japonia | ||
| Sho Inagaki | 33 396 zł | 1 736 592 zł | 33 | DM | Japonia | ||
| Yudai Kimura | 31 878 zł | 1 657 656 zł | 24 | AM RLC, F C | Japonia | ||
| Kensuke Nagai | 30 360 zł | 1 578 720 zł | 36 | AM/F C | Japonia | ||
| Tsukasa Morishima | 23 276 zł | 1 210 352 zł | 28 | AM C | Japonia | ||
| Tomoki Takamine | 23 276 zł | 1 210 352 zł | 27 | D C, DM | Japonia | ||
| Tomoya Koyamatsu | 18 216 zł | 947 232 zł | 30 | M RLC | Japonia | ||
| Yuya Yamagishi | 16 698 zł | 868 296 zł | 31 | AM LC, F C | Japonia | ||
| Yuki Nogami | 16 698 zł | 868 296 zł | 34 | D RC, M R | Japonia | ||
| Katsuhiro Nakayama | 15 180 zł | 789 360 zł | 28 | WB R, M RLC | Japonia | ||
| Ryosuke Yamanaka | 13 662 zł | 710 424 zł | 32 | D/WB L | Japonia | ||
| Takuya Uchida | 13 156 zł | 684 112 zł | 27 | D C, DM, M RLC | Japonia | ||
| Yuya Asano | 11 638 zł | 605 176 zł | 28 | AM/F C | Japonia | ||
| Masahito Ono | 9614 zł | 499 928 zł | 28 | D/WB RL | Japonia | ||
| Shuhei Tokumoto | 8096 zł | 420 992 zł | 29 | D/WB L | Japonia | ||
| Taichi Kikuchi | 8096 zł | 420 992 zł | 26 | DM, M RLC | Japonia | ||
| Teruki Hara | 8096 zł | 420 992 zł | 26 | D RC, DM | Japonia | ||
| Yota Sato | 6578 zł | 342 056 zł | 26 | D C | Japonia | ||
| Marcus Vinicius | 4261 zł | 221 547 zł | 27 | AM RC, F C | Brazylia | ||
| Alex Kouto Horio Pisano | 2641 zł | 137 349 zł | 19 | GK | Japonia | ||
| Gen Kato | 2434 zł | 126 561 zł | 22 | D C, DM | Japonia | ||
| Haruto Suzuki | 2383 zł | 123 930 zł | 20 | M RLC | Japonia | ||
| Tsuyoshi Kodama | 2166 zł | 112 615 zł | 37 | GK | Japonia | ||
| Shungo Sugiura | 1634 zł | 84 988 zł | 19 | AM RC | Japonia | ||
| Yohei Takeda | 1518 zł | 78 936 zł | 38 | GK | Japonia | ||
| Ryoga Kida | 501 zł | 26 049 zł | 19 | AM RL, ST | Japonia | ||
| Harumu Kubo | - | - | 18 | D C | Japonia | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 47% budżetu płacowego, spośród 29 zawodników, których zarobki znamy.
Nagoya Grampus na tle J1 League
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Nagoya Grampus średnia J1 League · Nagoya Grampus płaci powyżej średniej ligowej w 2 z 4. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Nagoya Grampus, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Nagoya Grampus w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Nagoya Grampus w sezonie 2026/27 wynosi 26 487 238 zł rocznie (509 370 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 30 zawodników. Mamy zarobki 29 z 30 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Nagoya Grampus?
Mateus Santos jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Nagoya Grampus — 91 080 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Nagoya Grampus?
Zawodnik klubu Nagoya Grampus w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 20 088 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 25, których zarobki znamy. Mediana wynosi 15 180 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Nagoya Grampus?
Nagoya Grampus gra w rozgrywkach J1 League. J1 League (Japonia) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.









